Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deruvish ve Apostle nin lightning efektlerini kapamak

Subx

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaslar,öncelikle bu topiği açarken hepinize ne kadar minnettar olduğumu belirtmek istiyorum,bu siteden çok şey öğrendim.

Soruma gelince,ben oyuna yeni başlamış bir arkadaşınızım,eslantta deruvish ve apostle ismindeki yaratıklara dalıyorum,ama o yıldırımın görüntüsü ve sesi bir süre sonra beni çileden çıkarıyor.

Bu lightning efektlerini kapayabilirmiyiz acaba?Yani herhangi bir dosya değişikliği ile mümkünmüdür?

Yardım edenlere,yapıcı yorum yapanlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum,salak salak cevap vermeyin,verenlerede kafam girsin.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

glovy effectleri options dan kapanıyor ancak aposun attack efect i diye etkilemeyebilir belki
fakat soyle bisey var bilinc zamanında ses efektini degistirmisti troll/golem e vurunca (ne vuruyon ak) diye cook komikti
soylemek istedigim wav dosyalarını istediginiz gibi degistirebiliyoruz belki vision effect leride degisebilir belki bi bakayım[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/-

[Bu mesaj w00t tarafından 07 Kasım 2005 16:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım sesleri kapatmak problem değil
options a girip sesle alakalı olan tiki kaldırırsan halloluyor
yanlız bu elektrik efektlerini kaldırmak ne kadar doğru onu bilemiyorum
aynı problem bende de var
peintium III 1000 ghz 256 ram makinam var
20 dakika apostan sonra fotoroman tadında oynamaya başlıyorum
ben bu hadiseyi kaldırmak için uğraşacaktım ama dediğim gibi partideyken bunları görmemek zararlı olur diye denemedim hiç
Sosyal ağlarda paylaş

Saol woot.
İşte budur arkadaşlar.
Size örnek bir cevap woot'tan.

nmn dediğin gibi,bendede p3 makina var,1 saat döndükten sonra görüntüler sapıtıyor.
Options'tan değilde,dosyaları değiştirmek lazım,100 e yakın light isminde dosya var işin kötüsü.Bilmek lazım yani ne nedir diye.
Sosyal ağlarda paylaş

çok çok yararlı bir başlık oldu bu benim için
dedimya aynı dertten muzdaribim
daha önce k.o oynarken başlangıçta böğüren hayvanın sesini kesmek hiç problem olmamıştı
dediğin dosyaları biraz kurcalayarak bunu da kolayca halledebiliriz sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle database ile oynaman tehlikeli
db bozulursa oyuna hiç giremeyebilirsin
bende PIV makine ve 256 ekran kartı varken bile aposlarda 4-5 fps ye düşüyordu oyun
bence oyunu kaldır, programfiles daki dosyalarıda sildikten sonra temiz bir kurulum yap. sonra effectleri minimuma getirerek rahat oynayabilirsin[signature][hline]nm:R0AD_RuNNeR
lvl:5X sin
cln:pro_soft
NP:+-100
Nation:El MOrad
Sosyal ağlarda paylaş

test knight klasorunde SND adında bir klasor var bunu acarsanız bir suru ses dalgası bulacaksınız hepsinin uzerindede effecti yazıyor
ozellikle ben Troll yaprken o kuş seslerinden oogh gelmisti onun yerine GreenDay falan koymak iyi olur diye dusunmustum
Buarada sadece show weapon effect varmıs,diger attack gorunumleri degistirebilecegim bi turden degil ,,[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NAYTONLAYN, 07 Kasım 2005 16:17 tarihinde demiş ki:
öncelikle database ile oynaman tehlikeli
db bozulursa oyuna hiç giremeyebilirsin
bende PIV makine ve 256 ekran kartı varken bile aposlarda 4-5 fps ye düşüyordu oyun
bence oyunu kaldır, programfiles daki dosyalarıda sildikten sonra temiz bir kurulum yap. sonra effectleri minimuma getirerek rahat oynayabilirsin

Yo hayır bir şey olacağını sanmıyorum en çok baştan yükler oyunu :) Bu konu daha öncede geçmişti patide yine bulunamamıştı sanırım kolayı var adaş apos deru yapmayı ver Allah Allah kızdırma beni olmayan yengeni çağırırım dağıtır ortalığı ahfsuahgsvfuasf

[signature][hline]Liseli Serap ve Bangbus Ekibi
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahha :-) haklısın valla,wariora ok attıran bi program bulsam asha bağlıycam dsafdas

Daha öncede ben açmıştım gene,5-6 ay oluyo heralde,bitmedi çilem böhüe :(

[Bu mesaj Subx tarafından 07 Kasım 2005 16:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Subx, 07 Kasım 2005 15:57 tarihinde demiş ki:
Merhaba arkadaslar,öncelikle bu topiği açarken hepinize ne kadar minnettar olduğumu belirtmek istiyorum,bu siteden çok şey öğrendim.

Soruma gelince,ben oyuna yeni başlamış bir arkadaşınızım,eslantta deruvish ve apostle ismindeki yaratıklara dalıyorum,ama o yıldırımın görüntüsü ve sesi bir süre sonra beni çileden çıkarıyor.

Bu lightning efektlerini kapayabilirmiyiz acaba?Yani herhangi bir dosya değişikliği ile mümkünmüdür?

Yardım edenlere,yapıcı yorum yapanlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum,salak salak cevap vermeyin,verenlerede kafam girsin.

Saygılar.

C:Program FilesKnightOnlineSndlighting_cast_0.wav
C:Program FilesKnightOnlineSndlighting_attack_0.wav
bu iki dosyayı sil kurtul apostle deruvish seslerinden ;)[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: Owned_By
Server : Ares
Lvl: 66
Nation: org :D
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

Speedsteam modemlerde yasanan bir problem yüzünden eskiden mavi ekran yiyordum sirf Apos & Deru'nun efektlerinden. Evet oyunun optionslarindan efektleri kaldirmak mümkün ama bu apos & deru icin bir cözüm degil. dat dosyalarini da 4 gün durmadan harmanladim yine sonuc alamadim. Cunku efektler real-time oldugu icin kontrol edemiyorsunuz. Ha ne yapabilirim diyorsaniz . Oyundan maksimum performans alabilmeniz icin bunu 5-6 ay oncede yazmistim tekrarlayayim

- baslat > calistir >> dxdiag yaziyor ve enterliyorsunuz. DirectX menunuz gelir. Ustte soldan ücüncü sekme olan Ekran menusunun altinda AGP Doku Hizlandirmasi secenegini devre disi birakin. ve kapatin DxDiag'i

- Oyun oynarken Ekran cözünürlük ayarlarinizi yaptiginiz yerden. 32 bit olan görüntü kalitesini 16 bite düsürün.

- Ekran Kartiniz AGP destekli ise ( ki cogu oyle ) Bios ayarlarindan AGP ayarlarini düsürün. Bende 32X e kadar düsürülmüs durumda. Su anda oyundan maksimum performans aliyorum.[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 07 Kasım 2005 18:12 tarihinde demiş ki:
bu arada cidden golem sesini aynı isimde değiştirip bi ses efekti koydugunuzda eklediginiz sesler oyun içinde çalışıyor ,
sorunuz : bilinc :D
golem nasıldı ? :D

Ya olm hadi git 70 ol bırak geyiği 70 ol daha akıcam o charla töbe tçbe hasta ettin ulan!
asfıugaposbasg[signature][hline]Liseli Serap ve Bangbus Ekibi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 07 Kasım 2005 18:19 tarihinde demiş ki:
said:
Informer, 07 Kasım 2005 18:12 tarihinde demiş ki:
bu arada cidden golem sesini aynı isimde değiştirip bi ses efekti koydugunuzda eklediginiz sesler oyun içinde çalışıyor ,
sorunuz : bilinc :D
golem nasıldı ? :D

Ya olm hadi git 70 ol bırak geyiği 70 ol daha akıcam o charla töbe tçbe hasta ettin ulan!
asfıugaposbasg

karar verdim zaten lvling moda geçiyom np sonra kasarım , en iisi lvl ,efkarlandım uleynn , aresin ilk howling sword çakan türk warrior u olabilmek geldi aklıma teey eski günler teeeey[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: Owned_By
Server : Ares
Lvl: 66
Nation: org :D
Job: Warrior

[Bu mesaj Informer tarafından 07 Kasım 2005 18:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...