Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knigth Errant...

Natural

Öne çıkan mesajlar

bascı soul sacrifice'a geçti bikaç tanesi de almora'yı kurdu her yerde dağldılar diyo sora bi bakıyosun fanzinin biri röpörtaj yapıo[hline]http://www.frp-tr.net
Craven, 17 June 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
biz metalciyiz kötüyüz adiyiz siyah giyer kedi keser satanistçilik oynarız içinde gitar olan bütün herşeyi dinler deli gibi kafa sallarız.bu böyle biline
Head, 25 July 2003 11:39 tarihinde demiş ki:
ben bi kere tükürmüştüm böyle öyle bi madde çıktıki anlatamam sümük ile balgam arası bişey
bide büyük böyle acıttı dedim beynim mi koptu geldi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 03 August 2003 20:14 tarihinde demiş ki:
nasildiildi yapmaya onlarda iyi deilse türkiyede iyi bi tek pentagram war![hline]Başlamak için en uygun yer olduğun yerdir...[b]

Puashash!!! biraz araştır sen tanınmamış grupLarı bak bakalım knight ın eLine weren kac grup war...biLip biLmeden konuşmayn kardeşşm..!!![hline][b]I'm enbodyment of Antichrist
I'm living for my own Demise

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 03 August 2003 20:14 tarihinde demiş ki:
nasildiildi yapmaya onlarda iyi deilse türkiyede iyi bi tek pentagram war![hline][b]Başlamak için en uygun yer olduğun yerdir...[b]

ii bitek pentagram mi war?
pentagram iimi alalla hadi ya biz bilmioruz demekki.
bilmediin 2932932tane grup war ve hepside asmis.[hline]It's Darker Than You Think PlayList icin Tik!
Sosyal ağlarda paylaş

Madem Türkiye'de milyonlarca çooook iyi metal grubu var, niçin hiç birinin kıçı kırık demoları yanında doğru düzgün albümleri yok? Madem o kadar aşmışlar neden hiç biri bırakın yurt dışını, Türkiye'de bile belirli bir çevre dışında tanınmıyorlar?
Şimdi aranızdan bir kaç kişi "Türkiye'de zor, yabancı ülkede olsalar tanınırlardı" diyecek ben de onlara afedersiniz ama kıçımla gülücem. Türkiye'deki prodüktör yardımı hiç bir ülkede yok. Bugün biraz iyi bir metal grubu olursanız, biraz iyi müzik yaparsanız albümünüzü yayınlayacak bir sürü prodüktör şirket bulabilirsiniz. Sizin bulmanıza gerek kalmaz, onlar sizi bulur zaten. Çok uzun zaman prodüktörlüğe yardımcı oldum metal şirketlerinde, onlar iyi bir grup bulmak için ölüyorlar, hiç merak etmeyin.
Eğer bir grup yıllar geçse bile hala demo yayınlıyorsa, doğru düzgün bir şeyler yapıp albüm çıkarma hevesi içinde değilse, o grup istediği kadar iyi müzik yapsın benim gözümde bir hiçtir. Ve evet, eğer Knight Errant kötü bir grupsa geriye bir tek Pentagram kalıyor, çünkü ülkemizde başka profesyonel metal grubu yok ne yazık ki.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Etos, 07 August 2003 12:31 tarihinde demiş ki:
Madem Türkiye'de milyonlarca çooook iyi metal grubu var, niçin hiç birinin kıçı kırık demoları yanında doğru düzgün albümleri yok? Madem o kadar aşmışlar neden hiç biri bırakın yurt dışını, Türkiye'de bile belirli bir çevre dışında tanınmıyorlar?
Şimdi aranızdan bir kaç kişi "Türkiye'de zor, yabancı ülkede olsalar tanınırlardı" diyecek ben de onlara afedersiniz ama kıçımla gülücem. Türkiye'deki prodüktör yardımı hiç bir ülkede yok. Bugün biraz iyi bir metal grubu olursanız, biraz iyi müzik yaparsanız albümünüzü yayınlayacak bir sürü prodüktör şirket bulabilirsiniz. Sizin bulmanıza gerek kalmaz, onlar sizi bulur zaten. Çok uzun zaman prodüktörlüğe yardımcı oldum metal şirketlerinde, onlar iyi bir grup bulmak için ölüyorlar, hiç merak etmeyin.
Eğer bir grup yıllar geçse bile hala demo yayınlıyorsa, doğru düzgün bir şeyler yapıp albüm çıkarma hevesi içinde değilse, o grup istediği kadar iyi müzik yapsın benim gözümde bir hiçtir. Ve evet, eğer Knight Errant kötü bir grupsa geriye bir tek Pentagram kalıyor, çünkü ülkemizde başka profesyonel metal grubu yok ne yazık ki.

Neden yok biliomusn??

O demoLarı yapan kişiLer dier aptaL prodüksiyon zanneden kişiLein kıçLarını yaLamıoLar..anLıomusn..kankaLarı diiLLer çünkü..bizimde öLe oLdu inan pentagram we eziq knight errant dan dahada ii bi grupduk..Neden cunku o kişiLerin isimLerini wermek istemiorum kıçLarını yaLamadık..Örnek Rock Station a cıkan grupLarın kaçı aşmış..??!!?? bazı oLayLarı f aLam biLmeden geLişi güzeL konuşmayın..!!! Hade Hadeee!!!![hline]I'm enbodyment of Antichrist

Sosyal ağlarda paylaş

l'ye basarken yanlışlıkla shift mi araya giriyo, yoksa l ile capslock tuşun bağlantılı mı, ya da çok b@b the k3nk biri misin[hline]http://www.frp-tr.net
biz metalciyiz kötüyüz adiyiz siyah giyer kedi keser satanistçilik oynarız içinde gitar olan bütün herşeyi dinler deli gibi kafa sallarız.bu böyle biline
ben bi kere tükürmüştüm böyle öyle bi madde çıktıki anlatamam sümük ile balgam arası bişey
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Demise, 07 August 2003 18:43 tarihinde demiş ki:
said:
Etos, 07 August 2003 12:31 tarihinde demiş ki:

Neden yok biliomusn??

O demoLarı yapan kişiLer dier aptaL prodüksiyon zanneden kişiLein kıçLarını yaLamıoLar..anLıomusn..kankaLarı diiLLer çünkü..bizimde öLe oLdu inan pentagram we eziq knight errant dan dahada ii bi grupduk..Neden cunku o kişiLerin isimLerini wermek istemiorum kıçLarını yaLamadık..Örnek Rock Station a cıkan grupLarın kaçı aşmış..??!!?? bazı oLayLarı f aLam biLmeden geLişi güzeL konuşmayın..!!! Hade Hadeee!!!![hline]I'm enbodyment of Antichrist

Pentagram müziğe bi çok şey kattı?anadolu ezgilerini kullandı!ney kattı siz ne kattınız?madem okadar üstün görüyosu kendini pentagramdan!bi mp3 koy dinleyelim iyimisin kötümüsü
n karar werelim!pentagram we knigth errant wackene çıkıp kendini kanıtlamış gruplardır!türkiyeyi yurt dışına tanıtmışlardır!
yurt dışında çok sayıda albümü satılmaktadır!bence sen çok bencilce düşünüyosun!rockstation'a çıkan gruplar aşmış gruplar deil zaten kimse aşmış grupta demedi!ayrıca rock station öle ahım şahım bi festival deil![hline][b]Kart-An Ezzateni Esharra Ekutenni
ANTİ-Chemical[b]

Sosyal ağlarda paylaş

rock station türkiyede "SPONSORSUZ" düzenlenen en iyi metal festivalidir!!! elemanların hepsini tanıyorum kendilerini parçalıyolar festivalde, soundchecklerden ışık sistemine kadar ayrıca festival ünlü grupların seyircilere ulaşması için yapılan birşey değil, yeni grupların tanınmasını sağlayan bi olay, ve sponsorsuz olduğu için her festival hicri'ye (rs'nin kurucusu) acayip pahalıya patlıyor, kar etmediği halde adam 6 festival yapmış ve 7.si de yapılacak.[hline]http://www.frp-tr.net
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...