Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neden Mirage Sword?

Dexteriyus

Öne çıkan mesajlar

Merak ettiğim bir şey var arkadaşlar? Neden bütün bp'lerin elinde mirage sword var? Sonuçta o da two handed ama nedense herkes onu seçiyor. Bana bunun nedenini açıklayabilecek var mı? Ayrıca fiyatıda bir çok iyi silahı geçiyor. Neden bir glave veya raptor kullanmıyorlar(Bu konuda çok cahilim kusura bakmayın)?[signature][hline]Server: Diez
ID: Holydexteriyus
LvL: Bugünlük 57
Clan: Hanedans
Np: 5xxx
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi 60- bpler club türü silah kullanmak zorunda yoksa attackları düşüo 60+ sword kullanabiliosun penaltısız,70+ spear türünü penaltısız kullana biliosun
ps:penaltıdan kastım attack ının düşmesidir o yüzden 60+ bpler ms kullanır...[signature][hline]3 yıl oldu ltfn gerçekleşsin artıkın:(

[Bu mesaj wastyrx tarafından 16 Kasım 2005 11:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun nedeni lvl 60 olan bplerde sword ability açılıyor olmasıdır.(Master olmalı mı bilmiyorum) İster one hand ister two hand olsun elinde kılıcın varsa verdiğin damage oldukça artıyor.
Zamanında benim bp ile glave'ide kullandım sonuç benim durandal sword'umun yarısı kadar bile vuramadığıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

troll warrior +8 sword la 4500 vuruyorum ama elime +8 raptor aldım troll warrior 500 damage vurdum nedendir anlamdım silah cok agır olsa gerek :([signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Name : kIzIn1i
Nation: Priest
Race : EL Morad
Job : Buffer/Heal
LvL : 69
cLan : Knights
Server: ARES
ßir cümle ile ßen: Affetme özeLLigimi kayßettim!..
Sosyal ağlarda paylaş

olay şu anlatıyorum iyi dinle
her karakterin job silahları vardır mesela kukry bardish priest maul falan gibi bu silahları ait oldukları karakterler kullanırsa silahın vuruşları karakterin level ine göre bir sonuç verir sonucu etkileyen iki faktor vardır
1- silaha ait elemantal damage
2- kişinin beginer jobber ve master olma durumu
eğer siz bp olarak elinize bütün bu silahları alabiliyor olsanız bile atağı yüksek bir warrior silahı sizin atağınızı düşürecektir eğer elemantal damage li bir warrior silahı kullanıyorsanız atağınız daha da düşecektir çünkü master olmadan elemantal damageler size mage staflar hariç çok fazla bir + getirmez çogu zaman götürür buna bağlı olarak master olmuş ve 70 lvl sınırını aşmış bir charınız varsa siege weapon sikiline 2 puan vermeniz halinde elinize aldığınız silahların damagelerini tam olarak görürsünüz ( siege weapon skili aynı zamanda upgrate şansını artırır)
budur...
Sosyal ağlarda paylaş

yani kısacası priestler master olduktan sonra kılıç türleri nin vuruş bonusu olur,%50 daha fazla damage verirsin kılıçla,ayrıca two handed clublardada priest olduğun andan itibaren aynı durum geçerlidir,bütün bp ler mirage sword kullanmazlar dikkatli bakarsan bir çoğundada hell breaker görebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kIzIn1i, 16 Kasım 2005 11:40 tarihinde demiş ki:
troll warrior +8 sword la 4500 vuruyorum ama elime +8 raptor aldım troll warrior 500 damage vurdum nedendir anlamdım silah cok agır olsa gerek :(

hahah wtf

and this question? ahaha what a n00b?[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Yalnızım dostlarım yalnızım artık...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sedron, 16 Kasım 2005 11:41 tarihinde demiş ki:
her karakterin job silahları vardır mesela kukry bardish priest maul falan gibi bu silahları ait oldukları karakterler kullanırsa silahın vuruşları karakterin level ine göre bir sonuç verir sonucu etkileyen iki faktor vardır
eğer siz bp olarak elinize bütün bu silahları alabiliyor olsanız bile atağı yüksek bir warrior silahı sizin atağınızı düşürecektir eğer elemantal damage li bir warrior silahı kullanıyorsanız atağınız daha da düşecektir çünkü master olmadan elemantal damageler size mage staflar hariç çok fazla bir + getirmez çogu zaman götürür buna bağlı olarak master olmuş ve 70 lvl sınırını aşmış bir charınız varsa siege weapon sikiline 2 puan vermeniz halinde elinize aldığınız silahların damagelerini tam olarak görürsünüz ( siege weapon skili aynı zamanda upgrate şansını artırır)budur...

bu siege veapon ve yanındaki skillere kaç lvl de verilebiliyor ne işe yarıyor biraz aydınlatırmısınız pls ben bi ara vermeyi denedim verilmiyodu ayrıca ne işe yarıyolar onları da pek bilen yok sanıyım kullanılamayan yada kapatılmış bi özellik doğru mu ??
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sedron, 16 Kasım 2005 11:41 tarihinde demiş ki:
eğer siz bp olarak elinize bütün bu silahları alabiliyor olsanız bile atağı yüksek bir warrior silahı sizin atağınızı düşürecektir eğer elemantal damage li bir warrior silahı kullanıyorsanız atağınız daha da düşecektir çünkü master olmadan elemantal damageler size mage staflar hariç çok fazla bir + getirmez çogu zaman götürür buna bağlı olarak master olmuş ve 70 lvl sınırını aşmış bir charınız varsa siege weapon sikiline 2 puan vermeniz halinde elinize aldığınız silahların damagelerini tam olarak görürsünüz ( siege weapon skili aynı zamanda upgrate şansını artırır)
budur...

....blackforest black olan yerleri okumamışın sanırım...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 16 Kasım 2005 12:16 tarihinde demiş ki:
said:
kIzIn1i, 16 Kasım 2005 11:40 tarihinde demiş ki:
troll warrior +8 sword la 4500 vuruyorum ama elime +8 raptor aldım troll warrior 500 damage vurdum nedendir anlamdım silah cok agır olsa gerek :(

hahah wtf

and this question? ahaha what a n00b?

cok ayip bilinc n00bluk o cift haneli rakamlarda degil zihindedir :( dolayisi ile bu sekilde dalga gecmeni siddetle kiniyorum ... :D

Simdi hanimefendiden sahne alip , ben kinaye yapmistim demesini bekliyoruz. Evet evet arzu aradigin kelime kinaye ... ;)

hadi hadi basla[signature][hline]Class:Mage
Level:62>61
Clan:KittiesT_T
Np:45k+
Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackforest, 16 Kasım 2005 12:32 tarihinde demiş ki:
ohoooo 70 olana kadaaar niye daha erken lvl lerde kullanıma açmamışlar ki zaten serverlarda 70 e ulaşan player sayısı parmakla sayılacak kadar az bizim kullanım hakkımızı yiyolar yani :P gerçi japko da server ortalaması 80-85 lvl miş duyduğuma göre ama o kadar kasmak da biraz kasar adamı yahu :D

80 üstü limit henüz hiç bir serverde yok. 80 olan kişi sayısı da sanırım 1. çekik gözlü bir warrior arkadaş. 79 olup 80 e kasmakta olan 3-4 kişinin de varlığını duymuştum....Yani ortalama 80-85 imiş adlı bilgi baya bir sallama[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...