Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arkadaşlar Şifre nasıl değiştiriliyo bilen varmı ?

VW__

Öne çıkan mesajlar

Ya belki saçma bi soru sordum farkındayım ama belki site dışında başka bi yolu vardır şu an için.. Geçen gün charımın soyuldunu yazmıştım size. Şimdi şifremi deiştiremiyorum deiştirme yeri yok.. GM hackerlara ii yardımcı oluyolar böle yapınca... Şifre değiştirme hakkında önerisi olanlar...Charıma lvl yada np düşürcekler die korkuyom ya :([signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 5xxxx
Nation: El Morad
Clan: MoHiKaN
Job: Blade Master
Baş düşman : NYchris
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jade-Real, 11 Kasım 2005 22:53 tarihinde demiş ki:
Sifre degisimini ve KE support servislerinden yararlanma islerini sadece ve sedece premium uyeler gerceklestirebiliyor.

Eger premium degilseniz web sitesinden chariniza girdiginizde sifre degisidimi ve support ile ilgili basliklari chariniz webinde goremezsiniz.

Bu yeni kural. Yani sevgili VW_ oncelikle premium olmalisin daha sonra sifre degistirmelisin..

Sevgiler
pre alıp deneyecem bi olmasın :)[signature][hline]www.cafegeveze.com bu site manyak bütün diez orda
Sosyal ağlarda paylaş

Gm in Areste Geçtiği Notice şuydu: şifre değiştirmesindeki dil kodlaması 1-2 gün içinde düzeltileceltir..Bu Notice 5-6 gün önce atıldı
Şuan Ki Offical Sitede Yazan
Yeni patch ile Bunun giderildiği Fakat 11 hane ve üzeri şifrelerin kabul edilemeyeceği ve Şifrelerin sadece a-z yani alfabetik ve sadece 1-9 numaratic girildiğinde şifre değişimini gerçekleşe biildini yayınlamış..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...