Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünkü Partiden geriye kalanlar

Prawler

Öne çıkan mesajlar

said:
Antimodes52, 05 August 2003 12:03 tarihinde demiş ki:
Biraz sonra Partimizden çektiğimiz çok özel fotoları da koyacaz. Valla kız kaynıyordu bir kaçını yollamak zorunda kaldık prawler 6 kızın ortasında oturuyordu MUAHAUHAUHAUAHUAH
Bu arada ben de bir küçük Tekirdağ devirdim de onun şişesini çöpe atmıştım. Ha bir de ayak benim oluyor =)[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555

[Bu mesaj Antimodes52 tarafından 05 August 2003 12:06 tarihinde değiştirilmiştir]

ahha =) dedik sana o kadar icqdan bizede yolla 2-3 tane diye allam ya bizi gören yokki[hline]Sørdêrs
Icq UIN : 100182070

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 05 August 2003 18:41 tarihinde demiş ki:
bol kizli ortam kacirmak koymustur sana kender :)[hline]hangisi daha iyi?
Azmodai

infected, 04 August 2003 19:12 tarihinde demiş ki:
eski mesajlar gider uzun süredir 1000 için kasıyorum baya da yakınım sanırım

of Azmocuğum of... Tam can damarımdan vurdun beni... Bi dahaki aksiyonunuza beni de de çağırıyosunuz kesinlikle :lol:[hline]Kenderleme, 05 August 2003 18:15 tarihinde demiş ki:
bu bard tam cem uzan olcak yannız
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hella, 05 August 2003 19:31 tarihinde demiş ki:
'mesajı değiştir' seçeneğini kullanmaya üşeniyo musunuz anlamıyorum ben ya.
niçin kardeşim ben üşenmiyorum sornada alınıyorsun deme dde sen napıyorsun ya icqda bi prb var bende giremiyorum uins edip gee ins edicem pf kastırmak ta isteiyorum lite de kullanmayı sevmıyorum history fln olmiyor neyse icq yapınca bolbol konusurz bide hani ant a gelicektin be ühü gözümüz yollarda kaldı nerdesin ya =)[hline]Sørdêrs
Icq UIN : 100182070

Sosyal ağlarda paylaş

Bakın çok içtik büyüdük biz hatta kanıtımız var resmini upload ettik
lol

GARBAGE ![hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 05 August 2003 17:24 tarihinde demiş ki:
kızları çekemeden pil bitti[hline]mix edebiyat & oyun sitesi

baba yazma ya sn demedinmi bana kız yoh diew[hline]I'm your truth telling lies elexa ben
I'm your reason alibies
I'm inside open your eyes
I'm you sad but true

[Bu mesaj sadbutTrue tarafından 05 August 2003 22:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Antimodes52, 05 August 2003 23:46 tarihinde demiş ki:
Abi bir keyfiyle kolpalatmadınız yaaaa ne güzel yazacaktık siz de hı hı hı hı diye dinliycektiniz :PpP[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555

sora nolcek[hline]I'm your truth telling lies
I'm your reason alibies
I'm inside open your eyes
I'm you sad but true
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...