Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doac ve + lar Sizce?

Cute_X

Öne çıkan mesajlar

Beyler neden daoc oynuyoruz başka bir şeymi yok hayatımızda tamam bunu geçtim :)

Anket ; Daoc oynarken en çok hoşunuza ne gidiyor bu oyunda?

Me;
Clericler çok tatlı ya :)[hline]the...

the only...
the only one...
the only one that...
the only one that rules...
the only one that rules your...
the only one that rules your ass...
the only one that rules your ass is...

--B----i----z----z----y----B----o----N---e--

[Bu mesaj Cute_X tarafından 25 July 2003 23:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

$unuda keseyim,bunuda keseyim,grup buldum hoho,hah bi bub daha vs vs derken dingler pe$pe$e gelince cok ho$uma gidiyor

birde wardenlerin $u ozel bufflarinin ikonlari,warden's honor vs..
cok ho$uma gidiyor[hline]Leathas Level 43 Ranger(Excalibur)
horacegoesskiing, 19 July 2003 14:44 tarihinde demiş ki:
Diablo ve Diablo2 rpg ise street fighter da rpg dir
Sosyal ağlarda paylaş

İnfille 1 PA da instant kill cekmek ve minstreal ken 3 kisiyi mezzleyip grubundaki infillerle beraber onlari teker teker kesmek ve onlarin izlemesi :)[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Şunuda keselim, bunuda keselim derken 2 kişi ile mora dalmak:P Biri kaçarken kovalayanı rootlamak. Sonracıma guardları bufflayıp milletin ilgisini çekmek, para dilenmek...
ve uzar gider...[hline] Never was and never will be..
Necromancery 19.07.2003 tarihinde demişki:
Çocuğu inventoryemi koyuyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
koşan bonedancere pa atıp bi harekette 5 adam öldürmeye bayılıyorum (skeletal bıdıbıdıları da adamdan sayarsan tabi :) )
bi harekette 5 kişinin senkronize yatması çok keyifli bişi yahu :)[hline]Obscurd XpKillForTehWin 50th season ASq Paladin
Cherisha Nolan 32nd season Nightmare, ASq Infiltrator
Excalibur
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sin, 26 July 2003 18:50 tarihinde demiş ki:
zerkerlari cok seviyorum
ayrica sb leri seviyorum
albiondaki yardimlasma ve arkadaslik mid de olsaydi orda devam ederdim
ama yok adamlar cok soguk insanlar[hline]Paul Van Dyk
www.virtualibiza.com

Adamlar nasıl soğuk yaw Alb da bişi istediin de adamlar koşarak kaçıyordu Mid'e geçtim yolda yürüyorum adamın teki bana birşey veriyor durduk yerde oynun başında 1 gold istemiştim hammer almak için 50 gold falan vermişti herkez yardım ediyordu hatta guild e girecektim lvl 15 olmalısın dediler olmam için de crafted zırh ve silah verdiler al bunlarla lvl 15 e gel guild e alalım Alb böyle bir olaya raastlamadım adamlar kaçıyor bir şey istediğinde[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...

Lokantaci, 05 August 2003 20:11 tarihinde demiş ki:
Penisinize yaptırdığınız zaman 1 yıl cinsel ilişkiye girmemeniz gerekiyor...
MKC
Buraya Tıklayaman
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Adamlar nasıl soğuk yaw Alb da bişi istediin de adamlar koşarak kaçıyordu Mid'e geçtim yolda yürüyorum adamın teki bana birşey veriyor durduk yerde oynun başında 1 gold istemiştim hammer almak için 50 gold falan vermişti herkez yardım ediyordu hatta guild e girecektim lvl 15 olmalısın dediler olmam için de crafted zırh ve silah verdiler al bunlarla lvl 15 e gel guild e alalım Alb böyle bir olaya raastlamadım adamlar kaçıyor bir şey istediğinde[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...

Lokantaci, 05 August 2003 20:11 tarihinde demiş ki:
Penisinize yaptırdığınız zaman 1 yıl cinsel ilişkiye girmemeniz gerekiyor...
MKC
Buraya Tıklayaman

o birazda kime rastladığınla yada nasıl konuştuğunla doğru orantılı. excal/hib excal/alb serverlarında gayet dostça karşılaştığım 3 guild oldu. zaten toplamda 2 guilde girdim 2 serverda, pryd/hib ve pry/mid de de olağanüstü iyi insanlarla karşılaştım, tek sorun oralarda oynayacak/iyi charlar yapacak zamanımın olmamasıydı.[hline]Obscurd XpKillForTehWin 50th season ASq Paladin
Cherisha Nolan 32nd season Nightmare, ASq Infiltrator
Excalibur
Sosyal ağlarda paylaş

hihi emain'e koşup koşup 2 dak sonra geberip sonra 20 dakka tekrar koşup 2 dak sonra tekrar geberip 20 dakka tekrar koşup sonra 2 dak sonra tekrar geberip sonra tekrar 20 dakka sonra tekrar geberip arada milletin spell efectlerini laila 'da atılan havai fişekler gibi izlemek :P

deeermişim :P

Daoc ile ilgili sevdiğim bişi yok artık tükettim oyunu bana hiçbişeyi cazip gelmiyo artıık RL Rullaz valla ;)[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...