Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasıl bir Web tabanlı rpg isterdiniz?

Queen

Öne çıkan mesajlar

İlginç bi konu buldum şimdi.
Teknolojinin ve büyünün hüküm sürdüü bi gezegende yaşayan çocuklar, gezegendeki savaştan kaçmak için yol ararlar. Yüksek büyücü & mühendis yaşlı bi eleman da bunlara yardım eder. Yaptıkları aletle onnarı gezegenlerinin "arındırılmış" bi kopyasına transfer edicektir. Gel gelelim çocuklar transfer edildii sırada halen sürmekte olan savaş nedeniyle makineye zarar gelir. Çocuklar dünyaya düşer; hem de İstanbul'un tam ortasına.
*! ve olaylar gelişir...*[signature][hline]"I pwned your head with my awp."
"I just pwned your ass noob!"

Murtaza, 10 Kasım 2005 22:57 tarihinde demiş ki:
saklanbaç oynarken 2 abiyle kömürlüğe girdiğin hikayeyi anlatıcaksan anlatma HasMez..
Ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

isin kiliclari olsun.. sonra cok kotu biri olsun.. dur dusuniimmmmm hımmmm.. Darth Vader =).sonra bi imparatorluk olsun somursunde dursun.Olum yildizi yapsin.milleti kiskirtsin.falan nasil ? =)[signature][hline]Through purity and through light
And the grace of the night
We sing and we dance
To our black heart romance

Darkness WebPage | msn : [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kojiroh, 15 Kasım 2005 17:57 tarihinde demiş ki:
İlginç bi konu buldum şimdi.
Teknolojinin ve büyünün hüküm sürdüü bi gezegende yaşayan çocuklar, gezegendeki savaştan kaçmak için yol ararlar. Yüksek büyücü & mühendis yaşlı bi eleman da bunlara yardım eder. Yaptıkları aletle onnarı gezegenlerinin "arındırılmış" bi kopyasına transfer edicektir. Gel gelelim çocuklar transfer edildii sırada halen sürmekte olan savaş nedeniyle makineye zarar gelir. Çocuklar dünyaya düşer; hem de İstanbul'un tam ortasına.
*! ve olaylar gelişir...*

sonra kafalarına taş atan kisilerle karşılaşırlar..[signature][hline]Stifler,2.filmde lezboların evindeyken demiş ki:
holy shit dude i found a dildo!

Its Stiflers Time, Baby!

Aytunchawish - Recursion - Virologist Hacker - MXO Lvl 10 ( yawaş yawaş )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ARaCHNoPHoBiA, 15 Kasım 2005 21:54 tarihinde demiş ki:
said:
Gerab, 15 Kasım 2005 18:01 tarihinde demiş ki:
ehüehü bu konudan nasıl rpg olcak :D olsa olsa bir uzay filmi olur

rpg = role playing game

frp = fantasy role playing

rpg>frp

anladın sen anladın

hadi canım ciddi olamazsın bak çok aydınlattın beni yaw saol[signature][hline]We all shine like stars
Then we fade away
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tcpip, 15 Kasım 2005 18:19 tarihinde demiş ki:
yeniçeriler - nizamı cedit diye iki ordu osun birine girilsin ve planlı şekilde biri diğerine üstünlük elde etmek için ugrasssın :p

süper bi fikir. destekliyorum[signature][hline]you are the all singing all dancing crap of the world
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...