Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Moradon'da gezen yeni hacker...Hackrulez..

VW__

Öne çıkan mesajlar

Bu adamı tanıyan veya gören varmı içinizde..Bu adamdan uzak durun dicem..Bana yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar...Bu adam orc char...[signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 5xxxx
Nation: El Morad
Clan: MoHiKaN
Job: Blade Master
Baş düşman : NYchris

[Bu mesaj VW__ tarafından 08 Kasım 2005 18:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Efet abi yanlış duymadınız..Artık öle şerefsizler varki adını da açıklıyorum size ::ryn::....
Moradon da pazar kurup sakın yatmayın.. Size sw atıyo sw geçene kadar bütün bilgileri eline geçiriyor haberiniz olsun sakata gelmeyin...[signature][hline]Nick: Synergenx
Sosyal ağlarda paylaş

oha iyice oyunu yok ediyolar, bunlardan sonra bu oyunu oynamak gelmıyo ıcımden 2 haftadır ko oynamıorum ,sanırım oynamamda 2 haftadır wow oynuorum (ücretsiz yurt dısı serverı ) sımdıye kdr cheat fılan hıc bısı cıkmadı.. ko bitti sanırım :/[signature][hline]http://vampirefreaks.com/profile.php?user=blackxR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
VW__, 08 Kasım 2005 18:22 tarihinde demiş ki:
Efet abi yanlış duymadınız..Artık öle şerefsizler varki adını da açıklıyorum size ::ryn::....
Moradon da pazar kurup sakın yatmayın.. Size sw atıyo sw geçene kadar bütün bilgileri eline geçiriyor haberiniz olsun sakata gelmeyin...

yanlış anlamış olabilirim ama ::Ryn:: warrior değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu orc char assasin... :: ların ne kadar oldunu bilmiyorum.. Benim arkadaşımı bu yolla hacklemiş ve pm atmış..
"O swifti hayrımıza vermedik" die :([signature][hline]Nick: Synergenx
Sosyal ağlarda paylaş

Deminde bahsettiğim gibi bu program 1kaç kişide var... Bi tanesini söledim az önce...Anlıcanız oyunun ii ce boku çıkmaya başladı..Moradon da merchant açıp yatmıcaz...[signature][hline]Nick: Synergenx
Sosyal ağlarda paylaş

Swiftle hack, buffla araba hırsızlığı, debuffla tecavüz başka ?
Söylediklerinin 10 da 1 'i doğruysa arkama bakmadan ufka doğru koşmaya başlarım.

Siteye login yaptıysan bu yakınlarda adam seni öyle hacklemiş şimdide kafa buluyordur. (Umarım)[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:170.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 08 Kasım 2005 20:56 tarihinde demiş ki:
Swiftle hack, buffla araba hırsızlığı, debuffla tecavüz başka ?
Söylediklerinin 10 da 1 'i doğruysa arkama bakmadan ufka doğru koşmaya başlarım.

Siteye login yaptıysan bu yakınlarda adam seni öyle hacklemiş şimdide kafa buluyordur. (Umarım)

Ya aslanım bak buraya topic patlatmaya gelme!
İnanmıyorsan dersinki inanmıyorum arkadaşım dersin yada cevap vermessin olur biter.Ben kimseye yalvarmıyorum "ne olur inanın" die..Kimse ile bu konuyu tartışmıcam.bb[signature][hline]Nick: Synergenx
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar sadece moradon da oluyo bu olay bana anlatılana göre...Yani karşı ırktaki biri sana sw atarsa sw bitene kadar senin bütün bilgilerini geçiriyormuş üzerine..[signature][hline]Nick: Synergenx
Sosyal ağlarda paylaş

biliorum ama nie uzatıldı yani bana swift attı hacklendim de birisine .... yle güler yani tmm geçmiş olsun ama swiftle hack olcağını ispatla ben sana charımı werem ok?[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 60k+
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Ne topic patlatması olur olmaz her şeye topic açıyorsunuz, baştan patlak topiğe ben ne yapayım?

Swiftle hack? Senin dışında oyunu oynayan 9999 kişinin haberi bile yok. Kanıt yok, SS yok, video yok, mantıklı açıklama yok.

Al bende yazatım "stone golem beni hackledi, iron bowumu aldı drop olarak başkasına verdi", saçma görünüyor dimi işte swiftle hacklendimde bu kadar saçma.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:170.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Geçende beni czde hacklediler townu dmler bastı ben öldükten sonra biri o ölü halimden faydalanıp soyuvermiş beni.. Görenler bi dmnin moradonda benim itemları sattığını söylüyor...

Swift ile hack... tabii abi neden olamasın dimi ama! :-O[signature][hline]You are connected to login server and game and zone and bla bla.... but there is still some sh*t which don't let you to play... H*ckers :hrr:

[Bu mesaj _catastrope_ tarafından 08 Kasım 2005 22:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_catastrope_, 08 Kasım 2005 22:14 tarihinde demiş ki:
Geçende beni czde hacklediler townu dmler bastı ben öldükten sonra biri o ölü halimden faydalanıp soyuvermiş beni.. Görenler bi dmnin moradonda benim itemları sattığını söylüyor...

Swift ile hack... tabii abi neden olamasın dimi ama! :-O

iyi kurtarmishsin yine soyunuk halinden faydalanip hazir ciplak diip tecavuze yeltenen olmamish en azindan..
Skill kullanarak hek. Ne guzel. ii o zaman afk kalip da level 65 ve uzeri tonlarca insan neden heklenmior?!?!
kesinlikle cook kotu ama cok kotu kafa bulunmush ilgili shahisla ve saf ve temiz duygulari olaya alet edilip inandirilip taa buralara topic acma durumuna gelinmish..[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...