Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rogue ustasıyım diyen baksın...

beginner

Öne çıkan mesajlar

said:
KingSaGoPa, 08 Kasım 2005 08:58 tarihinde demiş ki:
Güzel arkadaşım çok iyi combo yaparım diyenlerin %98i kospçudur onun haricindekilerde zaten combo yapmaya çalışırken czde yatıyolar çünkü parmakları o an birbirine düğümleniyo :)

Güzel arkadaşım Combo vs. Parmakla yaziplmaz bu 1 . Sağlam asaslarin hepsi Skilleri Mouse ile kullanirlar buda 2.
Zaten o an skillerle parmak yetmez ne kadar hızlı olursan o kadar iyi sonuç alirsin benim bildiğim z-r ardından s-r skill s-r skill bu arada skiilleri mouse ile tıklıcaksiniz klavye kullanmıcaksiniz..Ayrica ..Skill list ezberimde değil archerim ben asas olsaydım söylerdim skill listi ...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

o tarz comboyu adamın yapabilmesi için baya bi zaman geçmesi lazım belki dediğin doğru olabilir ama her türlüsünü denedim biraz zor ismi lazım olmayan bir rogue stealthtten çıktığı an rakibini yatırıp town çekebiliyosa bu kosptur bunun başka açıklaması yoktur. yok s imiş r imiş ileri geriymiş mousemuş hikaye.
Sosyal ağlarda paylaş

bnm asıl anlamadıım mesela gelior beni öldürüor öldürdükten sonra gene kendiliğinden stealth moduna gecior 1 sn beklemedden bu nassı oluor ... xgenona Angelus die bi rogue var .... herif +8 dual shard shell set falan giyiyor .... gelior 1600 600 300 gibi ama bunu snde yapıor gördüüm anda town cekiorm vurduysa zati 1 snde ölüorm ... çok var öle ama b.k yoluna gidioruz :D[signature][hline]Nick:Kicken
LvL:4x
Server:Ares
Job:Archery
Clan:---
Nation:Human
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lupin, 08 Kasım 2005 09:15 tarihinde demiş ki:
bnm asıl anlamadıım mesela gelior beni öldürüor öldürdükten sonra gene kendiliğinden stealth moduna gecior 1 sn beklemedden bu nassı oluor ... xgenona Angelus die bi rogue var .... herif +8 dual shard shell set falan giyiyor .... gelior 1600 600 300 gibi ama bunu snde yapıor gördüüm anda town cekiorm vurduysa zati 1 snde ölüorm ... çok var öle ama b.k yoluna gidioruz :D

Angelus la bu gectiğim gece kapıştım shardlar bellide sheller sağlam değil neden derseniz shell li rogue ya 812 kapatmak zordur ama ben kapattım hatta dumur modta baktım damage'e 812 yazıyordu shell ler +3 galiba muhahaha.
1600 600 300 biraz cık hatalı gibi spike ardından trust vurms olması gerekir oda 600 vurmaz daha fazla vurması gerekir.anlamadım walla...
Sosyal ağlarda paylaş

Çok iyi kombo yaparım diyen aslında çok iyi kosp kullanırım diyordur.Çünkü komboda bile en fazla 2 skill boşalabilirsin.Yalnız bir kaç gün önce diexdeki face_two_face_knife isimli orc asasianın bana bir saniyede vurduğu damage lere bakalım. 1232 436 864 790.Bunu bir saniyede kimse yapamaz.Kosp da tüm skilleri birden boşalabiliyor.Yani full shell warrior da olsa tüm skilleri yediği zaman ayakta kalamaz.Veya Ghostface denilen orc.Fazla sağlam armorları yok.Ama nedense hep ilk vurduğu damagein çok yakınını vuruyor.Spike lı warrior düşünün.KOSP da bir skili 8-9 kez üstüste vurabiliyor.8-9 Spike a kim dayanabilir?Gerçi dün banlandı bu mübarek insan.İyi de oldu.Kombo vuruş ile normal vuruş arasındaki tek fark komboda nomral skillin yanında bir de skillsiz vurursunuz.Ben bir saniyede 3-4 skill boşalabiliyorum diyen KOSP kullanıyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

Ve bu KOSP yüzünden banlanan adamlar başka bi charla girip GM lere ana avrat küfrediyorlar.Aslında o küfürleri hakeden onlar.Sen hile kullanıyosun.Ve cezasını çektirdikleri zaman itiraz edip her tarafa küfür yolluyosun.Hem suçlu hem güçlü olayı.Sen onu yaptıysan her türlü cezayı da göze almışsın demektir.Adamlar işlerini yapıyor.Kimseyi hile yüzünden banlamazlarsa.Ne cz de kimse birbirini yatırabilir,ne de bu oyunda tat kalır.Cafede gördüm.11-12 yaşındaki çocuklar level 45 mage ile 5000 national point yapmışlar.Hem kosp var.Hem skill bug var.Eeee? Bize ne kaldı?Sanırım b.k yemek...
Sosyal ağlarda paylaş

Ayyy sinlerden amma tırsmışınız.. Saniyede 4 tane vurana biLe kosp dionuz...Bi araLar Beramus ta Cavity vardı o adam dan Saniyede 7-8 dmg yediğimi gördüm.. hll olsun atıo.. yukarda yazıLanLarın cogunuda combo iLe bagdaşLaştıramadım... Combo iLk oLarak senin Skillerini öğrenmektir Hangi skiLL kaç salisede dmg ini verir vs. önemli oLan çok hızlı yapmak deiL zamanında yapmak.. gidin bi yerde deneyin..Annarsınız..[signature][hline]Hayat Offline , Knight onLine

[Bu mesaj SlmTurkmusun tarafından 08 Kasım 2005 10:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

katılıyorum bu konuya :) çünkü defalarca bu şekilde yattım pot içmeye zaman bırakmıyolar . bazen düşünüyorum acaba adamın elindeki dagggerların hızından mı bu kadar hızlı damage atıo bu adam die ama bilemicem artık :)
said:
lupin, 08 Kasım 2005 09:10 tarihinde demiş ki:
bi kıyak benden olsun :D

spike+s+cut+r+s+thrust.

skill sırası önemlidir ....
[signature][hline]Clan : _OceaNs_
lidır : nonono
sörvır : çipır
levıl : 5x
nik : AmidoN(banned):hrr:
yeni nik : dontDoThat lvl : 5x
mesleği : Hunter-Archer
Sosyal ağlarda paylaş

söylediklerinizde çok haklısınız.
lvl60 olmama %25 kalmışken vatandaş def ve buflu iken gelip 1 sn de beni press OK konumuna getiriyorsa bunda bir bit yeniği vardır diyorum. adam karşından yaldır yaldır gelip sen daha spike tan sonra trusta geçmeden kendini yerde buluyorsun. debuf yesem yada defansım flan gitse gam yemem ama onca defans ve buff yok sanki. itemsizim, güçlü olmadığımı biliyorum ve 1v1 dende kaçmam ama bu tüür kosp macro olayları bezdiriyor insanı. sanki okçu gibi adam saniyede bana 300-500 arası damage veriyor zıvanadan çıkıyorum o zaman : ((([signature][hline]nm:R0AD_RuNNeR
lvl:5X sin
cln:pro_soft
NP:+-100
Nation:El MOrad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Güzel arkadaşım çok iyi combo yaparım diyenlerin %98i kospçudur onun haricindekilerde zaten combo yapmaya çalışırken czde yatıyolar çünkü parmakları o an birbirine düğümleniyo :)

Kosp çalışmaz CZ de..Koxp çalışır bu birinci...İkinci olarakda çok ezdiler seni heralde her combo yapana kospcu dedine göre..

Bilip bilmeden boş konuşmayın.[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

skill sr ve rr kombosu ile en fazla 2 sn içinde bütün skilleri vurabiliniyor bu kosp değil kombodur çok da zor değil, 1v1 assassin kapışmalarında genelde izlersen böyle olur, biri sr kullanır diğeri rr değişiyor işte kişiye göre ama hız aynı.

@Jabba aynen senin gibi düşünüyordum fakat CZ de(xigenon) kosp çalıştran adamlar var, arrow shower makrosu kullandığına göre kombo da yapar ve kombo kullananların makro olduğunu anlaşılamaz :D
said:
Jabba, 08 Kasım 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
said:

Kosp çalışmaz CZ de..Koxp çalışır bu birinci...İkinci olarakda çok ezdiler seni heralde her combo yapana kospcu dedine göre..

Bilip bilmeden boş konuşmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jabba, 08 Kasım 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
said:

Bilip bilmeden boş konuşmayın.

evet çok ezildim bu konuda diyebileceğim bişey yok bendede lvl 61 assasin var neyin ne kdr sürede dolduğunu bilirim kaç saniyede kaç vuruş yaptığınıda bilirim burda bir saniyede 5 6 vuruştan bahsediyorum ve czde ha kosp koxp anlayan anladı sonuçta macro, kimse okadar vuruşu çok kısa sürede yapıp town çekemez istiyosan bi dene. 50 tane adamın arasında birine dal hilesiz combonu yap town çek üstüne :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
IDeathEndI, 08 Kasım 2005 09:08 tarihinde demiş ki:
said:

Güzel arkadaşım Combo vs. Parmakla yaziplmaz bu 1 . Sağlam asaslarin hepsi Skilleri Mouse ile kullanirlar buda 2.
Zaten o an skillerle parmak yetmez ne kadar hızlı olursan o kadar iyi sonuç alirsin benim bildiğim z-r ardından s-r skill s-r skill bu arada skiilleri mouse ile tıklıcaksiniz klavye kullanmıcaksiniz..Ayrica ..Skill list ezberimde değil archerim ben asas olsaydım söylerdim skill listi ...

Combo mouse la değil klavye ile yapılır mouse la yapanlarda var ama klavye daha iyi buarada combo el çabukluğudur skill sırasıymış yok bilmem s ymiş r ymiş hiçbi alakası yok onları zaten çoğu ezik assasian biliyo önemli olan bunları ne zaman nerde nasıl kime karşı yapıcağındır tecrübe yani he buarada combo da skill lerin delay ına dikkat etmen lazım spike 17 sn thrust 15sn cut 7sn combo yu buna göre kurucan..
Sosyal ağlarda paylaş

comboda asıl amaç kısa sürede bütün skilleri kullanabilmedir.
skill curuşunu es geçer, ikinci üçüncü skile geçişi hızlandırır, 1 -2 saniye içinde 4 skill vurulabilir.. genelde kullanılan sr skill combosudur.. rr combosunu boslarda ya da dm de kullanabilirsin.. ama hareketli hedefler rr combo kullanma şansın pek yok..

ve comboyu uzak ara yapamassın hedefe yakın olman gerek..

kosp la çok rahat ayrımı yapılabilir. kosp da uzak bi mesafeden 4 lü hatta beşli vuruş yapılır.

ve son olarak comboyu mausla yaparsın en rahat. skill kaçabilir mausla ama zaman ve pratikle skil kaçmasını asgari düzeye indirebilirsin. parmakla yapmak bir hayli meşakkatli bi iş.. yapabilen varsa ustasıdır bu işin..
Sosyal ağlarda paylaş

Xgenonda humanlarda Zekeriya denen şahıs allah akıl fikir versin ne diim dupe sayesinde adamın damagelar zaten abartı boyutta vede arrow shower hack kullanıyor.dupeta yetmemiş adama ne diim allah akıl fikir versin.[signature][hline]
"Yaratılışımdaki yegane mükemmeliyet, Türk oluşumdandır. Benim için tek övünç kaynağı budur."
[b] Mustafa Kemal Atatürk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...