Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SILKROAD ONLINE- MUHTEŞEM OYUN BAŞLIYOR

IceTea

Öne çıkan mesajlar

selam arkadaşlar,
Bu oyun TURKIYE saati ile 09-11-2005 çarşamba sabahı saat 03:00 da başlayacaktır. Alpha test aşaması bitmiştir ve bu saatten sonra beta aşamasında sürekli olarak bedava bir oyun olarak hizmet verecektir. Karekter geliştirme ve yaratma açısından ciddi anlamda güzel bir oyun. çünkü yaratacağınız karekter kolay kolay başka birisinin karekterine benzemeyecektir. (Dış görünüş + Skill çeşitliliği nedeni ile)

Herkesi bu yeni oyunda bir başlangıç yapmaya davet ediyorum.

Not: 2 nci bir silkroad online konusu açmadım lütfen sadece silkroad online konusunun altına yazın düşüncelerinizi. bu bir duyuru olarak yazılmış mesajdır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
IceTea, 08 Kasım 2005 20:07 tarihinde demiş ki:
selam arkadaşlar,
Bu oyun TURKIYE saati ile 09-11-2005 çarşamba sabahı saat 03:00 da başlayacaktır. Alpha test aşaması bitmiştir ve bu saatten sonra beta aşamasında sürekli olarak bedava bir oyun olarak hizmet verecektir. Karekter geliştirme ve yaratma açısından ciddi anlamda güzel bir oyun. çünkü yaratacağınız karekter kolay kolay başka birisinin karekterine benzemeyecektir. (Dış görünüş + Skill çeşitliliği nedeni ile)

Herkesi bu yeni oyunda bir başlangıç yapmaya davet ediyorum.

Not: 2 nci bir silkroad online konusu açmadım lütfen sadece silkroad online konusunun altına yazın düşüncelerinizi. bu bir duyuru olarak yazılmış mesajdır.

harbiden beleş mi yaw bende betasında oynarken beta bitecek diye üzülmüştüm bedava ise ben burdayım...
beleşçi tavrımı maruz görünüz..oyun baya hoşuma gitmişti...

[Bu mesaj sanchez tarafından 10 Kasım 2005 15:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yazılı gerçi ama verelim

www.silkroadonline.net

ayrıca online oyun tanıtımları sitemiz
www.sindarin.gen.tr buradan da ulasabilirsin bir çok online oyuna.

*!araya reklamıda koyar*[signature][hline]İşte Hizmetlerim
1- Web Tasarım ve Hosting
2- Ucresiz 250MB @chaos.gen.tr Mail
3- Online Oyun Tanıtımları
4- Evlenilcek Kız Aranıyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...