Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yardım

kermit

Öne çıkan mesajlar

makineye format attımda herşeyim silindi
bu volfiedin açtığı bi topicte winamp ın linki vardı o lazım bana birisi bana bulabilirmi aradım ama bulamadım

bide gece gece kimse kimi yardın diye espri yapmasın kafa atarım :)[hline] Durmak ölüm, taklit uşaklıktır; çalışmak ve yetişmek ise hayat ve özgürlüktür.
L.Y. Rauch

[Bu mesaj kermit_frog tarafından 07 August 2003 03:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.kablonet.com/download.php?id=8[hline][ quote ]ARIZA, 06 August 2003 01:22 tarihinde demiş ki:
.[ hline ][ quote ]infected, 02 August 2003 23:36 tarihinde demiş ki:
infected, 30 July 2003 22:52 tarihinde demiş ki:
gitmiş içerden de televizyon sesi geliyo içerdeki televizyona gitti diye gitmiş

şahsen yaptığım bir salaklık olup, telif hakkı yoktur, her isteyen kullanabilir.[ hline ] [ /quote ] [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

yukardaki link 2.xx ver.
ayrıca saolmıcam ölcem[hline][ quote ]ARIZA, 06 August 2003 01:22 tarihinde demiş ki:
.[ hline ][ quote ]infected, 02 August 2003 23:36 tarihinde demiş ki:
infected, 30 July 2003 22:52 tarihinde demiş ki:
gitmiş içerden de televizyon sesi geliyo içerdeki televizyona gitti diye gitmiş

şahsen yaptığım bir salaklık olup, telif hakkı yoktur, her isteyen kullanabilir.[ hline ] [ /quote ] [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 07 August 2003 03:04 tarihinde demiş ki:bide gece gece kimse kimi yardın diye espri yapmasın kafa atarım :)

topiği "yardım" diye açarsan başına gelecek budur. ayrıca ilgi çekmek için yaptığın izlenimi uyandırır, karizmayı çizer böyle topikler...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...