Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu abyssdeki canafar

arcenoid

Öne çıkan mesajlar

beyler arama yapmadım kusura bakmayın ama iki sorum var.
1. ya bu ss lerde bi yaratık gördüm abyssde herkes clan halinde yumulmui iso.... die bişi heralde bu neci ne ne çıkıyor nasıl bişi.
2. bi de başlığını hatırlamadığım bi yazı avrdı bu forumlarda serverdeki adamların itemlerini lvl ini clan ını felan gösteren bi sayfaydı o sayfa hangisiydi bilen varsa bidaha yazabilirmi acaba .[signature][hline]Bazı İnsanların Alışkanlıkları Vardır . Mesela Birgün Bıkmıştım Kendimden Nefret Ediyorudum Ama Hala Ultima Oynuyordum .. Aramıza Fesat Girdi Ko Die Bi Meret Ama Ben Geri Döndüm Hala Ultima Oynuyorum;
Forever Ultima Online
Forever Nebula
Sosyal ağlarda paylaş

peki ne çıakar bundan . neler çıkabilir ve ne derece güçlü dehşet demişsin biraz ipucu ama ;) tk den talosdan filan iimi ?[signature][hline]Bazı İnsanların Alışkanlıkları Vardır . Mesela Birgün Bıkmıştım Kendimden Nefret Ediyorudum Ama Hala Ultima Oynuyordum .. Aramıza Fesat Girdi Ko Die Bi Meret Ama Ben Geri Döndüm Hala Ultima Oynuyorum;
Forever Ultima Online
Forever Nebula
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necro, 11 Kasım 2005 17:11 tarihinde demiş ki:
2sinden x4 düşün :)

zuhah diom bişey demeye yüzüm kalmadı :D[signature][hline]Bazı İnsanların Alışkanlıkları Vardır . Mesela Birgün Bıkmıştım Kendimden Nefret Ediyorudum Ama Hala Ultima Oynuyordum .. Aramıza Fesat Girdi Ko Die Bi Meret Ama Ben Geri Döndüm Hala Ultima Oynuyorum;
Forever Ultima Online
Forever Nebula
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LordBowman, 11 Kasım 2005 17:06 tarihinde demiş ki:
isolon deli dehşet bi yaratıktır 3 clan berabger keser genellikle hell abyssin 34.katında spawn olur 3 tane spawn olur clanlar arasında anlaşır hangisinin kutusunu kime gideceği,sitenin adı knightonlineranking.tk

kimse çaktırmasın abyss 20 katlı lmao
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BesT, 11 Kasım 2005 17:23 tarihinde demiş ki:
said:
LordBowman, 11 Kasım 2005 17:06 tarihinde demiş ki:
isolon deli dehşet bi yaratıktır 3 clan berabger keser genellikle hell abyssin 34.katında spawn olur 3 tane spawn olur clanlar arasında anlaşır hangisinin kutusunu kime gideceği,sitenin adı knightonlineranking.tk

kimse çaktırmasın abyss 20 katlı lmao

:D[signature][hline]eMrE_uLTrAsLAn...Karus...6x...Ares...40k
Sosyal ağlarda paylaş

oha oha çüş bürrr . ben 19. kata çıksam yanlışlıkla onun yürüşüyünden yada rüzgarından ölürüm o zaman 1500 bufla 2850 can oluyor :D tek ceker zuhah[signature][hline]Bazı İnsanların Alışkanlıkları Vardır . Mesela Birgün Bıkmıştım Kendimden Nefret Ediyorudum Ama Hala Ultima Oynuyordum .. Aramıza Fesat Girdi Ko Die Bi Meret Ama Ben Geri Döndüm Hala Ultima Oynuyorum;
Forever Ultima Online
Forever Nebula
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...