Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rogue ustasıyım diyen baksın...

beginner

Öne çıkan mesajlar

3 skill keyboard kullan gerisine mouse kullan. pot zmnlarını kaçırma. comboda en önemli unsur pot ve ilk 3 skilldir (spike,thrust,pierce). gerisi pratiğe kalıyo. w,s,r skill animasyonunu kesmek için kullanılıyor. gerisini kendine göre ayarla işte.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadasım her combo yapan KOSP cu degıldır. Cunku bende yapabılıryorum ve KOSP la alakası yok ve ben savasırken mause u kullanmıyorum. Z ye basıp adamı aldıgım andan ıtıbaren mause u bırakıyorum. skıll sıralasında ıse 1 e heal pot 2 ye mınor heallıng 3 e lıght feet 4 cut 5 thurst 6 spıke 7 pıerce 8 de ıse genelde mana pot bulunduruyorum. adama vurmaya basladıgımda ıse r+ skıll sonra s+r+skıll sonra r+r+skıll kullanıyorum bu sayede bazen 5 vurus bırden yapabılıyorum. Combo ısı o kadarda zor bır degıl bana gore ben 1 haftada kavradım ısı bunu soyluyeyım!!![signature][hline]Name :Tranquillity
LvL :61
Class :Shadow Vain
NP :2* ***
Klan :Justice
NoT :Bakalım kolluk ne zaman yanıcak :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bi Ara Benim Rogue iLe Arenaya Gittim Dedim Deniyim NasıL oLuor die bende Sıradan Skill kuLLAnıorum bir orc a Sonra sordu senin lvl Kaç die dedim 60 inanmadı. Dedi niye kombo etmiorsun bilmiorum ki edeyim dedim Adam CanLı CanLı 2 türlüsünüde yaptı Hem Ben Kaçarken yaptı hemde durarak Hiç peş vermior Çok deLi bişi Arenayı 4 Dönüordum yinede dmg veriordu Enteresan...[signature][hline]Nation : ELmoraD
Nick : pCBuyucu
LwL : 6x
CLan : WooDoo
Race : Arch Mage (Paper)
Np : xx.xxx
Server : Cyhper
SLogan : aLayına iSyan öLümüne Mokoko : o)

[Bu mesaj pckopat tarafından 08 Kasım 2005 19:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Rogue deilim ama kombo yapan adam gördüm kosan veya kacan adama cok kolay skill vurmak.. duran adama kombo yapan kişi ise baba kombocudur bunu yapanda görmedim beramusta.. (hatsouce annubis_ drizz_ felan demeyin 1 vs 1 kapıstık dururken vuramıo skill )[signature][hline]Name : :VusLat:
Level :61
Server : Beramus
Specialty : Elemantal Lord
Clan : ReuNioN
NP : 67k
Sosyal ağlarda paylaş

@fat1h

face_two_knife benim bu oyunda çok eskiden beri tandığım bi insandır... Kendisinin eski nickini belki bilirsiniz ZiYaReTcii... Çok uzun zamandır bu oyunu oynuyor ve emin olun ben daha onun program vs kullandığını görmedim... Defalarca arenaya gittik ve üzerinde saatlerce combo çalıştığımı bilirim.. Yinede onun gibi yapamadım hiç... Şimdi yapıyorum belki ama düşünün en az bi 5 ay geçmiştir... Lütfen işin aslını bilmeden yorum yapmıyalım...

Ghost face e gelince o adam jinglingden banlandı ve o skilleri vurmasının nedeni yanlış bilmiyorsam berserk bi warriorun bastığı bir skill sanırım ismi outrage idi... Attack hızını arttırıyor... Ama ghost face in jingling yaptığını biliyodum ki aslında o adam o itemlarla wolf basmasa bile np alabilir sanırım :)[signature][hline]You are connected to login server and game and zone and bla bla.... but there is still some sh*t which don't let you to play... H*ckers :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

şu an cyperde 64 lvl asasin olan bi ark..bizim kafeye geldi..ben istedim cz ye çık die çıktı bu....we defalarca gösterdi..bu arada hiç mouseye dokunmadığını da sölim,,,
adam kaçıyosa z+r+bundan sonra dewamlı 'w' ya basarak skill wuruyodu..adamın arkasından yapışmış gibi gidiyodu. 1 vs 1 de ise yani durarak olanlarda sizin dediğiniz gibi z+r+spike+s+skill felan.... ama en ii özelliği durumunu ii bilmesi ve yerinde kararlar vermesiydi .... bende sin açtım 56 lvl şu an. baya ii combo yapabiliyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Combo içinse söylenebilicek çok şey var.. koşarken nasıl dururken nasıl hangi skill ne zmn ne zmn s ile animasyonu kesip ne zmn w ile takip ederken r dmg vurmanız gerektiği vs vs... Bunları aslında kolay kolay ölmiycek bi arkadaşınız üzerinde 1 gün arenada deneyin... O zmn bişeyler kaparsınız.. Geliştirmek ise sizin czde yaptığınız pklar ile doğru orantılı ;)[signature][hline]You are connected to login server and game and zone and bla bla.... but there is still some sh*t which don't let you to play... H*ckers :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_catastrope_, 08 Kasım 2005 20:48 tarihinde demiş ki:
Ghost face e gelince o adam jinglingden banlandı

içimden geldi olayın detayını söyliim. ghostface charını zpardaya vermişti zparda jingle yaptı banlattı. asıl sahibi (egon) yapmadı. ki ztn o lvlda öyle bi salaklık yapıcagını sanmıyorum.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

Olayın detayo için saol... O lvl ve o itemlarla bırakın kospu macro sanmasınlar diye minor bile kullanmam... :-)

*!Abarttığını fark edip kaçar...*[signature][hline]You are connected to login server and game and zone and bla bla.... but there is still some sh*t which don't let you to play... H*ckers :hrr:

[Bu mesaj _catastrope_ tarafından 08 Kasım 2005 21:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Onu bırak adamın birini dün pk da 2 skille defalarca kestim... Nicki unuttum ama spike 1700 falan vuruyordu... Ki benim abartı itemlarım olmadığını herkes bilir... Neyse moradonda item satarken o adamdan pm geldi adam üşenmeyip buldu beni ve 10-15 dk boyunca combo yaptığımı iddia etti... Onun legal olduğunu söyledim ayrıca 2 skille öldüğünü anlatmak istedim ama adam anlamadı... Neymiş efendim o skiller o kadar hızlı vurulmazmış... Eğer anlattığı kadar hızlı vurabilseydim 4 scroolla 3.5k np deil 10k np yapardım... :-O[signature][hline]You are connected to login server and game and zone and bla bla.... but there is still some sh*t which don't let you to play... H*ckers :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Bende inanılmaz zevkli... bi ara bi arkımla pk yapıyordum 3 sin bowlda kovalamaya başladı... dedim dalma bana bırak... birine illusion attım artık abartmayalım diye birini kestim 2 pot içtim diğerini keserken yatıyodum ... ama adam ölmediğimi görünce town çekti... İllusion attığımda kaçamadan yere serilince tüm cafe olarak yerlere yattık.... Yerim npyi oyun zevki bişeyleri başarabilmiş olmanın gururuyla 20 insan arasına girip 2 tur atıp canlı çıkmaktır...
*!Bunu siz denemeyin bende healer vardı =)*[signature][hline]You are connected to login server and game and zone and bla bla.... but there is still some sh*t which don't let you to play... H*ckers :hrr:

[Bu mesaj _catastrope_ tarafından 08 Kasım 2005 22:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...