Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

knight online da şüphelendiğiniz hileler hurdalar.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

said:
KoRn3R0Th, 10 Kasım 2005 21:15 tarihinde demiş ki:
DRT_Twistedlady serverin ilk lvl 70 olanlarından lvl 70 olasıya kdr çok az pk yaptıki (48k npsi vardı o zmnlar bu büyük bir rakamdı) yapmadı full time bütün gün harpy kastı ve 70 olduki..Ozmnlar ilk 70 oydu herahlde.İtem knonsunda ise yinede bayaa sağlamdı...(ilk veya 2. 70 hearlde tam hatırlamıyorum..)
Eski eternal_knights clan sahibi Gavok ta 70 kasyodu hem 179k npsi vardı hemde lvl 69du ki tam 70 oldu oyunu bıraktı:SHemde en sağlam itemler ondanydıki bu eternal_knights clanı serverin en sağlam 2. clanıydı..ilk +8/80 ıron bow bu adamdaydı mesala....
Yani hem item hem lvl hem pk yapılabiliyomuş...

1.si lady icin ilk lvl 70i demio ilk olanlardan dio dogruda dio 2. lvl 70....
2.si hem lvl hem item hem np olmuo ben 61 lvli sirf bossa iteme verdim 62 olamadim aylarca süründüm cünkü cok profesyonel ve kalabalik bi boss ekibi yoktu (sonradan oldu) paso bossta yat dur....daha sonra 66da tikandi kaldi char bu sefer np yapayim dedim lvle bak npye bak die alay konusu oluodumda...sonra 100k+ yaptim birakmaya calisiorum pkyi np icin deil zevk icin pk yaparsan daha cok haz duyarsin oyundan ordaki sayinin bi önemi yok cünkü...[signature][hline]Owned By ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

ön önemli seyi unuttum gavok harpyde malak gibi yatiodu 24 saat online idi allahina kadar leech... uykudan uyaninca isten gelince bos oldugu anlarda yani pk yapiodu npsini aliodu...item mi? adamlara nasil bir disiplin verdiyse clan party ile lobo pendant düsse clan banka gidiodu yani item akiodu...[signature][hline]Owned By ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

level 70 olmak gercekten cok zor :) ko dayken sımdıye gore tabıkı daha kolaydı harpy luremız gelıyodu catır catır saatlerce kasıoduk czde ama sımdı baya bı kastırıo. ben hic bi program kullanmadan hiç bi hile hurdaya bulaşmadan olucam inşallah 1 haftaya kadar :) tabi edit charlarda söz konusu nası alınır ne kadar para verilirde yapılır hiç bi bilgim yok[signature][hline]Nick : The_sTRom
Lvl : 69
Nation : El-Morad Arch Mage
Clan : PositivE
Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse : tmm sen herseyin en iyisini biliyorsun ben hic birsey bilmiyorum bana neyin nerde oldugunu ogretme sana orda CW cz de var yazmadım iyi oku anlamlı oku sonra yazarsın yanıtını ok.[signature][hline]Eskiler bizi iyi tanir.
:Wanted:

[Bu mesaj Ares_Wanted tarafından 10 Kasım 2005 22:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...