Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

star wars-battelfront II

ALUCARD

Öne çıkan mesajlar

Valla ben oynuyorum birkaç gündür ama zerre anlamıyorum bu SW olayından...
Sanırım ben gene Sanitarium oynamaya döneceğim...[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...

3000 oyunluk PC oyun arşivi... O da satılık ya da takaslık...
Sosyal ağlarda paylaş

aslında bayağı hero lar var ve olabiliyorsun ama ayarı var mesela hero seçimi belirli sürelerle aktif olabiliyor ve senin ayarlamana göre en iyi veya en kötü oyuncuya verilebiliyor, ya da herhangi bir oyuncuya... ya da oyunda kazandığın puanlar var ve oyundaki hero ları seçmek için yeterli puanın olması gerekiyor... ne kadar puan gerektiğini de gene kurucu ayarlıyor... ayrıca jedi oldun mu kurşun yememe diye bir olay yok... her hero nun belirli özelliği var... emperor un force choke(grip) ve force lightning i var mesela... oyunun single ı aotc'den rotj'ye kadar kapsıyormuş sanırım... ama benim en çok sevdiğim olay oyuna galaksi savaşları gelmiş... bilmeyenler başlarında space olan haritaları açsınlar instant action larda... direk takımına göre bir spaceship seçip açık uzaya dalıyorsun... gerçek filmlerdeki gibi çok karambol olmuş... yalnız ben en iyi grafiklerde açmama rağmen herşey full olarak halen pek beğenemedim grafikleri... yani jedi olarak iyi ama silah modellemeleri çok kötü olmuş bence...

bu arada mos eisley haritasını açarsanız instant action da, assault modunu seçerek sadece heroların olduğu bir harita çıkıyor karşınıza... eğer 3-4 kişi falansanız olduıkça eğlenceli oluyor, ama çok kişiyseniz kesinlikle conquest mode u daha eğlenceli...

[Bu mesaj kfg tarafından 07 Kasım 2005 22:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...