Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Her Okçuya Macro Damgası Vurulmuş

holigun_tr

Öne çıkan mesajlar

aah ya noobdur ya da boşver salla gitsin yapmıosan ya da benim gibin geyik yapıodur:D
mesela geçen gittim biliçe kosp mu yapıon diye sordum yapmıom dedi oke dedim sona otururken uruk tron üstüme spawn olmuş öldüm server göçtü sona roll back oldu ben ölmemişim sona boss çıktı bi sürü kestik bi sürü başş çıktı falan falan ve bölece bu post da yalan oldu:D[signature][hline]BuFFs_BuNNy
server:ares
job:paladin
lvl 60 ( ezüq :D )
np:bi var bi yok:D
Sosyal ağlarda paylaş

Günde yaklaşık 5-6 saat uruk tron kesiyorum ve en az 20 30 pm geliyor. Bir de yükske lvl olduğum için lure falan da deniyorlar. Soru falan soruyorlar cevap verince neden macronun başındasın diyorlar. O kadar çok sinirleniyorum ki anlatamam.

Bugün biri gelmiş bana pm atıyo türk olduğumu da blmiyor ezük inglizcesiyle (kIzIn dene rakadaşın klanından biri)

hıyarto: ssshh
ben: ?
hıyarto: close macro
ben: what the talking about?
hıyarto: my friend coming
ben: and?
hıyarto: blackwinds coming... he is GM
ben: and? and? whats the point?
hıyarto: (kopuş yeri) kapat kapat gm dolasiyo
ben: ( bende onun ingilizcesini son raddeye getirip artık türkçe konuşmasındna tükrçeye geçerek) Gelirse gelsin kardeşim banane??
hıyarto: sen dur gme haber vercem
ben: ver kardeşim (Failed to private ...)[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Yalnızım dostlarım yalnızım artık...
Sosyal ağlarda paylaş

macrocu olduğunu anlamanız için adama trade atın daldığında eğer adam yaratığa ölürse kesin macrocudur...:-)
2.yol ise büyük güçlü bir yaratık çekiceksiniz yanına adam kaçmassa tınlmassa ve ölürse macrocudur...

dün ben 6 -7 roguea dedim macrocu die 3ü macrocu çıktı zevkle öldürttüm bunların diğerleri ise hem türk hemde normal olarak kesiyolarmış hepside paticikten çıktı burdan hepsine tekrar tekrar sorry:-)[signature][hline]Elemental Gral
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3R0Th, 16 Kasım 2005 20:06 tarihinde demiş ki:
macrocu olduğunu anlamanız için adama trade atın daldığında eğer adam yaratığa ölürse kesin macrocudur...:-)
2.yol ise büyük güçlü bir yaratık çekiceksiniz yanına adam kaçmassa tınlmassa ve ölürse macrocudur...

dün ben 6 -7 roguea dedim macrocu die 3ü macrocu çıktı zevkle öldürttüm bunların diğerleri ise hem türk hemde normal olarak kesiyolarmış hepside paticikten çıktı burdan hepsine tekrar tekrar sorry:-)

bir ara senınle 2 kişilik party de uruq blade kesıyorduk :)
sen TALOS boss a gıtmıstın drop u sorunca baş cıktı demıstın :) o zamnda 2 mız kosp yapıyorduk sen otomatik parazit ve heal atıyordun bende arc :P
artık kım namuslu oynuyor bellı degıl yanı 60+ admalar bıle kosp kullanıyor

[Bu mesaj pisikopat_5 tarafından 16 Kasım 2005 20:14 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj pisikopat_5 tarafından 16 Kasım 2005 20:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:

dün ben 6 -7 roguea dedim macrocu die 3ü macrocu çıktı zevkle öldürttüm bunların diğerleri ise hem türk hemde normal olarak kesiyolarmış hepside paticikten çıktı burdan hepsine tekrar tekrar sorry:-)
biride bendim,ash lesmemin sebebi yakında master olacağım opla ve safir lazım ayrıca kolay ve iyi ex geliyor[signature][hline]gelgelpcpc gel gel sana aşığım gel:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pisikopat_5, 16 Kasım 2005 20:10 tarihinde demiş ki:
said:

bir ara senınle 2 kişilik party de uruq blade kesıyorduk :)
sen TALOS boss a gıtmıstın drop u sorunca baş cıktı demıstın :)

sen bakma talosa o hep baş çıkarır ztn...
sen bana lvl kastırmıştın priestima,o zmn aceeleden edememeiştim şmidi tşk ederim jnm mucks...[signature][hline]Elemental Gral

[Bu mesaj KoRn3R0Th tarafından 16 Kasım 2005 20:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

biz 2 okçu lewl kasarken yanımıza gelenler önce part istiyo daha sonra "gm pls come here kosp user here" veya" macro user here" die bagırıyolar,ne kosp umuz var nede macro,seri odlugumuz için böle düşünüolar sanırım ama bi okçu için klayveden oynamak çok kolay ve seri bi hareket z+skill, tek elle hem adam keser hem heal.mana,wolf basarsınız klavye ile ama bunu bilmiyorlar malesef : (
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...