Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Day One..

Gunn

Öne çıkan mesajlar

(yukardakı msg ımı okuyun)

craven ciğim burası kesinlikle eşit bi yer ama burada bizi birbirimize bağlayan en önemli unsur birebirimizi tanıo olmamız ve saygı duymamızdır.bir aile gibi düşün yeni gelenelr de bu aileye dahil olacaklar eskiden ben kimsenin böel bi msg attıgını hatırlamıorum.
şimdi ema ve gunn dan bahsedelim bu şahısalrın gözümüzdeki yeri nedir ne diildir.
bunlar demirbaşlardır forumda anıalrı wardır analtırlar dinleriz yardımsewerdiler ve en öenmlisi büyüğümüzdürler.
olay burda demokraside de herkes eşittir ama sen başkanı azarlıyamazsın.yeni gelen biri de şak die ortama dalamaz izlemek gözlemek ortamı sindirmek en önelisid.r[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Forseti, 05 August 2003 00:39 tarihinde demiş ki:
Kendini çok zeki zannedip üye olduğum tarihe bakarsan kalırsın işte böyle geleneği fln. da iyi bilirim merak etme

emanın gazabından kaçmak için ön not: araya belki başka meşaz girer diye quote eyledim

Tüh, dedik ya hard disk küçük. Yandı gülüm keten helva şimdi gel de topla bunu.
Forsetim, güzel arkadaşım, bak yarın iş var gidip bir sürü tontuf mantarı toplamam lazım *arada işiyle ilgili hint atar* hala oturup cevap yazıyorum.
Sen de haklısın HD küçük herşeyi anlatmak gerekiyor. Mesajların sadece içeriğini değil kimin yazdığını da okuyacaksın. Bak yukarda "mesajı atanın üyelik tarihine bakılmaz" yazan da benim, gelenek görenekten bahseden de benim.
Ulan az daha uğraşsan şurda beni bana düşürücen be, hafiften kıllanmaya başladım zaten bana, şimdi oyucam kendi gözümü :)
Daha sakin, saha sükunteli forseti. Adım adım.
Sosyal ağlarda paylaş

rahatsız oluyosanız cevap atmazsınız ( okumazsınız demiyorum. public forum hede olayına getirmeyin o yuzden )

gunn ne ilgi çekmek için thread açıcak birisi
ne dünkü çocuk nede post kasan birisi

şimdiye kadar forumda hiç bi seviyesizligini gormedigim nadir üyelerden ve arkadaşlarımdan birisi

o yüzden tanımadıgınız insanlar hakkında saçma sapan yorumlar yapmadan once biraz düşünün
Sosyal ağlarda paylaş

KABASAKAAAAaaaaL örghhht!
Öncelikle yeni işin hayırlı olsun sonralıklada ( nedemekse ) bayanlar arasında bi işe düştüğün için geçmiş olsun ayriyetten de helal olsun! :P
Birsürü dedikodu dinliyiceksin belkide yakışıklılığına dayanamayıp senin için birbirlerine giricekler * senaryoyu yazdım yalnız *
Ama biyandanda belirtmek lazımki süfer çalışan bayanlarda var, a.k.a emaleth :P hadi tekrar hayırlı olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...