Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

org icin sizce gec mi kaldım?

jacabo

Öne çıkan mesajlar

said:
LvL_Sabo, 06 August 2003 21:47 tarihinde demiş ki:
bi arkadaşla whisky'e gidicez beraber başlıcaz sanırım. ama bi sorun var benim sol elim tam anlamıyla kalas[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

genelde oledir zaten.saglak olanların sol eli tam kalas olur.onu zamanla acıosun ama biraz fazla egzersiz yapman gerekicek.sorun sadece sol el olsa.sag ve sol ayak uyumununda aynen ole kalas olduunu goruceksin.[hline]It's Darker Than You Think PlayList icin Tik!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DarQeR, 06 August 2003 21:52 tarihinde demiş ki:
taksimde bi cok yer war.dawul dersi weren onlara bakabilirsin mesela.laylayda war drum club war.kadikoyde hipop wardi bi ara.[hline]It's Darker Than You Think PlayList icin Tik!

saol darqer oss yı atlatıyım ole ba$lıycam karar verdim[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

yok abi davul oakdar zor deil ya abartmayın ozman gitaristler ölsün abi.[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

genelde emtal dinleyenler oldugu icin dusuncemi ona gore yaziyom burdakilere
davul falan, eger turkiye de metal calacaksaniz, sadece metal calarim ben diyorsaniz davulu meslek olarak unutun. Pentagram gibi sansli gruplar olabiliyor bazen, ama cogu underground kaliyor, yan meslek olarak devam ettirebiliyor.

Whisky de Baris Abi iyi ogretir, 9 ay beni cekti, ogretti buyuk bir sabirla, o yuzden diyebilecegim bisi yok, ynai anadolu ariyosan Whisky i tek gecerim.

Seni gicik ediyim u pararafta, 1. siniftan itibaren org caliyordum, gecen sene (14) davula basladim, ikisini de calarim :)

davul mu daha zor gitar mi daha zor diyenlere o iksii karsilastirilamaz diicem, Mike Portnoy un davul caldigi kadar gitar calmak sizi efsane yapar, gitarist bilmem fazla ama gidip asmis bi gitarist kadar davul calmak da asmis yapar, karsilastirmayin o yuzden, sacma tartisma cikar ortaya.[hline]28:06:42:12
That, is when the world will end
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 06 August 2003 22:41 tarihinde demiş ki:
genelde emtal dinleyenler oldugu icin dusuncemi ona gore yaziyom burdakilere
davul falan, eger turkiye de metal calacaksaniz, sadece metal calarim ben diyorsaniz davulu meslek olarak unutun. Pentagram gibi sansli gruplar olabiliyor bazen, ama cogu underground kaliyor, yan meslek olarak devam ettirebiliyor.

Whisky de Baris Abi iyi ogretir, 9 ay beni cekti, ogretti buyuk bir sabirla, o yuzden diyebilecegim bisi yok, ynai anadolu ariyosan Whisky i tek gecerim.

Seni gicik ediyim u pararafta, 1. siniftan itibaren org caliyordum, gecen sene (14) davula basladim, ikisini de calarim :)

davul mu daha zor gitar mi daha zor diyenlere o iksii karsilastirilamaz diicem, Mike Portnoy un davul caldigi kadar gitar calmak sizi efsane yapar, gitarist bilmem fazla ama gidip asmis bi gitarist kadar davul calmak da asmis yapar, karsilastirmayin o yuzden, sacma tartisma cikar ortaya.[hline]28:06:42:12

bu demek oluyomukı volfi yonetir?[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

davul daima zordur,
ambidexterity gerektirir bone un sooledigi gibi, ki ben sol kolumu hala ayaralayamadim (9 aydir calisiyorum)

davulun bir diger kotu yani, tasinabilir degil, bir gitarist gitarini her eyre tasir, calisir belki
ama davulcu anca eliyle ayaklariyla havada calisiyo (derste surekli twin yapmaktan arkadaslar baydilar :))
su an bile katatonia dinlerken ayaklarimla tempoyu tutuyom
davulun guzelligi gaz oldugunuz zaman da, sakinken de ayni derecede ses ciakrtabiliyorsunuz, ya da abartabiliyorsunuz. Ve sahne sovu maymunlugu cok tatli oluyor (yapabilene ask olsun gerci :P)[hline]28:06:42:12
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...