Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

veee 3. filmin ismi açıklandı. "Sith'in intikamı". Baya karanlık bir film olacağa benziyor, 19 mayıs 2005 te gösterime girecek.

haberin linki[signature][hline]Çirkin kadın yoktur, az vodka vardır.
fizban, 07 Temmuz 2004 22:38 tarihinde demiş ki:
abi bi kerelik vermenin anlamı nedir ? bi kere verdikten sonra bi daha niye vermeyesin ya ?
Sosyal ağlarda paylaş

Edit: Alttaki görüntü Episode III'ten Anakin'in yandıktan sonraki resmi.. Spoiler Sayılabilebilir..

*!Spoiler*

http://img13.photobucket.com/albums/v37/Jedi469/anakincrisp.jpg Wavv...[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-

[Bu mesaj MeSh tarafından 25 Temmuz 2004 15:33 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj MeSh tarafından 25 Temmuz 2004 15:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ewt budur ya bende ne zaman çıkcak diye merak ediorm işte bu güzel güzel[signature][hline]Gözlerimi Gözlerinden Alamıyorum Her Bakışımda, Orada Kendimi Görüyorum Seninle Elele...Saçlarına Dokunurken Korku Doluyor İçime O Kadar Yumuşak Ki İncitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın Dudaklarına Her Temasında Esir Oluyorum Sana Sen Öptükçe Daha Fazla Öpüyorum Sen İstedikçe Daha Fazla İstiyorum...Bunları Tekrarlamaktan Hiç Bıkmıyorum Çünkü Gözlerin Aynam,Saçların Acıma Duygum,Dudakların Zindan Oluyor Bana Ve Sana Olan Sevgim Her An Artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
huun, 25 Temmuz 2004 16:10 tarihinde demiş ki:
bu episodelari cizgi film havasinda cektiler beni seriden soguttular .

+912734219837 Rezil ettiler güzelim Star Wars serisini.. 10 yaş altı çocuklar için espiriler, hikayenin kötü işlenmesi falan.. Hadi starwars nerdlerine hayırlısı..[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen gün izledim Episode 1'i tekrar ve şahsen Lucas'ın zekasından yada yeteneklerinden şüphe ettim. Nedir abi o renkler ? Pastel boya. Boyama kitabımı yapıosun be. Rezil ettin. Tamam konu güzel olabilir ama diyaloglar sıfır. Anakin'in annesine soruo babası kim ? Bilmiorum kendiliğinden oldu. Peh. Yani en can alıcı yere 3 cümle koymuşun.

İşin diğer kısmıda komik olayların sıklığı. Çok fazla sevimli "şey" vardı filmde. Hutt'ı bile bebek gibi çizmişler. Yani çocuklara yönelik bir filmdi bence. Attack of the clones gene renkliydi ama Phantom Menace kadar deil allahtan.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bivrip, 26 Temmuz 2004 00:36 tarihinde demiş ki:
...bi robot gibi bişi elllerinde 2 kılıç bi de ayaanda kılıç tutuo...

O kardesimiz sw clone wars cartoon un son bölümünde dört jedi bir de apprentice yiyor. Çok güzel bir sahne. Cartoon u izlememis olanlara tavsiye etmis olayim bir kez daha. :P[signature][hline]Even a Jedi could LD.
Sosyal ağlarda paylaş

hiaaaa

deli oldum yine, nedir bu eski eski eski olayı ? yeter artik somurmeyin su bi seyi ilk kez tecrube edildigi zaman elde edilen zevki, onun tecrübe ettiginiz seyle cok bi alakası yok, her yeni seyin o potansiyeli var .. bole giderse paticik com un basina 'statukocu' eklicekler :P
Sosyal ağlarda paylaş

hm cartoon? nerden bulunur izlenir bu nedir bi bilgim yok acıklayınız:P[signature][hline]Katil-lvl 50 parasız asker-kay
Necroll-lvl 50 kurbaga suratlı necro-kay
Mothman-lvl 48 buffbotmuş-Kay

Sartre-lvl 50 eld (yorum yok)-exc
Recep usta- lvl 46 bm(bakıcaz bi caresine)-exc
Carternas- lvl 50 ezik şampiyon(rahmetliyi nasıl bilirdiniz?)-exc
Sosyal ağlarda paylaş

Cartoon Network kanalinin hazirlattigi bi mini seri. Yirmi bölümdü yanlis hatirlamiyorsam. Her bölüm bes dakika civari. Kazaa da clone wars cartoon diye aratirsan her bölümünü hem .mov formatinda hemde .avi formatinda bulabilirsin.[signature][hline]Even a Jedi could LD.

[Bu mesaj Enginar tarafından 26 Temmuz 2004 18:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...