Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nasıl hızlı para kasabılırım!?

DARKmysterio

Öne çıkan mesajlar

abyss goblin demessk sadece cash al derm başka yolu yok çunku :( ama 10m gbi bir paran varsa ucuz gördüğün opal safir gbi şeleri al ben ilk başlarında beramustaki charımla 14m den 50m yapmıştım daha dün gbi hatırliorum :)[signature][hline]server:cypher
job:rouge/kasar hood
lvl:62
np:xxxxx
clan:-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
maelstrom, 16 Kasım 2005 22:25 tarihinde demiş ki:
ben sadece upgrade derim. 5m harcıyorsun, 100m kazanıyorsun mage1.lvl armor yada priest1.lvl armorda.

nasıl reducemi bastın citinlere[signature][hline]64 ganclık asigolar
aş aş aş ki ki ki aşkiaşki aş
deniz abiiiiiiii ( ::Ujio:: ) yendiq sizi Ç.dardanel sporu

yaw neden banladınız UsakspoR u neden?
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi yontemlerden biride upg. yada takıları birleştir mesela once +6 str ringleri pirlerştip +7 yap sonrada bunları +8 bas buyur şimdi den gelenn 10m ama
daha coq rogue itemleri ile ugras mesala +6/10dex full pleda bas sat 7.5m yada olursa +7/12 dex olsun buyur sana 15m[signature][hline]64 ganclık asigolar

Sosyal ağlarda paylaş

said:
0ttavio, 16 Kasım 2005 22:28 tarihinde demiş ki:
said:
ben sadece upgrade derim. 5m harcıyorsun, 100m kazanıyorsun mage1.lvl armor yada priest1.lvl armorda.

nasıl reducemi bastın citinlere

1.seviye armor ne biliyor musun? mesela mage cotton robe dersin sarı sarı.. priest için fabric. markette 1k fln olması lazım. chitin-crimson 5.seviye, shell-complete 6.seviye armorlardır.[signature][hline]yeni bir rogue doğdu, 33 level iken chitin set kullandı ve deruda noob dendi :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
maelstrom, 16 Kasım 2005 22:32 tarihinde demiş ki:
said:
0ttavio, 16 Kasım 2005 22:28 tarihinde demiş ki:
said:

nasıl reducemi bastın citinlere

1.seviye armor ne biliyor musun? mesela mage cotton robe dersin sarı sarı.. priest için fabric. markette 1k fln olması lazım. chitin-crimson 5.seviye, shell-complete 6.seviye armorlardır.

ya nediyon sen ya biliyoz herhalde neyin kacıncı kusak oldunu weya ne renk oldunu ben dedimki citine reducemi bastın[signature][hline]64 ganclık asigolar

Sosyal ağlarda paylaş

iyi tmm simdi oldu peki assinlerin lwl 55de skili biti yo artıq napacaq onlar cıkan skilleri exporermi wereceqler[signature][hline]64 ganclık asigolar

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...