Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgili Arkadaşlar...

Murtaza

Öne çıkan mesajlar

Forum modları hiç kızmasınlar,zamanında geyik dönen topiclere ben kızdıkça,millet bana çullandıkça hiçbişey söylemediniz,devam ettiniz.
Dolayısıyla beklenen sonda yavaş yavaş geldi.
Artık bilgi paylaşımından uzak,kiminki daha uzun muhabbetlerinin döndüğü bi bölüm oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

server durumu ıcın yukarda topic var
hereks msj ımı okusun die gereksız msj lar acıyor
ben bıle topiclere gırmek ıstemıyorum birde bunları kıtlyen edıtleyen uyaran sılen kısılerın ugrasmasını dusunun.
nasıl bir zihniyet copcu topluyor dıye sokagı pisletiyormusunuz
( ewt diyenlerı duyabılıyorum )

lutfen biraz daha saygı pls :P
Sosyal ağlarda paylaş

haklısınız çok resmi bi forumdayız o yüzden sadece oyunla ilgili ciddi birşeyler konuşmak zorundayız. ben belki forumlarda geik yapmayı seviyorum msn sevmiyorum. hepinizide biliyorum neydniz ne oldunuz. bırakın Allah aşkına bilmişlik havalarını...[signature][hline] Jayna
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 13 Kasım 2005 22:46 tarihinde demiş ki:
haklısınız çok resmi bi forumdayız o yüzden sadece oyunla ilgili ciddi birşeyler konuşmak zorundayız. ben belki forumlarda geik yapmayı seviyorum msn sevmiyorum. hepinizide biliyorum neydniz ne oldunuz. bırakın Allah aşkına bilmişlik havalarını...

+1[signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 5xxxx
Nation: El Morad (Orc oluyoz :D)
Clan: Daha Belli deil
Job: Blade Master
Sosyal ağlarda paylaş

Burada hiç bişeyin sonu gelmedi Buzk, dozuyla yapılan herşeye tahammül ediliyor, hoşgörü ile yaklaşılıyor...
Burada ben size, put gibi durup, soru sourcaksınız, sorulara cevap vericeksiniz demiyorum. Mümkün olduğunca kurallardan uzaklaşmadan mesaj yazmanız gerektiğini söylüyorum.

Yazılanları okuyamayan, okuduğunu anlayaman varsa, bu ne benim ne de diğer alan yetkilisi arkadaşların sorunu.

Bu hadise de şeye döndü;

Hani dupe yaparsın, KOSP kullanırsın sonra banlanınca " yaaaa ben naaaptım ki? Ben bişe yapmadım" olayına benzemeye başladı.[signature][hline]****
**
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 13 Kasım 2005 21:33 tarihinde demiş ki:
Sizi de anlıyorum, serverlar kapalı. canınız sıkılıyor. Ama bu forum "mu7haeuhaehaha hacı baksana naaptım, gel la gel, bu topike gel, iki laflayak" demek için değil.

Ya artık kaç defa söylemek gerekiyor? Bir yazıyı okuyup da anlamayanlar gelmesin buraya. Yazmasın yazı falan. Ne siz üzülün ne biz yorulalım. GEREKSİZ YERE TOPIC AÇMAYIN

kılım döndü, tüyüm kalktı, osurdum, dötüm acıdı herşeye konu açılmaz. Ya bu yazıyı okumak gücünüze gitmiyor mu? illa ki başınızda birisinin sürekli dürtmesi mi gerek? Birileri bişey söylemeden ne yapmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Kurallar açık ve nettir.

Can sıkıcı bişeyle karşılaşırsanız PM den yardımcı olmaya çalışıcam.

ZUAHHAHA sen komedisin ya :D[signature][hline]Lycaon.. U know mE?
Lvl : 58 - Np : 4xxx
Server : Cyper - Job : Rogue/Assasin
Herkes Zoru Başarır, Bense İmkansızı .. !
Sosyal ağlarda paylaş

Yine mi terlikk =) allah kaçın aplamız geliyo...
kıs kıs kıs :lol:[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

yazılanları anlamak yada anlamamak....... sadece diğer gördüğüm çoğu forumdan çok farklı kuralın olması ve aynı şekilde yaptırımlarınında farklı olması. onuda geçtim ko bölümünde gördüğüm çoğu patinin kendini bi b.k sanması. beni sinir edenler şeyler. neyse bu tabi benim fikrim.[signature][hline] Jayna

[Bu mesaj SteelBB tarafından 14 Kasım 2005 00:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

simdi sinir eden seyler yazmaya başlamayalim isterseniz, ben KO oynamayıp forumlarını okuyan biri olarak cok fazla dert yanabilirirm bu konuda,en basında mesela her mesajın sonuna eklenen":D:D:D:D:D:D", sanki 1 tane yapinca biz anlamıyoruz guldugunu, ayrıca mutlaka bi topicte birirne satasma yada "ben seni kestim haha ama sen beni yenemedin eziQ"
sonracıgıma, kufur edenleri saymıyorum ama imali edenleri kınadıgımı belirteyim.
(hehe guya yazmıyorum dedim suraya bak tutamadım cenemei yine das)[signature][hline]- when life gets you down, know what you got to do?
- l don't want to know.
- Just keep swimming.What do we do?We swim, swim
- Dory, no singing.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben zannettiğim b.k olmak için harcadığım onca zamanı yok sayıp bi b.k değilmiş gibi davranamam ki forumda sabır taşı gibi...Kendimi bi b.k zannetmiyorum, aksine bi b.k olduğumu biliyorum...
Bu b.kluk mertebesine ulaşana kadar geçtiğim evreleri geçirmeye zamanı olmayıp armut piş ağzıma düş yapan insanlarada az tahammülüm var...(Bkz. oyuna giremiyorum konusunu 25. kez acan arkadaş daha 1299 patchi ile oyuna girmeyi deniyor...Ve burda kaç gündür 1305-1306-1307 versiyonları tartışılıyor...Bu bile biraz uç bir örnek oldu...Yabancı serverda oynanan bir oyunda tamamen ingilizce bir nick sahibine pmin ilk lafı olarak TURKMUSUN AGA yazan adamları saymıyorum bile(değilse anlayamayacağını farkedememiş daha))
Burada Kaksi istedi ki, biraz da işin edebi yönüne girelim hikaye yazalım...Yazılan hikayeye gelen ilk cevap..."Uff çok uzun bu... Eline sağlık!"Bir demet tiyatro'daki mükremin'in "kalın kitap" lafı geliyor aklıma, ki mükremin'in nasıl bir karakter olduğu ortada.
Bu b.kluğuma rağmen Paticik.com un kurallarını zaman zaman esnetsem de eşşeğin kulağına su kaçırıp, o kuralları b.k etmiyorum.

*Dipnotcuk:BU da çok uzun oldu...[signature][hline]Stormtrooperlık 12 aya inse de yaşım geçmeden o işi de halletsem...

[Bu mesaj Baelithilie tarafından 14 Kasım 2005 00:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

steelbb geçmişi bilmenin bugün olanlar hakkında bir etkisi yok. bende biliyorum ama tecrübeden öteye gitmiyor. bugün serverın yoklugundan sıkılan konu açtı. ben takip ettigim için söylüyorum , üstüste her refresh atışımda 3er tane yeni konu açıldıgını görüyordum. böyle bi durumda silene nie sildi denmez. "yeni server" "yeni server geliyor mu?" "yeni server gelmiyor mu?" "yeni server geldi mi?" "yeni server geldi" ... illallah yani tam karamboldü. murtaza çileden çıkmıştı ama belli etmedi ki ben bile okuyucu olarak rahatsız olmuştum. şunu sildin bunu nie silmedin diye saçma tartışmalarda oldu. şikayet ettin mi dedigimde etmedim cevabını aldım. bu durumda alan yetkilileri ne yapsın? bu bölümdeki alan yetkilileri zaten banlayamıyorlar anca bir üst kademeye şikayet edip o şekilde banlatabiliyorlar ki bu durumda da bizden pek bir farkları kalmıyor. sonuç budur .. ister geçmişi bil ister gelecegi bil sonuç degişmez.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

ya benzerini bende yapmıştım geçenlerde ama murtaza bir darbeyle konuyu garbege bölümüne taşıdı..çokta ii etti şimdi eglence için orda takılıyorum burda sadece bilgi amaçlı..tavsiye ederim garbıça ugrayın ..

[signature][hline]Ne KaDar BilirSen Bil ,Anlatabildigin Karşındakinin Anlayabildigi Kadardır(Mevlanadan)
Sosyal ağlarda paylaş

Geççec o ayakları bende 50 kere şikayet butonuna tıkaldı yazdım da yazdım ama değişen bişe yok

spor bölümünde alan yetkilisine alandan yazmıştım adm bana küfür etti ve ben bunu rapor ettim ne oldu hiç bişe ehueuh

bi konu wardı bugün birinin arkı banlanmış küfür eden niye banlanmadı dye adalet istiyodu

kardeşim burda adalet yooook başka yerde ara yetkilinin arkadaşı ise hiç bişe olmuyo sadece senin başına gelmedi

onuda şikayet ettim ne oldu hiç bişe :P
sonrada şurda bu var orda o var yalann varda ne oluyo

makaradan muhabbetden bahsediyosunuz daha önceden şimdi makara yapanlara kızanlar kendilerine göre saçma ve gereksiz

bulduğu topicleri patlatıyolardı ozman biz kızınca suçlu oluyoduk
şimdi makara yapanlara gelmiş burda yetkiliyi savunarak artık adını siz koyun bişe yapmaya çalışıyolar e bi bakıma doğal karşılamak lazım arkadaşını kolluyo ama bunu yetkilinin yapmaya hakkı yok yalan olmuş forum sitesi
sonuç olarak;

adalet denen kelime burda yok aramayın boşuna
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Şu topici birkaç kere okuyun Alan yetkilileri moderasyondan sorumlu kişilerdir. Onlar sitenin yönetimi için çalışıyorlar. Zorluk çıkartmayın ve dediklerine uymaya çalışın ki daha düzgün ve derli toplu bir forumumuz olsun.

ayrıca forumdan banlanmak için sadece küfür etmeye gerek yok;
mesela burda gel_pc_pc_ ve TaLkative
nickli arkadaşlar gibi bol bol aynı mesajları quote yapın, alt alta 2-3 den fazla olsun hatta 5-6 kere quoteleyin devasa olsun. DeBuffAndHeal nickli arkadaşın yaptıgı uyarı hatırlatmalarını kaale almayın hatta alay edin ki yörünge dışına daha çabuk gidin. Uyarı bile almayın.

Her insan hata yapabilir ama ukalalık ve vurdumduymazlık kabul edilebilir tutumlar değildir.[signature][hline]*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...