Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu Knight Online GAME MANAGER ları nın hepsi PARA AVCISI

DertLi

Öne çıkan mesajlar

said:
BugsBunny, 11 Kasım 2005 14:11 tarihinde demiş ki:
said:
DertLi, 10 Kasım 2005 11:46 tarihinde demiş ki:
Yazıklaaaar olsun... Onca emegim boşa gitti.
Arkadaşlar bu dupe malları silme işleminden sonra anladımki
knightonline nın GM(Game Manager)larının hepsi para avcısı
inanın bu saçmalıklar sürekli devam edecek........

Bayağa bi uzun yazmıssın ama neyse şöyle söyliyim

1.GM ler tek tek silmediler itemleri otomatik olarak silindi itemler sanırım yaptıkları yazılım sayesinde

2.O Game manager değil GAME MASTER parantez içinde biliyomussun gibi yazmıssın ama bilmiyosun daha...

3. Sende gm olsan sende kendine item yapardın sende
arkaşalarını satardın sende kullanırdın gm oluşunu

4. Oyundaki okadar açık k2 network un kendi seçimlerinden kaynaklanıyo kendi patch düzenleri ...[örn skill bug]

5. Dupe roll back server açıldığından beridir açıktı ve fiyatlar da dupe olmasına rağmen normaldi he neoldu biliyomusun?
Özellikle bazı türk kafeleri ve bazı kişiler dupe ün nasıl olduğunu öğrenince scroll lar yükseldi item dupe lediler AÇ oldukları için abarttılar işi ve bunun sebebi her AMELE KAFESİNDE bu oyunun oynanması ve bu amelelerin de 10-15yaşındaki çocuklar ve işi gücü olmayan insanlar olduğunu da belirtiyim...

[Bu mesaj BugsBunny tarafından 11 Kasım 2005 14:12 tarihinde değiştirilmiştir]

1. İtemlerin yazılımla silindiği zaten acık sende bilmiyosun galiba "sanırım" kelimesi cok bile. zaten öyle birşeye uğraş göstermeye kalksalar aylar sürer...

2.Bugün aptallığın üzerinde. Game MASTER Yada Game MANAGER 2 side aynı !!! ben sadace orda YÖNETİCİ Kelimesini vurgulamak istedim... çok bilmişliğin alemi yok !.

3. "Sende gm olsan sende kendine item yapardın sende
arkaşalarını satardın sende kullanırdın gm oluşunu" Şu konuştuğu cümeleye bak ! Herkezi kendin gibi sanıyorsun sanırım ? Sen ne oldugunu ve olacagını şu 2 satır cümlenle özetlemişsin. bu konuda fazla söze gerek yok...!

4.Oyunun Hile açığı kendi tercihleri olabilirmi sence ?? varmı böyle bir saçmalık kendi patch düzenleriymiş miş muş hatta müş yanii. bol bol insan banlamak icin skill bug açığını kasıtlı olarakmı yaptılar sence :D ?? sonrada "GManager lar bu kadar hileciyle uğraşamıyor" diyolar buna sadece gülüyorum :D:D:D

5.Evet seninle bu konuda hemfikiriz. bende senin gibi düşünüyorum ve bu açıkları şimdiye kadar kapatmayıp bizi madur eden GAME MANAGER yada CODER lara sitem ediyorumm!!! Umarım fikirlerim konusunda aydınlatmışımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

1. İtemlerin yazılımla silindiği zaten acık sende bilmiyosun galiba "sanırım" kelimesi cok bile. zaten öyle birşeye uğraş göstermeye kalksalar aylar sürer...

2.Bugün aptallığın üzerinde. Game MASTER Yada Game MANAGER 2 side aynı !!! ben sadace orda YÖNETİCİ Kelimesini vurgulamak istedim... çok bilmişliğin alemi yok !.

arkaşalarını satardın sende kullanırdın gm oluşunu" Şu konuştuğu cümeleye bak ! Herkezi kendin gibi sanıyorsun sanırım ? Sen ne oldugunu ve olacagını şu 2 satır cümlenle özetlemişsin. bu konuda fazla söze gerek yok...!

4.Oyunun Hile açığı kendi tercihleri olabilirmi sence ?? varmı böyle bir saçmalık kendi patch düzenleriymiş miş muş hatta müş yanii. bol bol insan banlamak icin skill bug açığını kasıtlı olarakmı yaptılar sence :D ?? sonrada "GManager lar bu kadar hileciyle uğraşamıyor" diyolar buna sadece gülüyorum :D:D:D

5.Evet seninle bu konuda hemfikiriz. bende senin gibi düşünüyorum ve bu açıkları şimdiye kadar kapatmayıp bizi madur eden GAME MANAGER yada CODER lara sitem ediyorumm!!! Umarım fikirlerim konusunda aydınlatmışımdır.

1. Yazılım silmemiş olabilir ihtimalini yeni patch in char a girerken oyundaki id leri scan etmesi ve item ini silmesi ihtimali ine bağladım

2.Manager yönetici demek Master bilen kişi demek Manager Admin dir Master Gm dir k baba? aga? clan plz?

3.Çok gm gördüm hepside oyundan para kopardı gerçek para ile koparmayanı görmedim yani....

4.K2 oyunun kendi hazırdaki patch leri değil kendi kafasına göre patch leri editliyo oyun ke altında gidiyo ama eslant ko şeklinde bunları kendileri seçtiler felan filan kendileri bilerek skill bug ı yüklemediler turkish plz ok baba? u good gun ?

5.Roll Back oyunun içinde var ve bunu k2 kesinlikle özel olarak kendi başına kapattıramaz çünkü k2 de oyunun sadece server lisans ı var ve oyun kodları üzerinden değişiklik yapamıyo ve oyundan roll back kapatılamaz he bi açık varsa gate lerde kasma açığı o kapatılır ama şunu bilki dupe sadece GATE den yapılmıyo snn kaç aylık oyuncu olduğunu bilemicem usko yada turkko[o hale geldi] da ama daha bilmediğin çççççooooooooooooooooook bug lar açıklar var ....

Biz bayağıdır oynuyoruz snn anlıcan me good gun ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jade-Real, 11 Kasım 2005 15:16 tarihinde demiş ki:
said:
--------------------------------------------------------------------------------
Jade-Real, 11 Kasım 2005 12:52 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar bir cok yazilan dogruda..
Sonucta bu bir oyun ve tabiki bu oyunu para kazanmak icin yapiyorlar.
Oynadiginiz surece sikayet etmek anlamsiz. Para tuzagi olarak gormuyorum ben.

Sonucta bile bile verdiginiz bir para varsa buna tuzak denemez. Farkli birsey beklenemez oyundan. Gercek hayat gibi bu islerde.

Hersey boyle degilmi? Virus programi yaziyor birisi sonra da anti virusunu cikartip satiyor neden a aa para tuzagi....
--------------------------------------------------------------------------------

Jadecim kendin diyosun bak. adam virüsü yazıyor, sonra tutup birde antisini yazıyor. para tuzağı değilde ne !!! Biz bu oyunu onlar para kazansın diyemi oynuyoruz... " aa a a a a adamlar ticaret yapıyor bişey diyemeyiz." kahretsiinnnnnnnn........ cok zekisin jade reality de realist olacak tek insansın. Kutlarım.

Evet arkadasim oleyim. Ya bu oyunu oynamıcaz, Ya dupe var haksızlık var dıe sikayet etmıcez. Ya da ediyosak adamlar silicek biz de susucaz.

Evet antivirusu cikartıyo sen de gidip alıyosun blgisayarına da yukluyosun. Dovunuyormusun bu internet para tuzagi die?
Benim demek istedigim adam bunu para kazanmak icin yapıyor. Sen de biliyorsun bende ye oynamıcan yada bole oynican iste aglamanın faydası yok. Eglenmek icin bara gidip sora da paramı aldılar dıe aglamaya benziyo.

Adam sana kural koymus dioki
pre almazsan sıfreni bile degisemezsin artık dıyo. Napıcan sımdı yanı? Tutuklatacanmı adamları? Sana bedavami calisacaklar?

Begenmeyen oynamayacak. Bu baslıkları cok atık. Ya bu deveyi gudersin ya bu diyardan gidersin dio adamlar.. Bunu anlamak icin zeki olmam gerekmıyo

Yani anlıyoruz kii, senin ve senin gibi düşünenler böyle düşündükçe kaz gibi yolunmaya mahkum :D Sen simdi antivirüs örnegindeki adamların yazdıkları programların GAYET YASAL olduğunuda iddaa edersin :D:D:D ya git allanı seversen ya...:D sanki prem almadık arkadas prem dedigin senin kac $ gerzek onca cash puan aldık. adamlar tek tuşla tabiri caizse soydular... ve sen hâlâ iddaa ediyorsun adamların yaptıkları normal para kazanıyorlar diye... yok böyle bir mantık yaa :D:D:D hayret bişiii
Sosyal ağlarda paylaş

Evet, Jade_real doğru söylemiş,
tabi GM' in yaptığı private boss event' den ( isilioon bile dahil ) çıkan itemlar için aynı şey söz konusu değil...

Legit oynamak bu olsa gerek di mi? Nasıl olsa BABA SHOP item' ı olarak geçiyor. Merak ettiğim bi konu da 11 kişinin isiloon' u nasıl kestiğidir. Belki Jade_real buna da cevap verir..[signature][hline]****
**
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BugsBunny, 11 Kasım 2005 15:19 tarihinde demiş ki:
said:

1. Yazılım silmemiş olabilir ihtimalini yeni patch in char a girerken oyundaki id leri scan etmesi ve item ini silmesi ihtimali ine bağladım

2.Manager yönetici demek Master bilen kişi demek Manager Admin dir Master Gm dir k baba? aga? clan plz?

3.Çok gm gördüm hepside oyundan para kopardı gerçek para ile koparmayanı görmedim yani....

4.K2 oyunun kendi hazırdaki patch leri değil kendi kafasına göre patch leri editliyo oyun ke altında gidiyo ama eslant ko şeklinde bunları kendileri seçtiler felan filan kendileri bilerek skill bug ı yüklemediler turkish plz ok baba? u good gun ?

5.Roll Back oyunun içinde var ve bunu k2 kesinlikle özel olarak kendi başına kapattıramaz çünkü k2 de oyunun sadece server lisans ı var ve oyun kodları üzerinden değişiklik yapamıyo ve oyundan roll back kapatılamaz he bi açık varsa gate lerde kasma açığı o kapatılır ama şunu bilki dupe sadece GATE den yapılmıyo snn kaç aylık oyuncu olduğunu bilemicem usko yada turkko[o hale geldi] da ama daha bilmediğin çççççooooooooooooooooook bug lar açıklar var ....

Biz bayağıdır oynuyoruz snn anlıcan me good gun ;)

Sanki 1. ve 5. Cümlelerde Çelişki var gibi geldi bana ??? :D kodlarda değişiklik yapılamıyor ama. scan yapacak kadar cod ekleyebiliyorlar ilginc. sanırım + bir yazılım kullanmadan yada code eklemeden veri tabanlarını editlemek aptallık olurdu Dimi ?

2.Harbiden eziqsin. hiç bişi demiyorum bu konuda. bide acıklama yapmıs üstelik saçma bir açıklama bilen kişi ! hahaha :D sende biliyomussun bak az cok KE işini hahaha :D Manager = Yönetici MASTER = Bilen kişi hahaha :D yok böyle bir yorum. halaa ben anlamam diye kiriyorsun :) YÖNETİCİ = MANAGER = MASTER senin ingilizce kelime haznenin dolmuş sanırım. belki aklinda kalan duper işgal ediyordur oraları hahaha:D

3.Çok iyi birşeymiş gibi burda söyleye biliyorsun (yüzsüzlüğün bu kadarı ) daha neleer gerçek paraya al sana item. ne kadar tanıdıgın GM varsa ... oyunun bokunu cıkaranlar asıl onlar.

4. "K2 oyunun kendi hazırdaki patch leri değil kendi kafasına göre patch leri editliyo" demekki hazırda 1 kac patch daha varmış :D editleye bildiklerine göre ki editlemekten aciz mahluk onlar...

5. Senin bildiğin sana benim bildiğim bana k COKBİLMİŞ., no ks, ks yapma lan, spot tapulu....
Sosyal ağlarda paylaş

terbiyesizlik tapmayın bizde mi dupe yaptık. gitti iron+8 45 gb a almıştık. nedir premium dan aldımız kağıtlar mı dupeydi.
onları sattık ok aldık
suç bizdemi madem böyle bir halt yapacaklar itemin adamın eline geçtiği günü biliyorlar adamın charına rollback atsın baksın nerden gelmiş dupe mi die. olmaz yani.
ben kendim +8 ful cotton set yaptım mageme 3 parçası silindi . npc mi satıyordu dupe toksa upgrade kağıtlarımı dupeydi . bana bunun hesabını versinler o zaman...[signature][hline]Bazı İnsanların Alışkanlıkları Vardır . Mesela Birgün Bıkmıştım Kendimden Nefret Ediyorudum Ama Hala Ultima Oynuyordum .. Aramıza Fesat Girdi Ko Die Bi Meret Ama Ben Geri Döndüm Hala Ultima Oynuyorum;
Forever Ultima Online
Forever Nebula
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jade-Real, 11 Kasım 2005 16:09 tarihinde demiş ki:
DERTLI ben seni anlıyorum da dıyorum ki ya dert etme :)
Devam et ya da bırak...

Jadecim Bende diyorumki yazıktır günahtır... neden engellemiyorlar böyle durumları. bende seviyorum KE ama artık suyu cıktı. tavsiyen icin saol.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jade-Real, 11 Kasım 2005 16:10 tarihinde demiş ki:
O nedir Hazmez?

HasMez sormadı ben sordum, fazla alçakgönüllü olunca üst tarafı göremedin herhalde.

Tekrar soriim, Boss summon scroll kullandın mı? Boss spawn ediyosun ya ondan

signature][hline]****
**

[Bu mesaj Murtaza tarafından 11 Kasım 2005 16:17 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Murtaza tarafından 11 Kasım 2005 16:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dikkat edersen burada kişiliğin hakkında konuşmadım, konuşucak olsam çok şey çıkarırım ama bana yakışmaz. Ben sadece 1-2 soru sordum. Kıskanıcak herhangi bir durumum yok, senin beni tanımana gerek yok, ares'in çoğu biliyor zaten beni.

hırslıyım evet, pis işler çevirip de legit takılıyorum diyerek böbürlenen tipleri açığa çıkarmak için çalışıyorum.

Ha şunu da soriim, neyi kıskanabilirim ki??? Neyi? clanını mı? Itemlarını mı? :<

You r wrong Ma'am...[signature][hline]****
**
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jade-Real, 11 Kasım 2005 16:27 tarihinde demiş ki:
Bu nedir Forazzi ?

Bu neyi gosterıyor hıyarın tekının yaptıgı ısı bana mal etmesıne olmasın

hıyar dedigin krakatoa. private boss eventinden görüntüler yayınlamış.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

birincisi, benimle konuşurken üslubuna dikkat ediceksin.
bu cümleyi Alan yetkilisi sıfatına bürünerek söylemiyorum. Sadece sana yazdığım mesajlardaki saygıdan ötürü söylüyorum.

Sorulara cevap vermek yerine, beni tartışma içine çekmeni anlamıyorum. Sana gayet basit sorular soruyorum. SEn cevap vermek yerine böyle bi yaklaşımda bulunuyorsun.

Kuyruk acısı demek tam olarak nedir, daha doğrusu böyle dediğine göre bi olay geçmiş aramızda. :S

Benim böyle bişeyden haberim yok. Dedim ya, private boss event' de item alıp da legit player gibi konuşman beni rahatsız ettiği gibi başkalarını da rahatsız etmiştir muhtemelen.

Başlığa dikkat ettiğimizde de neden buraya gelip bu mesajı yazdığımı anlarsın herhalde.?[signature][hline]****
**
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 11 Kasım 2005 16:38 tarihinde demiş ki:
birincisi, benimle konuşurken üslubuna dikkat ediceksin.
bu cümleyi Alan yetkilisi sıfatına bürünerek söylemiyorum. Sadece sana yazdığım mesajlardaki saygıdan ötürü söylüyorum.

mesela ben tutupda naber la mürtaza dersem (kızma hee )
hem ayıp etmiş hemde o kişinin mod oldunu hiçe saymış olurum . :)[signature][hline]Bazı İnsanların Alışkanlıkları Vardır . Mesela Birgün Bıkmıştım Kendimden Nefret Ediyorudum Ama Hala Ultima Oynuyordum .. Aramıza Fesat Girdi Ko Die Bi Meret Ama Ben Geri Döndüm Hala Ultima Oynuyorum;
Forever Ultima Online
Forever Nebula
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...