Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dupeler silinio

salihb

Öne çıkan mesajlar

said:
Zian, 09 Kasım 2005 11:11 tarihinde demiş ki:
gelde cıldırma ...
yaw herseye warım sen gel Boss Event den düşürdügüm CS yi sil hangi küfürü ediyim YUH yaa !! :(

hayret düzgünü silinmiş diger dupe olanların duruyo -> bu lafım diezdeki ziansan geçerli[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

evet diezdeki zianım
ALLAHA sükür kaybım yok olanlar düşünsün ...
ss ve frapsle CS nin neyden düştüü elimde ...
Burdaki forumlarda satasmaya devam et...
max yapabilecein CZ de önümden gecerken 1 spike 1 trus yiyip 50np yi bana bırakmak ...
tesekkür ederim KalGelDi ...
Sosyal ağlarda paylaş

Shadow' un sattığı ROM gitmiş :)

Ayrıca niyedir bilinmez inndeki 450m gitmiş, abssy dropu 4-5 parça +9 takı gitmiş(Sadece dexler ve HP takılar garip) ve en komiği 4-5 aydır kullandığım +7 crimson setimden 2 parça silinmiş ama Complate+7 pouldron duruyor :)

Diğer silinenler zaten emin olmadığım itemlardı, tamamen random olduğuna eminin bu dupe wipeın ama olsun. +3 +4 takılar,+8 +9 +10 silahlar herkezde silindiyse ben çıplak oynamaya bile razıyım.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:170.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada kalgeldi efendi ...
Su dupe dediginiz taktıgınız +8 ve serverda tek olan Gigamız duruo ... evet dupe yaptık bak silinmiş...
neyse Zaten yapılan Dengesiz bir wipe Forsete Glarfist zian bile item kaybedior..
bunlar bos işler...
1 de sana tavsiye insanlara bos bos sıkma güzel kardeşim...
bunlar cocuk cocuk işler yazık ...
hade kal saglıcakla ..
Sosyal ağlarda paylaş

zian sıkmıyorum ki. birden bire shelller ve +8 shardlarla doldun. sonra çok tepki aldın diye shard +8leri +7 ye çevirdin. ayrıca bir arkadaşından dupe yaptıgınıda ögrendim laf arasında. yani anlicagın sıkmak gibi bir niyetimiz yok gördügümüzü, bildigimizi söylüyoruz. he roguenlere sattıgın ve bir önceki dupe wipeta silinen shard +8 i de hatırlatmama gerek yok herhalde.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

1. si benle konusmadan elinde ispat olmadan bunları sölemen yazman yanlıs .
2. si kimse o arkadasın bi ara moradonda bulusalım party yapalım gercek dogru nedir ne degildir anlasılsın.
3. sü Shard +8 bozkurtundu ve hala onda duruor.(silindi herkese Bravo)
4. sü shell falan nerden geldi diosun.Ticaret yapmanı tavsiye ediorum ve 1 ara human charın warsa hergün DM yaptıgımız D2 estlanda davet ediorum.(4 rogue 4 priest)
5. si her reply inde benim duper olmamdan bahsediosun.
6. sı benim sana sorum bunları yapınca ne oluor güzel kardeşim ? mutlumu oluyorsun ?
7. si O wipe da hangi legit insanların neler kaybetiigini sende biliosun bos seyleri tartısmayalım bence burda (roguenler olayı)
NOT : Amacım kavga deil senin niyetine baglı eger tartısmaksa tartısırım deilse istediin üslupla konusruz böylece yasını cocuk olup olmadıgınıda anlamıs olurum güzel kardeşim.Cevap verirsen sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

senin duper oldugunu söyleyen benim diil senin arkadaşın. ismini ona sormadan veremeyecegime göre kanıt gösteremiyorum/göstermiyorum. L4NOCH3 un +10 shardlarını sorsan onlarıda kanıtlayamam ama varlıgından haberim vardı.

onun dışında bozkurtu lütfen bana örnek olarak gösterme oda aynı senin gibi bi anda item sahibi oldu. ondan önce dökülüyordu. yanlış hatırlıyo olabilirim ama sanki banlanmıştı ? bunu araştırıp kesin ayrıntılar verebilirim. bunların dışında da

3. sü Shard +8 bozkurtundu ve hala onda duruor.(silindi herkese Bravo)

şunu açıklarsan sevinirim. satılan shard nasıl onda hala duruyor? dupelenen diger sharddan mı bahsediyorsun yoksa?[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

hyr ben Bende olan sharddan bahsettim.
olay sundan ibaret.
1. Ben roguenlere Shard +8 imi sattımda bendede war dı bozdada.Ben Kendiminkini sattım.Bozun duruo(du).
2. si bozkurt soradan cıkmalardan deil Serverın basından beri oynayanlardan ne kadar biliosun bilmiosun o ayrı.
3.sü benim arkadasımsa ve ben dupersem arkadasıma söle bana sölesin ne dupelemişim.
4.süde Benim skillim yokmus ve oynamayı bilmiormusum.Rankingde hep bundan bahsediorsun Güzel kardeşim.Seni istedigin zaman arenaya davet ediorum.Bu arada Roguenler(oosjo oynarken) ve sen ne yaptıgnızı unutmayın.
5.si bana olan bu nefret kin falan neden warsa özel bi sebebi bilmek istiorum...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...