Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vayy başıma gelenler...

Korku

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bu oyun iyice cıvıdı bugun skılleri filan sıfırlatma gittim Archery idim assassin oldum o an ustumdekileri çıkarıp abime vermişyim trade den Skılleri sıfırlattım derken yeni skılleri verridim geri abimden aldım onları gıydım ne guzel hadi cz dedik birden server resset yedi galiba geldiğimde çırılçıplak Capatana bakıyorum o bana okuz gibi oldum abim El mordadda doğdu cafam karıştı turk gm yi aradım bulamadım ilgilenmdi anlıcanız kucumsemiştir bizi lvl 61 zaten herneyse gidenler..

+7 chitin bow
+6 shar (2 adet)
+6 Shell
+7 chitinler

Şimdi bana kim yardımcı olabilir bu gm nasıl ulaşabilirim yoksa bir bardak sumu içeyim

Not:Bu charın bitmiş gold pre uyeliği war bir yararı olabilirmi acaba.

Ustundekiler Dupdur silinmiştir gibi saçmalıklar ile cevap vermeyin bu kadar şey dup olsa çoktan banlanmıştım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

kendin kasinmissin üstündekilerini inventory nede koyabilirdin abin ne alaka :S
hacklenen adamlara itemleri geri verilmeyen bir serverda roll backten item gitti diye verileceklerini sanmiyorum birilerine ulasmaya calish ama cevap bekleme...[signature][hline]Name: ::Ujio::
Clan: Owned_By
Class: Warrior
Level: 1x
Nps: 1xx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

:(((((((
/save pls
her yaptiginiz tradeden sonra...
gerci bugün infoda dedi roll backe derman olmuomush save ama ne biliim gecmish olsun yani diecek ve yapacak bi sey yok...[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada lvl 61 cevap vermio sallamio diosun ya merak etme benide sallamiolar lvlle alakasi yok onun customera bi ton sey yazdim cevap vermediler en son charimi banlatmak icin küfür ettim ama whats ur problem sir die cevap gelince dumur oldum :D:D:D sonucta ne mi oldu my problem kil tüy yün dedim
gene cevap vermediler :D:D:D[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

Yaa kardeş bu oyunda benim talihim donmedi orc dum informer biir kardeş lvl 55 kaldık kasamadık human oldum kastılar 61 olduk derken sevinirken rollback deninen sıkımı yedim off off
Bu arada infoya selamlarımı ilet deki Pamir başına gelenler pişmiş tavuğun başınana gelmemiştir diee xD
Sosyal ağlarda paylaş

kardes bızım basımıza bu olay bı bostan sonra gelı.ve cıkan ıtem cok saglamdı.gm ıle koustugumuzda bu durumda ıtemı gerı alabılmen ıcın ancak ıtemın mınımum ınn de 1 hafta durması gerekıomus.sende de durmustur galıba.yenı almamısındır.gm ye ulasabılırsen gerı alabılırsın bı rol back attırısın gene...
Sosyal ağlarda paylaş

Evet Beyler Nihayet sabah GM ulaştım bana dediği laf Şudur ss de atacam merak etmeyin PRE UYE OLMADĞIN İÇİN DESTEK VEREMİYORUM Kardeş Kusara bakma dedi bana çok iyi insan ama destek kısıtlıymış roll back atamam dedi..Sağlık olsun oyunu bırakıyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Korku, 09 Kasım 2005 06:20 tarihinde demiş ki:
Evet Beyler Nihayet sabah GM ulaştım bana dediği laf Şudur ss de atacam merak etmeyin PRE UYE OLMADĞIN İÇİN DESTEK VEREMİYORUM Kardeş Kusara bakma dedi bana çok iyi insan ama destek kısıtlıymış roll back atamam dedi..Sağlık olsun oyunu bırakıyorum..

yalanlarini yiyim onun zamaninda premium üyesi olan kardesmin chari hacklenince cevap bile yazmadilar ama premium üyesi olmayan bi arkadasim ismi lazim deil kendi kendi soydu ve itemlerinide geri aldi kafalarina göre ish yapiolar...[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 09 Kasım 2005 01:22 tarihinde demiş ki:
:(((((((
/save pls
her yaptiginiz tradeden sonra...
gerci bugün infoda dedi roll backe derman olmuomush save ama ne biliim gecmish olsun yani diecek ve yapacak bi sey yok...

Eger Roll back gelirse gidecegi zamana geri gider geri gittigi zamanda olan ne varsa o hale gelir , /save bunu önlemez
Lufersondaydım , kasamda hp potların bittigini gördüm ve git gel yaparak 195 195 er potları satın alıp kasaya atmaya başladım,4-5 kere gittim kasaya depoladım potları , eslanta gidiyordum tam , dedim nolur nolmaz server nanay atayım /save , save i attım char eslanta tıkladıgımda , luferson town a geri geldi , yani /town gibi bişi oldu vede rollback i gözlerimle gördüm , oyuna geri geldiğimde , kasamda potlar yoktu ve üstümde pot satın almak için kasadan aldığım 25milyon duruyordu....[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: Owned_By
Server : Ares
Lvl: 66
Nation: org :D
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

yok ciddi bir sekilde anlamiorm bu KOL supportu. adamlar yaziorlar UP uyelii yoksa yardim alamazsiniz die ve sonrasinda da UP uyeligi olanlara da yardim etmiolar ama velhasil bi ay once flaandi wipe wardi ve onlerine geleni legit mi diil mi bakmadan silerlerken benim guzelim legit itemlarimdan ikitanesini de sildiler. sonrasinda supporttan cirladim bunlara ve bana cevap attilar gerci attiklari cevap olumsuz yonde idi malesef geri getiremeyz tarzindaydi ama yine de anlamadim olayi keyflerine gore mi ne bu olay ya. UP sizim ama cevap weriorlar UPli olduum zaman da cevap wermiolardi. Dengesiz bir support kesinlikle canm...
bu arada arkadashm gecmish olsn. Bu oyunu oynamakta israr eden bole arada basina gelebilecek abukluklara katlanmali.
Kac senedir war bu USKO serveri iki seneden fazladir sanirim ama bundan sonra cikmish WoW da bile bu kadar bug dir dupe tur hektir yok. gerci onun free olmasindan kaynaklanior olsa gerek ve free olmadiindan hak arandiginda insanlarin cirlayip firmadan birseyler koparabilmesinin cok olasi olmasi durumu da soz konusu.[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Korku, 09 Kasım 2005 01:15 tarihinde demiş ki:
turk gm yi aradım bulamadım ilgilenmdi anlıcanız kucumsemiştir bizi lvl 61 zaten herneyse gidenler..

+7 chitin bow
+6 shar (2 adet)
+6 Shell
+7 chitinler

GM seni bu itemlerle küçümseyecekse biz GM nin önünden geçmeyelim değil msg atmak o_O[signature][hline]nm:R0AD_RuNNeR
lvl:5X sin
cln:pro_soft
NP:+-100
Nation:El MOrad
Sosyal ağlarda paylaş

oda bişimi ben golemde öldüm rezlendim eslanttan çıkarken dc oldum oyuna girdim ölü olarak yatıyorum gene aynı öldüğüm yerde tekrar rezlendim bu sefer save attım eslanttan çıkamadım bi süre kastım kaldım gene dc...gene ölüyüm....bastım sonunda press ok e zorla exp kaybettirdiler walla:DD[signature][hline]şimdi öyle uzak ki geldiğim yollar...
yalnış bir öyküdeyim
beni yeniden yaz.....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...