Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Soyuldum :(

VW__

Öne çıkan mesajlar

Efet bu sabah saat 9-10 sıralarında bi tane adi şerefsiz charıma girerek üzerimdeki bütün itemleri almış..Şimdi size sormak istediğim benim char soyulurken bu saatler içinde moradon ve piana da gören varmı charımı?[signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 5xxxx
Nation: El Morad
Clan: MoHiKaN
Job: Blade Master
Baş düşman : NYchris
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GaijinRocker, 08 Kasım 2005 15:09 tarihinde demiş ki:
gel arese 4 günde 4k np kas hll dicem

abicim diezde 1750 ap demek dehset bişi demek, eger areste falan olsaydık o ap 2000 i gecerdi ama burda bann yeriz diye fazla abartmıyorum olayı annadınmı?[signature][hline]Kontrolsüz güç, Güç değildir!
Peki o zaman nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GaijinRocker, 08 Kasım 2005 15:20 tarihinde demiş ki:
lolmusun lan sen 64 lvl full dex rogue 2elinde +8 shard bu adam yakalayamıo o apyi bidfe abartsam dio saten abartmışın

Roller +1, rogue earringler +2, elf belt +2, shardlar +8, pp+3, full +8 chitin kafalık dd 25 fp, 976 defans var :)[signature][hline]Kontrolsüz güç, Güç değildir!
Peki o zaman nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GaijinRocker, 08 Kasım 2005 15:20 tarihinde demiş ki:
lolmusun lan sen 64 lvl full dex rogue 2elinde +8 shard bu adam yakalayamıo o apyi bidfe abartsam dio saten abartmışın

Ne demek bu kardeş bi ara analtsana bana???

Bu arada geçmiş Olsun Arkadaş..Pre Varsa Supporttan Bi kurtarmayı dene... 5 Gün Önce biz bi Charı O şekilde Kurtardık..Ondada Trade HAck Yemişti Arkadaş... Tekrar GEşmiş olsun[signature][hline]Çok Beklersin...
Sosyal ağlarda paylaş

Adamın charı gitmiş bombalanmış sabah 9-10 arası beni oyunda gören oldu mu diye soruyo,dallamalasyon abarık şebekler ap muhabbeti yapıyo.sizi gergedanlara versek ne fayda su aygırlarına versek anca adam olursunuz..size erdener agbi muamelesi yapmak lazım.[signature][hline]Aha kafası yarıldı..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
VW__, 08 Kasım 2005 14:55 tarihinde demiş ki:
Efet bu sabah saat 9-10 sıralarında bi tane adi şerefsiz charıma girerek üzerimdeki bütün itemleri almış..Şimdi size sormak istediğim benim char soyulurken bu saatler içinde moradon ve piana da gören varmı charımı?

bu gün aynısı benim basıma geldi sanada geçmiş olsun
Sosyal ağlarda paylaş

VW__ inan çok üzüldüm
peki senin soyulmandaki sebep ne idi_?
yani cafeden felan mı girdin?
yada msn adresini felanmı verdin

sen bu işi bilen birisisin onun için önlemini almadığını düşünmek istemiyorum

tekrar geçmiş olsun[signature][hline]nm:R0AD_RuNNeR
lvl:5X sin
cln:pro_soft
NP:+-100
Nation:El MOrad