Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evet ben de oyunu bırakıyorum....

kertenqele

Öne çıkan mesajlar

walla hoca ya uzuldum be yaw ne bilim o kadar şeyden soora bırakılrmı bilmem cypherda istediimi yaptım ama aresde hala olmadı aresdede istediklerimi yaparsam bende bırakırım belki neyse hacı k.i.b allaha emanet ol :([signature][hline]ya yeter baydı cypher aresdeyim yine
Lvl: 5x
nick:darkweaver
job:Blade ( master olcak inş. :))
np: 5xx ( yeni aldım :))
Sosyal ağlarda paylaş

ben tamamen bıraktım itemleri de arkadaşlarıma daıttım.onlarında bırakmasını isterim.ben bu oyunu 7 aydır oynuyorum dünyayla bağlantım tamamen koptu ama şimdi daha rahatım tekrar günlük hayata döndüm.sizde bırakın sallayın.sonu yok olsa o zaman oynamaya değer...[signature][hline]Nick: Kertenqele(Warrıor)
Level: 6x
Np: 1xxxx
Clan: Canım nereye isterse :D
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

kertenqele kardesim senin adina çok sevindim birakmakla çok doğru bir karar verdin bana kalırsa sonu yok bu işin sevgili annem bir gece yarısı geldi ve dediki monitöre vurararak(bnde 60 olmama %5 kalmış) şeytan bunlar şeytan bu adamlar bunlara tapıyorsuznuz dedi bana kalırsa bu oyun türklerin gelişmesini engellemek için yapilmiş gizli amerikan tuzaklarından biri
Tüm gewnçlik bunu oynuyor bende oynuyorum bunları soyluyorum düşünüyorum ama bağimlisi oldum bırakamıyorum keşke senin gösterdiğin cesareti bnde gösterebilsem Gerçek hayatta bu oyundaki milyonalrca türk kimlbilir ne kadar verimli işler ne güsel fikirler üreterek belkide 1000lerce insani istihdam edecek projeler üretecekti şu ömürümüzün en verimli yıllarını bana kalırsa bir hiç uğruna harcıyorus(O abna item ver diyenelride kınıyorum adam ne yazıyor biras hassas olun ve anlamaya çalışın oyun duygularıda felç etmiş demekki aha bir yan etkisi daha :P)Seninle aynı clanı paylaştığımız günler güseldi arada 2 muhabbet de olmasa bu oyun çekilmes olurdu hoşçakal.. umarım çok güsel projelere imza atarsın kendi kendimizi yok etmemize bir dur demleliyiz arkadaşlar!!![signature][hline]NicK:ozkan_TR
Server:ARES
JOB:LVL 60 WARİOR
NP:yavaş yavaş
CLAN:LVL 45'den BERİ CHOSENS(DEĞİŞTİRMEM)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...