Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MotherLoaD(OYUN)

Necro

Öne çıkan mesajlar

said:
Zopik, 09 Kasım 2005 22:23 tarihinde demiş ki:
bug var oyunda. durup dururken patladı benim araç. birde bazı kareler düzgün görünmüyordu. gıcık kaptım valla. 5m fln yaptıydım ne güzel.
bug degil o gizli bombalar var onlara denk gelince gidiyosun ama benim hull 100.000 likti o yuzden olmedim ama canim cok az kaldi eger cok asalarda bikere patlarsaniz yukari cikip fulleyin hull u benim gibi ac gozlu olursaniz:) 2.kez patladiginda kurtulus olmuyo[signature][hline]imza!
mode: depresif
Sosyal ağlarda paylaş

Hep aşa hep aşşa canım sıkıldı bide yukarı çıkam dedim.20000 feete kadar çıktı.Hiç bişe yok.20k feetten serbest düşüşe bıraktım hiç bişey olmadı az biraz hull gitti o kadar.

Birde kaç feette şeytan çıkıyo.4 milyon puan yaptım sonra save edince gitti.En fazlada 3000 e indim.Kaçta geliyo bu şeytan ?[signature][hline]Palantis Moderatör

İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben 6k'ya indim 6k'dan sonra sayılar sapıtıyor acayi,p şeyler gösterio radar şeysi.Zaten her teraf kazılamayan taşlarla doluyor ve her kazdığın zaman gaz patlaması oluyor en son kademe hull ile en fazla 3 patlamaya dayanabiliosun.

plastic patlayıcı ile ilerlemek daha kolay.En son bana eğer daha fazla aşağıya inersen terminate edilceksin d,ie mesaj geldi.bende kasmadım yukarı çıktım yukarı çıkınca deprem gibi bişi oldu ve kazdığım bütün delikler kapandı bende sie diyip kapattım.

yanlız 6k civarında tanesi 500k'ya satılan madenleri buluosun baya hoş bişi.ben tahminimce 6.5k civarına kadar indim.aynen devam ediodu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben online oynamayı bırakıp goldinium editionda offline takılıyorum.Oyuna yeni başlayan arkadaşlar için şu ana kadar uguladıgım taktikten bashedeyim dedim.
Öncelikle oyunun ilk başlarında herhangi bir noktadan düşey olarak kazmaya başlıyoruz, arada rastladıgımız noktalarda sert düşüş yapmamaya gayret ederek düşey çizgimizi bozmuyor ve inebildigimiz kadar derine inmeye çalışıyoruz;zira biliyoruz ki ne kadar derine inersek çıkacak olan madenler o kadar değerli olacak ve az zamanda daha cok para kazandıracaktır.Şahsen ben ironiumlar ile pek fazla ilgilenmedim ve direk bronziumları topladım.Düşey çizgimize devam ederken yanımızda yöremizde gördügümüz madenleri toplayarak benzin paramızı çıkartıyor ve updateler için gerekli parayı biriktiriyoruz.Düşey çizgide ilerlememizin bir başka sebebi de dönüşleri ve kazdıgımız derinlige tekrar inebilmeyi kolaylaştırmak.Tekrar yukarıya çıkarken hiç durmadan pervanemizle yükselebiliyor, yan gidiş yapmadıgımız için fazla da yakıt harcamıyor ve yakıtın bitmesi gibi hesapta olmayan bir sürprizle de karşılaşmıyoruz.Tekrar aynı derinlige dönmek için de, bir önceki seferde ne kadar kazdıgımızı aklımızda tutuyoruz.Kazdıgımız derinlige gelene kadar serbest düşüş yapıyoruz, yere degmeden bir süre önce de pervanemizi acıyor ve düşüşümüzü hafifletiyor, böylece zarar görmekten kurtuluyoruz.
Yakıt deposu,kargo ve drill için ikişer hatta üçer update yaptıktan sonra ki bu 8250 ile 24000 arası bir paraya tekabul ediyor ve tahminen 2000 ft derinlige varmış ve artık goldiniumların sık oldugu noktalardayızdır.Bundan sonra düşey çalışmayı bırakıp bolca degerli maden toplama işine girişebiliriz.Yine de yüzeye dönmek kolay olsun istiyorsanız 2000 paraya kıyıp bir transporter alabilirsiniz.
Bu yöntemi 5000 ft e kadar kullandım,sert düşüşler yaşamadıgım için zırhımı fazla update etmedim yalnız 5000 den önce bunu mümkün oldugunca güçlü yapmakta yarar var, malum gaz patlamaları.Bu arada paranız oldukça motor ve radyatörü de update edin.Goldinium edition oynayanlar için de ekranın en sagında gökyüzünde uçan alete temas edip marslıların teklifini mutlaka degerlendirin derim.Sanırım online oyunda yoktu bu,eger vardı da benim gözümden kactıysa kendime yuh derim.
Hepinize iyi kazmalar....
Sosyal ağlarda paylaş

toplam 50 tane diamond,ruby,emerald karisimi yaptim durduk yere patladi alet cildirdim...goldium edition kullaniyorum kazarken bi alet buldum gizli gaz kutlelerini sana benzin yapacak falan yaziyodu ama yalanmis galiba bodoff ayrica 3000 feet iniyorum benzin almaya cikiyorum cat deprem butun kazi gitti baydi iyice[signature][hline]Oh baby you want me ?
Well you can get this lap dance here for free.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zopik, 09 Kasım 2005 22:23 tarihinde demiş ki:
bug var oyunda. durup dururken patladı benim araç. birde bazı kareler düzgün görünmüyordu. gıcık kaptım valla. 5m fln yaptıydım ne güzel.

bug deil o basınçdan patlıyor :) radyotör ve hull son seviye olması lasım her seferde en az 50 hull paketi olmali yanında :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...