Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kablo Modem sorunu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Dün tıkır tıkır çalışan alet bir anda işlevini yitiriverdi. Sorun tam olarak şu , normalde kablo gittiğinde arama yapan meret şimdi hiçbirşey yapmadan duruyor. Cable ışığının yanması benim bildiğim bağlantı sağlandı anlamında olması lazım ama bunda kabloyu bile çıkardığımda ışık yanıyor fark olmazsızın.Yarın ahmakkablo yu arıyacağım ama sanmıyorum onlarda sorun olsun inşallah değiştirirler...Başına böyle birşey gelmiş olan varmı?[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

kablo çıktığında ışık yanıosa bende merak ettim yani neymiş sorunun :)[hline]Cyre2k, 22 July 2003 01:17 tarihinde demiş ki:
Dolay1s1yla sizinde 50 tane kar1n1z olsa 103 cocuk pek zor deil!
Sly-One, 22 July 2003 01:18 tarihinde demiş ki:
ı ya basmak yerine 1 e basmak daha mı kolay yoksa çok mu k3nk birisin
Sosyal ağlarda paylaş

Reset yaptım zaten sorun resetlemekde değil yani 50 kez reser atmışımdır 50 kerede gücü kesmişimdir ama arkadasında kablo olmamasına rağmen cable ışığı yanık kalıyor ve hiç data aşığının yandığıda yok :/[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Teknik servis geldi zaten.. bozukmuş modem. Beyefendiler nedense salı günü gelmelerine rağmen cuma günü modemi değiştireceklermiş. Aktifkablo gibi dandik bi kuruluş olunca cuma gününe bile emin değilim.[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...