Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dupeler Silindi Herkez Üzgün Fakat;

Coder

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar dupeler silindi herkezin sinirleri bozuk lakin benim dupe ile ilgili izlenimlerime bi kulak verin istedim ;

Dupe öncesi ;
Cz ;
25 + 10 dd ile roque 1600 aldı
Maradon ;
+8 elf belt for Sale pm me!!
Arkadaş ortamı ;
Kanka al sana cs 7 verem al bi de iron neck
Diğerleri ;
Arkadaş dupe yapmayan adam salakdır eneyidir kerizdir!!

Dupeler Silindi
Arkadaşdan aldığım 2 itemda silinmiş kendi drop ettiğim update ettiğim tüm itemlarım duruyor

Dupeden sonra ;
Cz ;
25 dd ile aynı roque 600 vurdu
Maradon ;
Selling +6 mirage dagger Pm me
Arkadaş ortamı ;
Herkez çıblak
Bana o itemları veren arkadaşa 2 tane +7 mirage verdim
Diğerleri ;
Dupe yapan kerizdir enayidir

Benim görüşüm ;
Bu olayda kurunun yanında yaşda yandı dupe olduğunu bilmeden satın alanlar yandı Fakat gerçekten deli gibi dupe yapan herkezde yandı

Şu anda herkez çıblak herkez sinirli ama bu sinir geçince iyi oldu diyeceksiniz bundan eminim Cz ye +3 full accessors olmadan giremezdiniz şimdi +9 itemlarla girebilirsiniz Şu anda cz de 1500 vuran roque yok cz de inin keyfini sürün (tabi itemınız kaldıysa)[signature][hline]Günün geceye karıştığı noktadaki ışık
Sosyal ağlarda paylaş

sen az saglam bi paper asasinle karsilas görürsün 1600 damage yemeyi:Dben full shell warior 1000 kitledim arenada ama üstündekiler + kacti bilmiyorum bende +7shard ve +7 mirage bi tanede kekuri ring vardi digerleride +6 dex sen iste bunun +8 shardlisi ve uniqleri takilarak düsün anlarsin:D
Sosyal ağlarda paylaş

ben sahsen dupeler silindi die üzgün deilim (benimde itemlerimin gitmesine ve clanimdaki 3 4 kisinin ciplak kalmasina ragmen) cünkü itemli bu oyunu herkes oynar itemsiz tabi ki itemsizden kastim ciplak deil mesela mage icin en ii yüzük rol mü dual rolle deilde rual +9 hp ile oynayan magenin kalitesinide görmüs oluruz dual +8 shardla cosan babalar bakalim +6 miragelerlede cosabilecek mi...
bakiniz >>>>
http://forum.paticik.com/view.php?id=155797&page=3[signature][hline]Name: ::Ujio::
Clan: Owned_By
Class: Warrior
Level: 1x
Nps: 1xx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

para ile aldığımız diamond ring rodue shell +7 ve iron +8 gitti :D ne yapalım dupe bizide vurdu :( ama iyiki dupe olmayan itemler de varmuştı . chittin +1 pauldron ve kekuri ringler :D şimdi peper archer oldu rüm cafe :D[signature][hline]Bazı İnsanların Alışkanlıkları Vardır . Mesela Birgün Bıkmıştım Kendimden Nefret Ediyorudum Ama Hala Ultima Oynuyordum .. Aramıza Fesat Girdi Ko Die Bi Meret Ama Ben Geri Döndüm Hala Ultima Oynuyorum;
Forever Ultima Online
Forever Nebula
Sosyal ağlarda paylaş

ben charın şifresini herkese daıttım hereks oynuyo walla dupe lar silinince bi +6 chitin kalmış ztn bıraktım bene oyunu dupe da olmuyo birsürü önlem almışlar çok sıkıcı geliyo artık bu oyun bana bende bıraktım mutlu olur lega player lar artık :)[signature][hline]My history ;
|Beramus|~|JustGiveMeUrNp|~|ÃrchMage|~[Sold]
|Diez~|TrueBanana|~|BerserkerHero|~[Sold]
|Beramus~|:Sacrifice: |~|KasarHood|~[Banned] :|
|Now|~|Beramus|~|_tk_|~|Paladin|~[Playing...]
Sosyal ağlarda paylaş

ya ama son zamanlarda gerçekten boku çıkmıştı
ben lvl 60 olana kadar lycaon nedir bilmiyodum. millet 50 li lvl lerde 3 nova bide üstüne +7 lycaon larla geziodu.[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 136.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ya hala anlamiyorsunuz ki ne düpesiymiş düpesini yiyim.Kim düpe silmiş?NPcden aldiğim 500 tane mana pod silinmiş bunlarda mı düpe idi?Shaula da demekki düpe yapiyorduki ssim silindi.itemlerin sayisini indirdiler.dün akşam da sözde boss event yaptılar da bir nevi itemleri geri verdiler ? şimdi benim priest charım var ßen shaula mi kesim tek başıma da ss çıkartim yoksa pazardan alimda gene silinsin..
hee bi de wipe yapılmıcakmiş bundan sonra da yok seri numarasindan itemi gerçek yapacakmişta yok
item saHibinde kalicakmişta!ya arkadaşlar bunlara inanan varmı??? bah..dertLinin dedii gibi ;
hepsinin...[signature][hline]now kasing..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya herşey boş... milleti kandırmak avutmaktan başka bişey deil.
resmen takmışlar bi ip miletin boğazına bi oyana çekiyolar bi buyana..türk gm mi duyarsız? sende gm olsan sende duyarsız olursun bu iş böyledir.%20experience fazla geliyomuş.bi de boss event varmış zaten kesen adamlar belli eminimki bosslar onların yanında çıkacaktır.ßunların sebebi herhalde premium üyeliklerde düşüş oldu.milleti bişeyle kandırmak lazım.![signature][hline]now kasing..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...