Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Skill bug kullaniormusum?????

gel_pc_pc_

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar benim OK attigimi iddia eden bi sürü arkadas varmis ve orc townda dün herkes sikayet etmis videoya cekilmis SS alinmis v.s bisürü sacma sapan seyler benim orc townun önünde 1 ok atmam o alandaki herkese degermi sizce ve ben lvl62 yapmis 200k npsi olan biriyken neden öyle birsey yapayim Ki bukadar skill bugdan banlanan okadar insan varken neden böle birsey yapimki:)Kisaca attigim vuruslari söylüyorum anlamayan arkadaslar veya kosp bugg vs seylerle beni elestiren arkadaslar iyi okusun lütfen nolursa olsun ama hakaret edilmesin ltfn Orada yapilan ORC TOWNUN önündeyken TOWER'in üstünü tikliosun sora Towere Thunder Blast (lvl 33 büyüsü elektrik) Fire blast lvl 33,Fire spear lvl 27 ,Fire ball lvl 15 büyüsünü Towere atinca Büyü direk orc townun önünde olan engebe yani daga carpip orc townun icerisinde olan cogu kisiye dmg veriyor yani büyüleri attigim zaman towere asla gitmio DAGA carpio ve buda orclara dmg verio sürekli vurdugum iddia edilior bu skilleri ard arda dizin ve sora birine ard arda vurmaya calisin dolmasini beklicekmisiniz bi bakin bana göre Bu yaptigim magenin bi stratejisidir o zaman eger buda bug ise dagin arkasindan vurulan lvl 54 , lvl51 ,lvl57 büyüleride bugdan yararlanilan büyülerdir..Yani o dill OK attigimi söliyenler bile varmis hatta elimde iron bow gören bile varmis YUHHH arkadaslar ya...:(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gel_pc_pc_, 10 Kasım 2005 10:36 tarihinde demiş ki:
said:
AKI, 10 Kasım 2005 10:18 tarihinde demiş ki:
kesinlikle arkada$ dogru soluyo bende kullanıom orda o skilleri çünkü :D

Olayi anladigin icin tsk ederim arkadasim bizim areste orclar hic öle bise denemedigi icin iftira atmak onlara daha cazip gelio ne dieyim

öle deme kardeş. ben bunu ta ko zamanlarında blastla yapıodum. orclar yapmıo die bişi yok.[signature][hline]ares

lvl 61 e.lord

quake
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 10 Kasım 2005 10:38 tarihinde demiş ki:
niye bug dersenizde cünkü skill barinda olmiyan bi skille dmg veriosun towerlari kullanarak...
yani tower olmasa böyle bi dmgde olmayacak...

Orda stratejidir olay büyücünün deisik biseler yapmasidir olay sadece TOWER bi arac amac ise büyüyü daga carpitmak bilardo topu gibi öbür topa vurunca öbürüne degiyo sora öbürüde delige gecio pfff mantiksiz olmayin ltfn
Sosyal ağlarda paylaş

ii de ben sana neden yapiosun demedim ki sen kendine göre mantigi kurmussun peki güzel o zaman bende diyorum ki glitchingte bug deildir eline acid pot alip firlatip gibi yapiosun geri cekiosun ya acid potu atmak icin öne dogru atiliosun ve hizlaniosun al sana mantik...[signature][hline]Owned By ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buyse, 10 Kasım 2005 10:44 tarihinde demiş ki:
ya bütün buglar biti bi bu kaldı. her kuşu kaldırdık bi leylek kaldı :) bu en masum bug oyundaki bence.

walla bugun büyügü kücügü masumu namuzsuzu olmaz cünkü bugun bug oldugunu oyunu yazan programcilar bilmediginden dolayi bug oluyo :D:D:D neyse biraz karisik bi cümleydi :D:D:D
ben bunu bi report ediim bugsa kalkar deilse devam eder ;-)[signature][hline]Owned By ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gel_pc_pc_, 10 Kasım 2005 10:48 tarihinde demiş ki:
onu tüm server kabullenmis bug oldugunu ama sen cikipta burda mantik dersen ona lol derim sana ..

ben sana dedim zaten lol icimden ama :D:D:D
neyse ya dediim gibi ben bunu report ediim bug deilse devam
;-)[signature][hline]Owned By ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

Birsey daha diyeyim acid atmakla daha hizli yetisebilmenin bi formulunu bulabilirler fakat bunun cözümü nasi olabilirki bug nasi olabilirki ya towerleri kaldiracaksin yada daha uzaga vuran skilleri kaldiracaksin baska türlü nasi bi engel konulabilirki buna cunku o büyü yere carpinca %100 alandakilere dmg verir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gel_pc_pc_, 10 Kasım 2005 10:51 tarihinde demiş ki:
Birsey daha diyeyim acid atmakla daha hizli yetisebilmenin bi formulunu bulabilirler fakat bunun cözümü nasi olabilirki bug nasi olabilirki ya towerleri kaldiracaksin yada daha uzaga vuran skilleri kaldiracaksin baska türlü nasi bi engel konulabilirki buna cunku o büyü yere carpinca %100 alandakilere dmg verir

cok kolay...
simdi yazdigin skilleri dikkatli okumadim ama o skillerle ve saydigin sirayla atarsan oluyo bu olay yannis anlamadiysam...
neyse o skillerden birinin range ini biraz daha kisitlarsin bug mug kalmaz ortada...
benim aklima gelen basit yöntem bu oyunu yazan adamlar daha iisini bulurlar heralde essek deiller ya :D:D:D[signature][hline]Owned By ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna baslayan ne kadar bu tür oyunlara uzak biride olsa fire in daha fazla dmg verdigini bilir ve fire olarak baslar sen orda 33 lvl lightning skilinden bahsediosun onun rangini kissa olmaz mi ???

ya da söyle bi sey... bilio musun bilmiorum ama transformasyon scrolü dier zonelerde calisio czde calismio bu da böyle olabilir...
;-)[signature][hline]Owned By ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu oyunda aykiri denecek hic bir sey yapmadigimi düsünüorum ki bu yaptigim herkese aykiri gelmis onlarada üzülerek hak veriorum cunku onlar benim attigim büyüyü göremiorlar kizdigim tek nokta sudur benim OK attigimi iddia eden arkadaslara kiziorum kosp kullandigimi iddia eden arkadaslara kiziorum sorun burda neden iftira atiorlar bunu anlamakta güclük cekiorum ..eger dedigim büyülerle böle biseyin yapilmicagini düsünen arkadaslar halada varsa diecek lafim sadece denedikten sora böle bisey sölemeleridir..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 10 Kasım 2005 11:01 tarihinde demiş ki:
oyuna baslayan ne kadar bu tür oyunlara uzak biride olsa fire in daha fazla dmg verdigini bilir ve fire olarak baslar sen orda 33 lvl lightning skilinden bahsediosun onun rangini kissa olmaz mi ???

ya da söyle bi sey... bilio musun bilmiorum ama transformasyon scrolü dier zonelerde calisio czde calismio bu da böyle olabilir...
;-)

Sonucta ben o attigim büyüleri sadece fire ile atsamda olur lightning le atmayi bi kenara birak sonucta 3 skillde cok cabuk doluo yine ayni dmgleri verecegimden emin olabilirsin..transformation scrolluna gelince yaratiga vurduktan sonra istedigin kiliga gir sen ona dmg vurduktan sonra oda sana vurur ki yeni lvl kasmaya baslayan biri nerden bilsin transformation scrollu veya 500k parasi varmidir onu almak icin ki aldigini farzedelim yarim saat icinde kac lvl kasabilirki ???
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...