Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

booss yerleri nereler?

devilkisses

Öne çıkan mesajlar

bi tane priest alırsan antares hyde ve dragon thoth kesebilirsin hepsi el morad castle da ama yerlerini bilmiom[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 136.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

walla sabaha karşı estland da ne ararsan çıkıyor. bi kere biz samma yı keserken arkadan df geçiyordu. sammayı kesip ona dönünce ekranımda arkada bi gurup adam dragon toot u kesiyordu :D öyle yani[signature][hline]Bazı İnsanların Alışkanlıkları Vardır . Mesela Birgün Bıkmıştım Kendimden Nefret Ediyorudum Ama Hala Ultima Oynuyordum .. Aramıza Fesat Girdi Ko Die Bi Meret Ama Ben Geri Döndüm Hala Ultima Oynuyorum;
Forever Ultima Online
Forever Nebula
Sosyal ağlarda paylaş

dua et sana yine kutu açılmamış . ya bana bi kere cz de lubus çıktı kestim çantayı açtım lubus pendant ama alamıyom çanta doluymuştu coins çeklerle. aklıma gelmedi panikleim kapatıp bişi yakıp geri açıp alıcaktım ama işte kısmet . ya sana da açılsaydı kutu kekuri ring çıksaydı alamasaydın o daha acı koyardı :D[signature][hline]Bazı İnsanların Alışkanlıkları Vardır . Mesela Birgün Bıkmıştım Kendimden Nefret Ediyorudum Ama Hala Ultima Oynuyordum .. Aramıza Fesat Girdi Ko Die Bi Meret Ama Ben Geri Döndüm Hala Ultima Oynuyorum;
Forever Ultima Online
Forever Nebula
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...