Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bobertta beleşci olmuş

holigun_tr

Öne çıkan mesajlar

o deilde simdi uyandim durumu ben bu blackwindse pm attim adam §%$&/%/(% yaptim konusmicaksan konusma niye insan taklidi yapion allam ya böle sapiklari gm yapiolar basimiza :@[signature][hline]Name: ::Ujio::
Clan: Owned_By
Class: Warrior
Level: 1x
Nps: 1xx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 10 Kasım 2005 05:29 tarihinde demiş ki:
o deilde simdi uyandim durumu ben bu blackwindse pm attim adam §%$&/%/(% yaptim konusmicaksan konusma niye insan taklidi yapion allam ya böle sapiklari gm yapiolar basimiza :@

heh o chatboxun ik 5 satiri da oyleydi ... ^^[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

İŞte kardeş benim İtemler sildiği zaman(Dupe taramasından once server hatasından dolayı)bunu buldum bana PRE uyeliğin yoksa sana yardımcı olamam kusara bakma dedi. :@
Bende bitti pre uyeliğim ne yapayım dedim site açılmıyor yenisi alayım filan fişmakan olmaz ısrar etme dedi.tamam dedim :S
Sosyal ağlarda paylaş

orasi suphesiz xD ama simdi 62 oldu bir süre xp kasmayacakti ama bugun exp event oldugu icin hep beraber kasiyorlar. Bana da normalde trollerde bir kayanin üstüne tp ettirir orda yatar ama afk olmaz o.O bakar gözcülük yapar hh sinyali verir sprint atar. vs.[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...