Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süpersin server global!

Zopik

Öne çıkan mesajlar

Evet süperler arasına bunuda ekliyorum. Saat 17 ile 18 arasında kontrol panelinden NS değiştiremediğim için online destek kısmını açtım. Bana illa ticket alın dediler. Tahmini 10 dk için ticket aldım ama ne gelen var ne giden.

Üstüne üstlük farkettimki NS değiştirmemize izin vermiyor amcalar. E niye koydunuz o kontrol panelini oraya ?

Dedim en azından yönlendirme yapayım geçici olarak öyle çözeyim sorunu ama ne tesadüftür ki ona da iznim yokmuş.

Allah belanızı versin server"KIL"obal ne diim.[signature][hline]Image Resizer | direct-link | Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Fikir Yurdu - Siyasi ağırlıklı fikir ve düşünce forumu
Sosyal ağlarda paylaş

yuh NS değiştirememek de biraz öküzlük oluyor yani. nettescil.com kullanıyorum ben daha şikayetim olmadı.. gerçi artık gen.tr falan daha hoşuma gidiyor nic.tr den alıyorum. hatta nic.tr de DNS değişim zamanları belli günde iki defa 6:00 ve 16:00[signature][hline]oasis.gen.tr
Mail/MSN: [email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

Yapma Adiemus. Al birini vur ötekine. Türk ticaret daha alan adlarının boş olup olmadığını bile doğru düzgün kontrol edemeyen ve bunun farkında olmayan, her fırsatta olabildiğince milleti düdükleyen bir firma. Heleki teknik desteklerine hafta sonu işin düşmesin. Adamlar tam memur. Kayıtlı NS ip'si değiştirirsin 3 gün sonra değişir vs ...

Sailor yeri ben seçmedim. Daha önceden hem alan adı hemde alan oradan alınmış. Diğer yandan nic.tr'yi bende seviyorum : )[signature][hline]Image Resizer | direct-link | Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Sosyal ağlarda paylaş

Evet son durum aşağıdaki gibi. Hala soruya cevap vermiş, ya da e-mail atmış değiller. En son yarım saat bekledikten sonra kapattım pencereyi.

[spo1=...][/spo][signature][hline]Image Resizer | direct-link | Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...

[Bu mesaj Zopik tarafından 16 Kasım 2005 15:47 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...