Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Savasta GaTeden cıkMa

MiLiTaN_44

Öne çıkan mesajlar

arkadasLar savaşta öldügünüzden sonra geri gateye geldiginiz de magede town cekerek yanınıza gelince hemen kapıya gidin
kapalı oldugu halde bile sizi cekince ileriye dogru basın dışarı çıkarsınız bu olay kapı kapalıyken oluyo..[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
LvI :5x
Server : CypHer
np : 6xxx
Not_: Artık Fakir SoyuLdu :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MiLiTaN_44, 17 Kasım 2005 10:12 tarihinde demiş ki:
arkadasLar savaşta öldügünüzden sonra geri gateye geldiginiz de magede town cekerek yanınıza gelince hemen kapıya gidin
kapalı oldugu halde bile sizi cekince ileriye dogru basın dışarı çıkarsınız bu olay kapı kapalıyken oluyo..

Saol paylaşım için. Sende bu linki dene, her türlü bug ve hile var öğren yap hepsini.

Hileler

[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:182.xxx

[Bu mesaj BlackBox1 tarafından 17 Kasım 2005 10:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu bir bug yada değil işe yarıyor ve yapılmasında bir mahsur yok bence. Ayrıca asssasinler dışındaki karakterler için teleport scrollu kullanarak savaşta çok güzel hamleler yapabileceklerinide belirteyim, Eminim birçok arkadaş bu yöntemi uyguluyordur. Özellikle invade esnasında 10 milyon experience için değer bence. bir assasin Lichlere kadar stealth ile gider ve siz kendinizi oraya tp lersiniz. yanlız bu scroll savaş alanında çalışmıyor sadece invade esnasında çalışıyor. Bilginize!![signature][hline]R0AD_RuNNeR
taze 60 sin cln:pro_soft El MOrad
Sosyal ağlarda paylaş

yazmayacaktım ama yinede yazıcam bunu
bunu bilmeyen yada kullanmayı yeni ögrenen adamlar gelipte sen nie böyle yapıyosun dedigi için bunlar oluyo bi başka post da da böyle bi konu hakkında yazı yazdım baska yerlerde bi swift bile vermeye tenezzül etmeyen insanlar burda da aynısını yapıyolar kimse bilmesin....[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
Sosyal ağlarda paylaş

bir assasin olarak sw siz olmak işkence gibi geliyor. Healer bir karakterle vakit geçiriyorken 2 saat sw dilendim, bu çok zoruma gitti. Oysaki ben yolda swsiz kimi görsem sw veririm(lvl 10+ assasinler haric)
Assasin arkadaşlar lütfen sizde kimseye sw dilendirmeyin, gördüğünüzde yada istendiğinde sw werin. tşk ler.[signature][hline]R0AD_RuNNeR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoeyRamone, 17 Kasım 2005 11:03 tarihinde demiş ki:
ya salak salak konuşma ben hiç bi zaman bunu kullanmadım
Kaldı ki savaş dahil çoğu zaman party kurmam
Şimdi git ne halin varsa gör sizin gib bug severler yüzünden bu oyun oynanmaz hala gelio işte .
oynucaksanız adam gibi oynayın

öncelikle konuşma uslubuna dikkat et...hakaret içeren seyler yazma.

adamın bahsettiği sey zararsız bi olay ve hemen adamı azarlıyosun.ft daki merkeze tp olayı gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoeyRamone, 17 Kasım 2005 11:03 tarihinde demiş ki:
ya salak salak konuşma ben hiç bi zaman bunu kullanmadım
Kaldı ki savaş dahil çoğu zaman party kurmam
Şimdi git ne halin varsa gör sizin gib bug severler yüzünden bu oyun oynanmaz hala gelio işte .
oynucaksanız adam gibi oynayın

Öncelikle buradaki yaklaşımın oyun hakkında birilerini bilgilendirmekse amenna ama zaten bu kadar saçmalıkları olan bir savaş içinde towna gitmek istediğinizde sizi hapisaneye atıyorsa bu bug ı kullanmak haktır. partydeki elemana sw wermek için geri dönüyorum bakıyorum içerdeyim ve beklemek zorunda kalıyorum :( rezalet[signature][hline]R0AD_RuNNeR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NAYTONLAYN, 17 Kasım 2005 11:18 tarihinde demiş ki:
Öncelikle buradaki yaklaşımın oyun hakkında birilerini bilgilendirmekse amenna ama zaten bu kadar saçmalıkları olan bir savaş içinde towna gitmek istediğinizde sizi hapisaneye atıyorsa bu bug ı kullanmak haktır. partydeki elemana sw wermek için geri dönüyorum bakıyorum içerdeyim ve beklemek zorunda kalıyorum :( rezalet

ya yanlışım olabilr tmm kullanan kullanır kullanmayn kullanmaz ama bu adam gelipte tanımadan etmeden sadece kendi kullansın bilmemne yapsın fln filan .[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

Ayşe Fatma Semiha Haydi post kasmaya
Sosyal ağlarda paylaş

joney sen bi cıkma yoluna böyle karsı geliyosan o zaman sana cok şey söylemek lazım bunları oku o zaman
1. adamlar savaşta maco kullanıyolar
2. skill bugdan şifreler açarak skil kullanıyolar
3. dupe desen var
4. hile desen cogu kişider var
5. hırsızlık desen var

bunlara yorum yapıcagına gelipte ufak bişeymi yorum yapıyosun
ben hayatta hile kullanmadım kullanmamda sen git yapanlara de[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
Sosyal ağlarda paylaş

ya bak sen yanlış anladın .
benim tek karşı çıktığım nokta bu konuyu paticikte yayınlamandı. neyse sonradan kızdığım olay şu
"kendisi kullancak ya sadece" falan yazan biri vardı o
ne yani şimdi bu dupe kosp fln filan bunları bu çocuk emin ol yapıo ve gelmiş buraya bana bu bug ı kullanmamla suçluo.
ben bu oyunu bugsız oynama taraftarıyım. bildiğim bir bug varsa bile yapmam artı gelipte buraya yazmam alın buyrun yapın diye. ama tabi dupe kosp fln varken bu bug hiçbşi oda ayrı bi konu[signature][hline]Name : Marla_Singer

Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoeyRamone, 17 Kasım 2005 12:00 tarihinde demiş ki:
ya bak sen yanlış anladın .
benim tek karşı çıktığım nokta bu konuyu paticikte yayınlamandı. neyse sonradan kızdığım olay şu
"kendisi kullancak ya sadece" falan yazan biri vardı o
ne yani şimdi bu dupe kosp fln filan bunları bu çocuk emin ol yapıo ve gelmiş buraya bana bu bug ı kullanmamla suçluo.
ben bu oyunu bugsız oynama taraftarıyım. bildiğim bir bug varsa bile yapmam artı gelipte buraya yazmam alın buyrun yapın diye. ama tabi dupe kosp fln varken bu bug hiçbşi oda ayrı bi konu

sen bunlara kızabilirken senin ilk mesaj yazarak verdiğin yersizce tepkiye konuyu başlatan adam kızmıyor..

bug felan kullanmayan kullananlar burda yazmasın diyor..
Eğer bu buglar yazılmazsa ve patchlenmesi ki daha ne buglar war patchlenmemiş bu oyunu nasıl oynarken zevk alırdın ..

Dün adam inn hostes de 4k blue chest koymuş bu adamı görsen ne yapardın..

Yada skill bug bu kadar yaygınlaşmayıp sadece 1-2 kişi bilseydi cz de peşpeşe bi frost bi super attığında kaç kişi farkedecekti ?

Saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

öğrenmemen dileğiyle :D
salakça bişi forumtr ciler dupe kosp gibi bilgileri başkalarına söyleyip rep istiyolar rep te zannedersem gerçek parayla alakalı bşi sonradan para alabliomuş (diye duydum) ama adamların rep la kafayı bozduklarıda bi gerçek[signature][hline]Name : Marla_Singer

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...