Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik sux

KiMBUPiSLiK

Öne çıkan mesajlar

said:
Buffer_The_Best, 16 Kasım 2005 13:14 tarihinde demiş ki:
kim bu aramızdaki gm çıksın ortayaa

Dün gece blackwinds geldi buraya yazdı bişiler uslubu yüzünden yörünge dışı oldu forumdan ve tüm mesajları silindi burayı oyunla aynı ortam sandı sanırım.O muydu? Evet oydu oyunda sordurdum.[signature][hline]i miss you
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 16 Kasım 2005 13:13 tarihinde demiş ki:
Bir arkadşaıma pm atmış benim oynadığım charı sormuş charım banlı ashdgvıjahsvfhasf çok üzüldüm ya oynayacak charım yok üzgünüm blackwinds ahsdvasf

buri bu gm in nasil biri oldugunu anlayamadim ama sen burda banliyim diip de karakterini yine de soruorsa belki banini acacaktir :) sonra da tekrar banlayacaktir hani.. :)[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 16 Kasım 2005 13:16 tarihinde demiş ki:
said:
Buffer_The_Best, 16 Kasım 2005 13:14 tarihinde demiş ki:
kim bu aramızdaki gm çıksın ortayaa

Dün gece blackwinds geldi buraya yazdı bişiler uslubu yüzünden yörünge dışı oldu forumdan ve tüm mesajları silindi burayı oyunla aynı ortam sandı sanırım.O muydu? Evet oydu oyunda sordurdum.

hmm şindi qanladım meseleyi tamam[signature][hline]Server:ares
Job:Shadow Knight
lvl:6x( bu x de moda oldu halbuki 61 im daha.ama böle daha havalı duruyo :D)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bir arkadşaıma pm atmış benim oynadığım charı sormuş charım banlı ashdgvıjahsvfhasf çok üzüldüm ya oynayacak charım yok üzgünüm blackwinds ahsdvasf

Niye yalan söylüyorsun burial. Monsterkill ve Nychris charlarıyla oynuyorsun ya kaç zamandır??? O charların banlanacak diye mi korkuyorsun. Bir de pwnagefactor var hani oynadığın ha dmio ile de oynuyorsun nolcak bu charlar senin değil mi canım aaa yalancı....

sdasjdhadgdsjguyghdblkjhsaghsdlkg[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Yalnızım dostlarım yalnızım artık...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 16 Kasım 2005 13:20 tarihinde demiş ki:
said:

Niye yalan söylüyorsun burial. Monsterkill ve Nychris charlarıyla oynuyorsun ya kaç zamandır??? O charların banlanacak diye mi korkuyorsun. Bir de pwnagefactor var hani oynadığın ha dmio ile de oynuyorsun nolcak bu charlar senin değil mi canım aaa yalancı....

sdasjdhadgdsjguyghdblkjhsaghsdlkg

[signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: Owned_By
Server : Ares
LvL: 66
Nation: Karus
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...