Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kızlar=bulmaca

ares20

Öne çıkan mesajlar

1)Bu kızları hıc anlamıyorum neden kendılerınden hoslanan ve onlara sevgı gosterılerınde bulunan ınsanları es gecıp onlarla hıc ılgılenmeyen umursamaz tıplerden hoslanıyorlar? 2)Yuz verıldıklerınde senden soguyup soguk davrandıgında sana daha yakın oluyolar(neden) 3)bu bı celıskımıdır bu ucunun cevabını arıyorum...????.....????
Sosyal ağlarda paylaş

hayatımda bu kadar kötü kurgulanmış bir kaç cümleyi hiç bir arada görmemiştim. vesile oldu paticik.
(Whiskey ve fede'yi tenzih ederim. bahsi geçen kişi belli)
özel mesajdan gelen eleştirinin akabinde edit: @ares20 koymalıydım başına)

[signature][hline]mantar

[Bu mesaj Mantar tarafından 14 Kasım 2005 15:11 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Mantar tarafından 14 Kasım 2005 15:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Whiskey, 14 Kasım 2005 15:09 tarihinde demiş ki:
1)Ulaşılamayan serseri ruh her zaman daha çok ilgi çeker.
.
[signature][hline]--Borgır--
[ quote ]zydar, 14 Ekim 2005 11:41 tarihinde demiş ki:

chip var ayağın daha az kokucak. yada daha rahat olucak. e o zmn bu chipten bide götümüze takalım, osur osur kokmasın.. [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Whiskey, 14 Kasım 2005 15:09 tarihinde demiş ki:
1)Ulaşılamayan serseri ruh her zaman daha çok ilgi çeker.
2)Dört S kuralı hala geçerlidir.
3)Çelişki yoktur durum açıktır.

Üzücü ama genelde doğru.

Ayrıca ilginçtir uzun sürmüş ilişkilerde herşey yolunda gidiyor olsa bile kızlar terkedebiliyorlar. Farklı kişilerle farklı şeyler yaşamak istedikleri bir zaman muhakkak geliyor.[signature][hline]U-D-O-R-K ":)"
Garbage
Sosyal ağlarda paylaş

Bence kızlar sürekli erkeklerden kendilerini tekrarlamalarını isterler hergün seni seviyorum sözcüğünü duymak onların egolarını tatmin etmeleri için yeterli olur.Gün gelir psikolojin bozuk olur bi derdin olur kızla ilgilenemezsin sen artık beni sevmiyosun diye mızıklamaya başlar.[signature][hline]Viski gibi asil,konyak gibi sıcak,şampanya gibi özel,şarap gibi tutkulu,kokteyl gibi muhteşem ol...
Sosyal ağlarda paylaş

kolay yolu kabullenip,onlar senle ilgilensin diyenlere hak veriyosan zaten yazımı beğenmeni beklemem.felsefe yapmıyorum,ama her kız farklı şeyler ister,bazısı çok ister bazısıysa sadece senin onu sevdiğini bilmek ister.çoğu yaptıkları şeyde sevildiğini hissetmek içindir.erkekler de sanki bunu istemiyormu.

mızıklanmayı abartıp harbi sevmiosun diyosa gerçekten hakedilmeyen bir durum olabiliyo,anlayışlı değillerse erkek yada kız çekilmez oluolar sonuçta.ama olay sadece birini beğenmekle,seni sevesiyle bitmiyo,satır aralarını doldurmak lazım dediğiniz gibi.[signature][hline]Headbangers Rules!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Linu, 14 Kasım 2005 15:42 tarihinde demiş ki:
mızıklanmayı abartıp harbi sevmiosun diyosa gerçekten hakedilmeyen bir durum olabiliyo,anlayışlı değillerse erkek yada kız çekilmez oluolar

Şu kısma kesinlikle katılıyorum karşındaki insan abarttıkça davranış bozukluklarını ve anlayışsızlıklarını sevgini köreltiyo hatta kendisinden nefret ettiriyo bence ne olursa olsun taraflar kendilerini biraz daha ağırdan satmalı karşı tarafa bak bana saygısızlık yaparsan beni kaybedebilirsin mesajını verebilmeli ipler tek tarafın elinde olmamalı.[signature][hline]Viski gibi asil,konyak gibi sıcak,şampanya gibi özel,şarap gibi tutkulu,kokteyl gibi muhteşem ol...
Sosyal ağlarda paylaş

Bak bişey anlatayım şuan başımdan geçmekte olan;

Dersanede bi kızla tanıştım 1.5 ay sonra kızla konuştum işte öss yi falan bahane etti, sonra ben biraz ısrar ettim bu süre 1 ay falandı =) sonra bidaha konuşmıcam senle dedi 3 gün önce şimdi çok samimiyiz hatta biraz once tiyatroya cagırdım cuma günü gidicez galiba anlaşılmaz! anlaşılamaz![signature][hline]..// you
.// me
//_ll_ death
....ll god
Sosyal ağlarda paylaş

ben nerdeyse bi yıl bi kızın peşinden koştum sonra. ark mark ayağı çekti sonra tak etti selam vermemeye başladım kıza. Şimdi adam yerine koymaya başladı. Bide bu aralar birinden hoşlanmış adam da bildiğin abaza duyunca gülmekten yere kapaklandım resmen. Zaten bu 1 milyonunca örnek benim için şimdi *iksen bi kıza iyi davranmam eskisi gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Kızlara kötü davranmayın. Olay kötü davranmaktan umursamamaktan geçmiyor.

İşin temeli, onları hayatınızın merkezine koymamaktan geçiyor. Whiskey'in dediği gibi iki taraf da kendini ağırdan satabilmeli.

said:
Whiskey, 14 Kasım 2005 15:29 tarihinde demiş ki:
Bence kızlar sürekli erkeklerden kendilerini tekrarlamalarını isterler hergün seni seviyorum sözcüğünü duymak onların egolarını tatmin etmeleri için yeterli olur.Gün gelir psikolojin bozuk olur bi derdin olur kızla ilgilenemezsin sen artık beni sevmiyosun diye mızıklamaya başlar.

Yok o olay öyle değil işte. Hergün seni seviyorum dersen, sabah ilk yaptığın şey onun cep telefonunu çaldırmaksa, her dediğine evet diyorsan... falan bir gün sana karşı hiçbir sevgisi ve saygısı kalmıyor. Sıkılıyor ve terkediyor. O ufak tartışmalar falan işin bahanesi oluyor.

Biraz dengeyi bulmalı insan.

Ayrıca ilk ilişkiler uzun süre devam edip bigün bitme noktasına geliyorlar. Herşey yolunda gitse bile...[signature][hline]U-D-O-R-K ":)"
Garbage
Sosyal ağlarda paylaş

4 yıllık izlenimlerimi vereyim =)

önce en az ama en az 3 ay bekliceksiniz, ki beklemezsiniz kız inanmaz kesinlikle, sonra onunla fazla ilgilenmeyeceksiniz ama mesela 2 gunde bir telefon edip ilgilendiğinizi gostereceksiniz, sonraa tartışabileceksiniz herşeye evet olmayacak, her zaman birlikte olmayacaksınız yani birlikte oldugunuz zamanın bi tadı ve ayrıcalıgı olacak vs vs[signature][hline]..// you
.// me
//_ll_ death
....ll god
Sosyal ağlarda paylaş

bi kız da benim peşimden "hebele hebele" diye koşsa ben de yüz vermem.
zor olan her zaman daha güzeldir.
ayrıca hebele hebele diye koşarken salya saçması olasılığı da var insanların, iğrenç.
yani neymiş, "kızlar = insan"mış.[signature][hline]baa baa black sheep, have you any wool?
Sosyal ağlarda paylaş

1-bu erkekler icin de gecerlidir...
2-cunku kiymet anlioruz biz belki de..(ayrica kizlar ilgiyi sever)
3-celiski meliski deil..[signature][hline][b]"ölene kadar" diye söz verilmi$tir
ama "ölüm yolunda" ba$ka tercihler belirmi$tir..

---------------------------------------------
[b]hep aglardm ben sen uyurken..
hep saklandin sen kendi dunyana..
affet nefret ettim senden....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...