Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Skill bug kullaniormusum?????

gel_pc_pc_

Öne çıkan mesajlar

Orc townun önündeyken TOWER'i secerek Fireball,FireBlast,FireSpear büyülerini atiorsun fakat bu büyüler direk düz gitmio önünde dag engebe oldugundan dolayi engebeye carpio carptigi zamanda bu tüm alana yayiliyor olay bu ve sürekli dolabilen skiller oldugundan dolayi humanlar cok oldugu icin bazen orclar townda sıkışıp kaldigi zamanlar bu olayi rastgele yapmistim dmgler cok kişiye temas etti bende dvm ettim olay bu:)[signature][hline]Madem Türksün,Göster Ürksün!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GaijinRocker, 10 Kasım 2005 16:37 tarihinde demiş ki:
bildiğpin nova gibi oluo yane bunu lightingin 51 54 57 skilleryilede yapablirsin ben aşağıda duran humanlara yapıyordum orc towndan monthana ile uzun zamandır olan bi bug bu towerla alakası yok orda herhangi adam da olsa onu seçip attıgında alana yayılıyor...

Evet amac birini secmekte kisa yol olarak toweri tutmak en mantiklisi die geldigi icin toweri tutuordum ben ..[signature][hline]Madem Türksün,Göster Ürksün!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Kullanmaktan ziyade bana skill buga ban atmamalrı gerekir çünkü bu kendi hatalarıdır.Hatalarını düzeltsinler.Neden ban atılıyor ki En mantıklısı skill bug için bir pack yasınlar adam gibi olsun bitsin kendi hatalarını millete mal ediyorlar.Daha dün Türk Gm Orglardan sırf onu kesti diye sağlam bi adamı banladı mooslayer gibi bir nickti ama tam hatırlamıyorum...Hepinize iyi oyunlar dilerim...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 10 Kasım 2005 10:38 tarihinde demiş ki:
niye bug dersenizde cünkü skill barinda olmiyan bi skille dmg veriosun towerlari kullanarak...
yani tower olmasa böyle bi dmgde olmayacak...

ahah bilmiyorsan konuşmayacaksın arkadaşım. Tower diye bir şey yok dağın arkasındaysan ve humana kitlendiysem light magein 51 54 57 light 35 glacier 35 gibi büyülerinin hepsini aoe atıyorum.. :=)
Sosyal ağlarda paylaş

Yaa bırak bu ayakları şimdi gel pc pc kardeş.
O Damegeleri ben yedim bir paper mage war 200 300 damega arası vuruyorsun bana ve etrafda yoksun taaa uzaktasın ulan bu mage bana nasıl ole vurur kesin ok atıyor dedim ama haklıydım şok oldum hemen chatlax'a msn soledim git oğren durumu oda birşey anlamadını bana soledi sonra buraya gelmiş açıklama yapıyon utanmadan

SKİLL BUGDA SERVER HATASI KULLANALIMMI
DUPE DE SERVER HATASI KULLANALIMMI

Yeter kapat artık..Hem suçlu hem güçlü
arkadaşında dediği gibi 9999 ban!
Sosyal ağlarda paylaş

yaw valla bundan sora serverın ne hatasını görsem kullanıcam.legit oynamak yok bug ise kullan dupe ise yap.şimdiye kadar legit oynadım 50gblik itemim silindi nerdeyse...gel pc pc hll abi yapmaya dvm et adam o kadar saglam mage böyle 200-300dmg için laf söyletmez heralde..vur abi guard towera da vur banada vur xD[signature][hline]server:Ares
Level 62 %10--artık level kasıyorum----
Elemental lord
Np:90k+
Clan:Owned_By
Sosyal ağlarda paylaş

Muaahah poli kardeş ole deme gel banada vur filan walla 200 300 damege ama bana seri seri geldi toplam 900 damege yedim novasından beter etti 200 hp kaldı az daha yatıyordum normal olsem gam yemem walla

Onu bırak hadi o anda bir bug daha oldu gard beni oldurdu veya seni ex gitti HÖNK Ne oliyy olur olur walla bu oyundan beklerim ben xD
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hippo, 11 Kasım 2005 05:17 tarihinde demiş ki:
Senin yaptiğın tek kelime ile ve tartışmasız bug abuse (yani hata sömürme)
bide bunu pişmiş kelle gibi anlatıyor ve açıklıyorsun.

Oyun kurallarına göre bu yaptığının cezası 9999 ban..
gerisini sen düşün.

hadi hayırlı cumalar sana....

9999 gün ban bukadar basitmi arkadasim sacmalama ben az önce gene adam öldürdüm fakat bu defa guard TOWERi secmedim sectigim bi ORC tu Blast atislarini attim ama atislarimin hepsi daga carpti cok sasirdim bu arada Fire blast fire ball büyüleriyle 800 vuran bi paper mage varmidir acaba die düsünüorum imkansiz:) O büyüler lvl 15,27,35 büyüleridir atiorum bi Sin Spike ile 850 vuruosa Thurst ilede 500 vuruodur assagiki skilleriylede 200 200 vuruodur sizce sacmami arkadaslar ??????[signature][hline]Madem Türksün,Göster Ürksün!!!
Sosyal ağlarda paylaş

O diilde ORC'lardan cogu gelip ana avrat küfür eden adam cok, maradona gelip isde sen macrocusun bilmem ne küfür , bu nedir ya ama okadar annayisli insanlar varki anlatiorum durumu kusura bakma dio bizde öle sandik dien ORc arkadaslara cok TSK ederim ..kinadigim tek sey sacma sapan olaylar yüzünden tüm ailevi degerlere küfür eden arkadaslardir .. TEKRAR SÖYLÜYORUM BUG VEYA DEGIL BILMIORUM UJIO ARKADASIMIZ REPORT EDICEKTI ADI BILE OLMAYAN BI KONUYA BUGGGDUR DIIPTE 9999 GUN BANDIR BUNUN SUCU DIIPTE CIKAN ARKADASLAR NEYE DAYANARAK BOLE SEYLER SOYLUORLAR ANLAMIORUM..[signature][hline]Madem Türksün,Göster Ürksün!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...