Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rouge Master Quest

NAYTONLAYN

Öne çıkan mesajlar

Rouge Master Quest için gerekli olan itemler hayli pahalı diğerlerinde old gibi ve iş başa düştü.
shaula, lesath, barkirra yaratıkları hakkında bilgisi olanınız varsa paylaşmanızı rica ediyorum.
+1500 buf ile tek başımaa kesebilirmiyim bu yaratıkları?
tecrübelerinizi paylaşın lütfen.
birde en önemlisi nerede spawn oldukları konusunda bir bilginiz var mı?[signature][hline]R0AD_RuNNeR
taze 60 sin cln:pro_soft El MOrad
Sosyal ağlarda paylaş

+1500 buff ile tek başına kesemezsin 1920 healerin olması şart onda da iyi vurman gerek.Bence hiç riske girme satın al itemleri shaula 3-4m ye satıyorlar areste barkira ve lesath sorun işte 150şer milyon a satılıyor.[signature][hline]::: Level 61 Paper mage :::
Nation : Karus
Clan : HESPERUS
Server : Ares
NP : 9xxx
Sosyal ağlarda paylaş

ben züürtüm arkadaş şyle bol sıfırlı rakamlar bende alerji yapıyor. gider yaratığın altında yatarım daha iyi.
tekrar sorsam.
bu lesath, shula ve Barkirra nın nerelerde spawn oldunu bileniniz var mı?
ben bi ara lesathı cz nin göbeğinde görmüştüm ama bir daha nasip olmadı[signature][hline]R0AD_RuNNeR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
agabey19, 11 Kasım 2005 16:43 tarihinde demiş ki:
+1500 buff ile tek başına kesemezsin 1920 healerin olması şart onda da iyi vurman gerek.Bence hiç riske girme satın al itemleri shaula 3-4m ye satıyorlar areste barkira ve lesath sorun işte 150şer milyon a satılıyor.

iyiymiş yine biz beramusta bakkira görüyoruz vendorda 999 dan çakılı saniyesinde indiriyorlar . lesaith zaten 800 900 arası
bi tek shaula kolay . master olamadı gitti ark :D[signature][hline]Bazı İnsanların Alışkanlıkları Vardır . Mesela Birgün Bıkmıştım Kendimden Nefret Ediyorudum Ama Hala Ultima Oynuyordum .. Aramıza Fesat Girdi Ko Die Bi Meret Ama Ben Geri Döndüm Hala Ultima Oynuyorum;
Forever Ultima Online
Forever Nebula
Sosyal ağlarda paylaş

Saydıkların içinde bir tek shaulayı eslantta kovlayıp denk getirebilirsin.1500 buffla çok rahat kesersin,healer gerekmez...

Lesathla Barkirrayı da 1500 buffla rahat kesersin tek başına ama sana yedirmezler onları bowlda onu da söyliyeyim...

Ayrıca evet Rogue[signature][hline]Ares
Karus
Lvl 60
Archer
NP : 12X.XXX

[Bu mesaj forzaeses tarafından 11 Kasım 2005 18:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

vediğiniz bilgiler için tşk ler
bakın beni bi bossa saldırırken görürseniz bossa saldırın ok mi
çünkü bana saldırırsanız son vuruşu boss yaparsa lvl düşerim :)

ayrıca rogue doğru olanıdır .tşk ederim düzelttiğiniz için ama
ha kel hasan ha hasan kel farketmiyor.[signature][hline]R0AD_RuNNeR
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...