Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgili Arkadaşlar...

Murtaza

Öne çıkan mesajlar

Gereksiz başlıkların açılmasına engel olmak için arama kriterlerinin geliştirilmesini öneriyorum.
sadece başlık ve kişi aranabilen bir sistemde, konu içinde geçen bir kelimeyi arayabilirsek eminim bu gereksiz başlıklardanda kurtultulabiliriz.
İlgililere duyurulur ;)[signature][hline]R0AD_RuNNeR
taze 60 sin cln:pro_soft El MOrad
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
arama sistemini geliştirmeye gerek yok
arama tusuna basıp arama yaz
paticik.com u seç
arama ile ilgili açılan topicleri görüceksin
verilen cevaplarda mevcut ;)
yani şöle olsa böle olsa demeden önce olanı nasıl kullanacağımızı bi öğrenip sonra ileri gitmek gerek[signature][hline]*

[Bu mesaj DynamicK tarafından 14 Kasım 2005 10:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 14 Kasım 2005 10:03 tarihinde demiş ki:
arama sistemini geliştirmeye gerek yok
arama tusuna basıp arama yaz
paticik.com u seç
arama ile ilgili açılan topicleri görüceksin
verilen cevaplarda mevcut ;)
yani şöle olsa böle olsa demeden önce olanı nasıl kullanacağımızı bi öğrenip sonra ileri gitmek gerek

çözümler harika, saolasın DynamicK
yumurta sana dokunuyorsa sende yumurtaya dokun diyorsun
eywallah[signature][hline]R0AD_RuNNeR
taze 60 sin cln:pro_soft El MOrad
Sosyal ağlarda paylaş

--------------------------------------------------------------------------------
DeBuffAndHeal, 11 Kasım 2005 19:47 tarihinde demiş ki:
forum.paticik.com/view.php?id=153765
murtaza nın yazıları arada okuyon
Bir üstteki mesajdan alıntı yapılarak, destansı şekilde uzun olan mesajlar
--------------------------------------------------------------------------------

Bidaha olmaz abi plz dövme ben savunmasiz bi mageyim

Sakaci bir tavirla orda bidaha olmayacagini demisim ve bidahada gercekten olmadi o tür yazismalar ama genel forumlari dogru düzgün takip ederseniz gercekten destansi yazilarin okadar cok oldugunu görürsünüzki sizler sadece sikayetlere göre haraket ederseniz tabiki bizde uyarilmayi bekleriz ...[signature][hline]EyLüle i.S.Y.a.N Gibi..
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi küçük dünyanızda tek hakim olduğunuz yerde hakimiyetinizin tadını çıkartın ne dim... ben bu gün varım yarın yokum. ki kusura bakma "Genel Yönetici" arkadaşım benim yapım bu vurdunduymaz ve kimseyi gerekemdikçe kaale almam sanırım real den gelme bi şımarıklık. benim real dede kendime olan güvenim çok fazladır ve burda birkaç biryeri b.k'lu ya laf söyletmem... (yani hayatım sanal alemlerde sağa sola laf atarak geçmiyor, birtek burda oluyor nasıl oluyor anlamıyorum)

Birde Paticik Ko Bölümünün ismini dallas olrak değiştirmeyi öneriyorum...[signature][hline] Jayna

[Bu mesaj SteelBB tarafından 14 Kasım 2005 14:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

"Sana mı sorucam" diye bişey olamaz. Dory TownWatch arkadaşlarımızdan bir tanesi. Alan yetkililerine yardım etmekteler. En az bizim kadar sözleri geçer.

Sonuçta birşey söylendiği zaman efelik yapmak yerine, kulak asmanızı daha iyi olur.

ya bi de şu "alıntı" yaparken LÜTFEEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN LÜTFEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

üstteki mesajdan alıntı yapmayın!!
[signature][hline]****
**
Sosyal ağlarda paylaş

Abicim bugünde bişey sordum.. Burası herkesin herşeyi tartışabileceği forum mu ? Yoksa Metris cezaevi mi ?
Onu yapmıcan bunu yapmıcan töbe töbe naapcaz mumya mı olcaz ya :([signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 5xxxx
Nation: El Morad (Orc oluyoz :D)
Clan: Daha Belli deil
Job: Blade Master
Sosyal ağlarda paylaş

Lafın sana oldugunu sanmıyorum Sadece su yenı gelen Baloncuklu uyelere + oyunda Aga party pls aga item aga clan pls gibi yazan adamlara karsı yapılan bir duyuru + kendini kaptıran arkadaslarımıza yapılan bir duyuru olması lazım.[signature][hline]seT By eXe
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bide şöle bişey var biz kendi aramızda muhabbet ediyoruz dışardan bi süzme gelip forumun altını üstüne getiriyo yok "bıkmadınızmı susun artık" gibi laflar ediyo. Biz böle adamlara nasıl yanıt vericez peki bunu sölermisiniz ?
Çoğu topicte oluyor böle durumlar ..Sonra biz o arkadaşa bişey dediğimizde "sanane" olmaz diyosunuz ?
Ne diyeceğiz peki mantıklı bişey söleyin de uygulayalım ? + bişey daha imzanız 5 satırdan fazla olmıcak diyosunuz..Benim size söliceğim şu o zaman imza yerini belirli seviyede tutun derim ben.. Bazı arkadaşlar var imzasında roman yazmış yaf :D
Benim imzamda uzun kabul ediyorum yeterince kısa tutmaya çalışıyorum. [signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 5xxxx
Nation: El Morad (Orc oluyoz :D)
Clan: Daha Belli deil
Job: Blade Master

[Bu mesaj VW__ tarafından 14 Kasım 2005 17:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...