Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Lokanta açtım desteklerinizi bekliyorum arkadaşlar

Informer

Öne çıkan mesajlar

yaw infocan ne dicem bu senin protatif ziyafet mekanini gece 12 den sonra acsana cok ii ish yapar. gece ewde yemek bulamadim mi karsiya benzinlie gecmek zorunda kaliorm hatta yanina bi de sigara satan bi yer.
Yalniz dikkat et vergi vermion die gm zabitalari yakalayp banlamasnlar...[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 09 Kasım 2005 10:26 tarihinde demiş ki:
Sağlıksız koşullarda gıda üretimi yaptığınızdan dolayı 3 ay faaliyetten men cezası aldınız...

BAS ÇOCUUM MÜHÜRÜ!

kaderde buda varmış demek :(
vallaha domuz eti içeren mallarımız yok
kullandıgım et bile legitti yapma murtaza ekmeğimle oynama[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: Owned_By
Server : Ares
Lvl: 66
Nation: org :D
Job: Warrior

[Bu mesaj Informer tarafından 09 Kasım 2005 10:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 09 Kasım 2005 10:26 tarihinde demiş ki:
Sağlıksız koşullarda gıda üretimi yaptığınızdan dolayı 3 ay faaliyetten men cezası aldınız...

BAS ÇOCUUM MÜHÜRÜ!

yok öle hem rüsveti indiragandi yap sonra bas cocum mührü elimde rüsveri alirken cekilmis bi video kasedi war derdini ugur dündara anlatirsin artik...[signature][hline]Name: ::Ujio::
Clan: Owned_By
Class: Warrior
Level: 1x
Nps: 1xx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

dun aksham zaten el morad townda yapmishlar galiba. yine towerlar calishmamish bizim warriorlar da ortada cerkes sofrasi kurmushlar sanirm.
bi girmiorz o zaman da millet alemden aleme kosuor. sole bowl a bir kokorecci acilacak. icceksin bi guzel sonra towna donerken oraya ugrayip riote etinden bir yarim kokorec patlatcaksin ohh miss[signature][hline]ottoman_prince

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 09 Kasım 2005 10:33 tarihinde demiş ki:
Daha almadık rüşvet filan, hea verirsen bi shard +8 tekrar faaliyete sokmak için bi formül buluruz :D

ermmm
yeni patchte dupe olmuomush senin vuslat gelecek bahara kaldi :D:D:D:D[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OSMANKEPENEK, 09 Kasım 2005 10:35 tarihinde demiş ki:
helalll cok güzel olmuş ama ben doymadım ne olacak ama eline salık varsa birde ayran koy ya boğazımda kaldı :D:D:D:D:D:D

ben doymadim ne olucak diye bi sey yok atesliceksin 2.5 ytl daha alicaksin bi yarim döner daha :D:D:D[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 09 Kasım 2005 10:37 tarihinde demiş ki:
said:
OSMANKEPENEK, 09 Kasım 2005 10:35 tarihinde demiş ki:
helalll cok güzel olmuş ama ben doymadım ne olacak ama eline salık varsa birde ayran koy ya boğazımda kaldı :D:D:D:D:D:D

ben doymadim ne olucak diye bi sey yok atesliceksin 2.5 ytl daha alicaksin bi yarim döner daha :D:D:D

eet yeni dialoglar:

agaaa acim
yarim ekmek doner pilisss

kanka fazla ayranin war mi atesh basti bi tane ismarla da icek..[signature][hline]ottoman_prince

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 09 Kasım 2005 10:39 tarihinde demiş ki:
E yuh artık, koskoca Devlet adamına Dupe mal mı vericeksin?

PES!

6 ay oldu cezanız.

bunun icin cok güzel bi atasözümüz war [signature][hline]Name: ::Ujio::

[Bu mesaj Murtaza tarafından 09 Kasım 2005 10:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 09 Kasım 2005 10:42 tarihinde demiş ki:
deniz kitletme topigi :@ , 2 saatimi aldı o yemek resimlerini bulup o konuma küçültüp merchant a editlemek off off :@

zuahahahha
<3 murtaza
yapmaz bana öle seyler bak ne güzel sildi o güzelim atasözünü :D:D:D[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

Orkun ben İnsanım ya nasıl gelicem oraya Gelsemde nasıl alıcam ya pls şu Lokantanın bi şubesinide moradona aç (Bide Gm den bi isteğimiz var Moradona kerhane istiyoruz.:p)[signature][hline]Swift...Baba beni kastırır mısın?!!! Slm baba Türk müsün? Clan pls!!! Aga Party pls!!! ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...