Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

acil görev olarak..

deftonez

Öne çıkan mesajlar

ya beyler yardım ederseniz sevinirim.şu an fallen angel görevini yapmak istiyorum..
assasin attack powerim 1026,defance im 733..canım 2525
bu görevi yapmak istiyorum arkamda healer (1920)ile kesebilirmiyim? bana kac damage koyabilir bu NPC?
-yada görevi başkası yapsa trade den verebiliyormuyuz?(bu lich görevi içinde geçerli.)yardımlarını bekliyorum.[signature][hline]Server : Cypher
Name : n0th1ng
Job : Shadow Vain
Np :72.316
Clan :GOD
Sosyal ağlarda paylaş

lich den düşen quest item trade den verilmiyor.ama fallen angeldan düşen veriyliyor moradonda 900 m ye satıyorlardı :D 1920 heal la kesersin[signature][hline]Nick : MeTe0R
Level :Xx
Irk : Human
Char :A. Mage
Clan :
Server : Cypher
http://img110.imageshack.us/my.php?image=xd2cl.swf

[Bu mesaj MeTe0R tarafından 14 Kasım 2005 20:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
deftonez, 14 Kasım 2005 20:34 tarihinde demiş ki:
ya beyler yardım ederseniz sevinirim.şu an fallen angel görevini yapmak istiyorum..
assasin attack powerim 1026,defance im 733..canım 2525
bu görevi yapmak istiyorum arkamda healer (1920)ile kesebilirmiyim? bana kac damage koyabilir bu NPC?
-yada görevi başkası yapsa trade den verebiliyormuyuz?(bu lich görevi içinde geçerli.)yardımlarını bekliyorum.

fallen angel den düşeni tradeden alabilrsin ama lich görevi olmuyo böledi heralde[signature][hline]laviniam....
Sosyal ağlarda paylaş

bence deneme derim....neden dersen canını %30 düsürdüğün an kendini iyileştirme hızı 2 kat artıyor...yinede denemek istiyorsan kağıt bas gir attack ac 300 1500 ve dex (birde fazladan pot tasımak için str kağıdı bas anca işte :P)[signature][hline]x1
lvl61
np10xxxk
shadow vain
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 1800 attack ile assassin kombosu ile kesiyordum(lvl61) günlerdir kestim çıkaramadım en sonda bide o katta yatınca kapak oldu %5 xp, daha abyss e gitmedim, şu kadar diyim eğer arkadanki healer bir an geç kalırsa yatarsın, bana 800-900 damage seri vuruyordu healer güvenilir değilse deneme bile, 4-5 saat boyunca kestiğimi biliyorum 10 değil 100 ü geçmiştir düşüremedim abyss blessing, sonra görevi mi ilk alıyoruz diye düşündüm ama uğraşmadım bıraktım.
Sosyal ağlarda paylaş

lich kesme işi ve el morad yada karus symbol çıkarma kolay , 10 15 taneden bir çıkıyo genelde , 2 saat durmadan fallen angel kesip abyss blessing çıkaramadımı biliyorum , 10 milyon exp veriyomuş , ben 2 saat fallen angel dan çıkarmaya çalışırken nerdeyse 10 milyon exp'in yarısını kaldırdım, en iyisi abyss blessingi satın almak ama sana şiddetle tavsiye ederimki lich ve fallen angel questini 61 lvl veya sonrası yap, çünkü exp düz olarak 10 milyon geliyo yani yarım olarak gelmiyo[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: Owned_By
Server : Ares
Lvl: 66
Nation: org :D
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

fallan bende çok kestim 2 parti seri yaptık apos gibi ama laga girince alacamız expdende olduk bu arada a hiç bişey çıkmadı.... tek başına 1920 ile kesersin kardeş ama sakın içerilere yaklaşma 2. olarak oraya gidebilmek için arkadaşından merchantla tek tek dungeon key al yaklaşık 8 tane az alma yoksa phantomlarda kalırsın phantomdan dungeon key çıkmaz hell abyys key çıkar yani orda takılır gidemezsin geri dönüp arkadaşınla tekrar uğraşman gerekebilir onun için hazırlıklı git fallan angelden bir kat sonra scrolcular var repair işini ordan yapabilirsin (repair lazım olacak kes kes çıkmıyor).
lich ise kolay kesersin ama diğer ırkın adamları senin lich e gideceğini bildikleri için orda oluyorlar hızlı kesmen lazım çok kolay çıkıyor ben görevin bi kere yapıldıgını bilmiyordum 5 tane bu çıkan sembol trade ve merchant olmadığı için elimde patladı duydugum söylentilere göre görevi her savaştan sonra tekrar yapabilirmişiz deneyeceğim
Sosyal ağlarda paylaş

Benim lvlim yüksek olduğu için arkamda tek healerle kestim. Ayrıca 1920 basmadı 960 ile kestim çok rahat. Biraz ballıydım 45 dakika içinde çıkardım hem de iki tane. KE'nin açıldığı daha doğrusu lagların bittiği ilk gündü. Ama lvl 61 olmadan o görevi hiç kasmanıza gerek yok. Bekleyin lvl 61 olun gidin güzel güzel kesin. Çok da rahat keseceğinize emin olun bir healer ile. Ama çıkarma garantisi yok. Saatlerce kesin çıkmayabilir. Bu magelerin haungadan blast hikayesi gibi...

Newzat diye bir hıyar mage arkadaşım vardı eskiden :D dedi ki gel haunga kesek blast çıkaralım. Param yok dedi. İyi olur dedim. Ben o zaman lvl 58 falanım mage newzatta 55-56 sanırım. Gittik ben bir haunga lureledim neyse kestik bitirdik. Bir açtık fire blast. Evlere dağıldık ahahahahaha. 1 de 1 yahu....[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Yalnızım dostlarım yalnızım artık...
Sosyal ağlarda paylaş

Fallen a 2 master Archer 2 Priest gideceksin Bak o zaman nasıl farm yapıyorsun...Ve bu arada fallen kesmek yararlıdır.10m exp in yanı sıra Shell Glove Düşürme şansınız var...VE bu arada çok zor düşüyor söyleyim...Ama zaten şu dupeler olmasa Shell parçalarının En pahalı parçası Glove değilmi ? :D:D[signature][hline]Çok Beklersin...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...