Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu ne biçim drop rate !!!!

BugsBunny

Öne çıkan mesajlar

said:
XANTOR, 08 Kasım 2005 00:02 tarihinde demiş ki:
dm kesmenin tek kuralı var bıkmadan 2-3 atacker la ksmek

ben lv 62 de % 35 aldım dm de

o sayede scroll parası çıkıyor

ve drop vermeyince inat etmeyin

bazen şansa çıkmıyorhiç bir şey

doğru diyosun , 10 dk 15 dk farm olmaz ,saatlerce kasmak lazım, bu arada DM gibi hiç bir şey yok ko da , neden dersen
troll berserker dan shell bot çıkıyo , ama 2 gündede olabiliyo 15 saattede , dark stone şu ana kadar biraz kasayım dedim , rogue plate gauntle çıkınca bıraktım dark stone u , aynı şekilde crimson wing dende shell bots çıkıyo ama kalitesiz item çıkıp içinden sinir edebiliyo insanı , DARK MARE hakkında bahsedersek biraz , shell haricinde bir zırh çıkmıyo , vede düşürdügü itemler hep para edebilecek şeyler ...[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: Owned_By
Server : Ares
Lvl: 66
Nation: org :D
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 07 Kasım 2005 23:07 tarihinde demiş ki:
dm işi garip biraz. geçen gün gold premiumu olan bir arkadaşla birlikte 100 tane falan kestik. çoban tahtası ile mirage dagger denilen çöp bıçak çıktı. bir de tam keserken içinde bir tane spawn oldu yattım ki ayrı güzel oldu.

ama geçen gün bir başka arkadaşla 15 tane kestik premium falan da yoktu raptor elixir ve ayrıca orta kalite ıvır zıvırlar (mirage, cleaver vs)

yani diyeceğim o ki premium dalgası sadece solo bir şey kestiğinizde drop rate etkiliyor sanırım. şans işi işte. geçen bildiğiniz normal golemden iron bow düştü. aradan 2 dk geçti bir tane düştü. kısmet...

Ben gold premium ile baya bir boss kestim ama nafile hiç bir şey cıkmadı. Bence etkilemiyor. Premium yokken lesathtan CS çıkmıştı.[signature][hline]Sm00th - [Banned]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dumi, 08 Kasım 2005 01:38 tarihinde demiş ki:
aksam 11 den sabah 9 a kadr dm sonuc pot hariç giç bişey lol!!!

walla sizin kısmetiniz kapanmış en yakın zamanda bi hocaya
gidip kendinizi okutun en iyisi dumi bey :-)[signature][hline]Name: ::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada zamanında başıma gelmiş ve oyun hayatım boyunca bir daha asla başıma gelmeyecek bişeyi göstermek ,istiyorum
arka arkaya 2 harpy queen ve ikisindende we

Proof
[spo1=First][/spo]
[spo2=Second][/spo][signature][hline]Name: ::Informer::

Sosyal ağlarda paylaş

bende photo yok ama sanırım basıma gelen en kotu olay sq kesen 66 lvl archeri heallerken tepeme hq nun spawn olup beni yatırması dogal olarakda archerinde yatması olmuştu :)[signature][hline]MYKO:LooK_BacK(61)
ares:LadyBlood(58)
diez:BigBeaR(59)
ixigenon:LooK_BacK(58)-SinnerS(68)-WhoWillDie(61)-DieForU(61)
Beramus:HollyDancer(60)dumi(68)
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bana we ler çıktıgında gold premium varmış şimdi resimde gördüm ,bu arada büyük şanssızlık olmuş archer arkadaşa sanada tabi :/ 68 lvl de total exp kaç ? ben daha 67 ye gidiomda :D bende 212 milyon diyor[signature][hline]Name: ::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

%10 artıyor hep info. Benim 234 milyon istiyor demekki 68'e 257 ister. Bu arkadaşa yazık da olmaz pek orkuncum. Arkadaş sağlam kospçu olduğu için o lvller beleşten kasılmış. Kurulur macro alınır yine. Berasmus ve cyperda kasılmış deli lvllerin arkasında hep o var. Zaten aresdeki lvl 65 bir charın reel parayla karşılığı berasmusdaki lvl 70 den daha pahalı ettiğinden bu belli.

PS: 69-70 arası 275 milyon olmaz. 257+25=282 ya da 283 milyon istiyor olmalı en az

[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: Mohikan da takılıyoz bir süre... güle güle w00t
Server: Ares
Durum: 70 mi olsam charı mı satsam?

[Bu mesaj bilinc tarafından 08 Kasım 2005 02:15 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj bilinc tarafından 08 Kasım 2005 02:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

üfff blitch sana verim 65 lvl char macroya atıp basından gidebilecekmisin baklalım ya su lanet tuslara basmadık die nie bu kadar cekememezlik yapıorsun 10 dolar kardeşim bastır parayı al yoksa sus okadr basit[signature][hline]MYKO:LooK_BacK(61)
ares:LadyBlood(58)
diez:BigBeaR(59)
ixigenon:LooK_BacK(58)-SinnerS(68)-WhoWillDie(61)-DieForU(61)
Beramus:HollyDancer(60)dumi(68)
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dumi, 08 Kasım 2005 02:17 tarihinde demiş ki:
üfff blitch sana verim 65 lvl char macroya atıp basından gidebilecekmisin baklalım ya su lanet tuslara basmadık die nie bu kadar cekememezlik yapıorsun 10 dolar kardeşim bastır parayı al yoksa sus okadr basit

1. terbiyeni takın sus mus diye konuşma
2. adım blitch değil
3. ne kullanırsan kullan ben sana hitap etmedim zaten. olayı infoya açıkladım.
4. lvl 67'im ve hiç macro kullanmadım. beleş verselerde ceza vermeyecekleri garantisini verseler de kullanmam çünkü ben o lanet tuşlara basarak lvl atlamayı seviyorum. zevk alıyorum bundan. ha sen sevmiyorsan senin keyfin.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: Mohikan da takılıyoz bir süre... güle güle w00t
Server: Ares
Durum: 70 mi olsam charı mı satsam?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...