Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa Yakası

Catscratch

Öne çıkan mesajlar

Kargalaarrrrr ....
Hehehe Süper ya .. Çok koptum o sahnede ya mükemmel Sadece cem yılmaz ve Atademirer Güldürüo insanı.yoK Mehmet alimiş,Beyazmış faln .. Sadece bu 2'si bence en iisi ...
Kargalarrrr :-P Hhehehe[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Ya Onu Kaybedersin Yada Kendini .... ''R/U''

Sosyal ağlarda paylaş

Kouuuugkgkkk!!!!!!, Kauuggkkk!!!!
nbr ?:D[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RaVena, 30 Eylül 2004 21:42 tarihinde demiş ki:
Kargalaarrrrr ....
Hehehe Süper ya .. Çok koptum o sahnede ya mükemmel Sadece cem yılmaz ve Atademirer Güldürüo insanı.yoK Mehmet alimiş,Beyazmış faln .. Sadece bu 2'si bence en iisi ...
Kargalarrrr :-P Hhehehe

Bence YIlmaz ErdoganIn hakkInI da yememek lazIm[signature][hline]Garbin cebin-i zalimi, affetmedim seni
Türküm ve düsmanim sana, kalsamda bir kisi
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün de fena değildi. Ama çok da komik değildi. En güzel yeri
"olmayım olmayım diyorum oha falan oluyorum yani!! " koptum orda yani. Kötü dediğimiz bölümler bile öldürüyo arada gülmekten :)[signature][hline]Eee ben varya ben
Hem Kellindil
Hem Khazid'hea
Hem de Guenhwyvar

YAaa
Sosyal ağlarda paylaş

başta şesu komikti[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

şesubar süper ya cemle içmeye gittiklerinde YARILDIM iş yerine geliyo
şesuvar
Ulan cem ne icirdin bana sabah bi kalktım bu tarafım yok allahsız
cem
şesuvar bana bi kahve yaparmısın
*! cem kapıyı kapatır *
şesuvar
işte bazı kişiler dallama dır böyle
okadar içer konuşursun meze böyle ama işte dallama olunca insan yalan oluyor

yarıldıydım burda eaheh cok komikti

ata demirer in zaten surat hareketleri koparıo
ben orda bi yaprağı sevmiom cok yapmacık gibi hareketler yapıo hiç doğal görünmüo çok hipy Mimiklerini kontrol edemio :)[signature][hline](_::_____::_) <-> MetallordS Membır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 07 Ekim 2004 12:16 tarihinde demiş ki:
Volkan ın Spiderman li şarkısı da güzeldi

bende bayıldım o şarkıya yaa accayip süperdi[signature][hline]Kız Duası
Bismillahi Rahmani Rahim Allahım Elhamın Dürüsü İle Kızların Sürüsü İle Her Gün Birisi İle Gezmeyi Nasip Eyle Yarabbim
AMİN
Sosyal ağlarda paylaş

Bu bölümde de Şesu çok iyiydi ya. Cem'e dallama demesine çok koptum nasıl tırstı işini kaybedecek die:D
Cem ile Aslının liseli aşık triplerine de bittim yok gözüm yeşil-mavi yok yok mavi falan:)[signature][hline]Garbin cebin-i zalimi, affetmedim seni
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saeros, 13 Ekim 2004 22:16 tarihinde demiş ki:
volkan'ın sarhoş olması süperdi bence :) masayı devirmeler filan, "bırak, ya bırahın!" eheh

Durup durup ağlamaya başlıyor ya o da manyak. Bir de muhallebicide dağıttı ya masayı iskemleyi o da süperdi.[signature][hline]Garbin cebin-i zalimi, affetmedim seni
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...