Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Xigenonda savaş özeti

AnuriaAlptekin

Öne çıkan mesajlar

Orclar ve Humanlar.... Yapı itibarı ile "Yüzüklerin Efendisi" ni düşünün. Karanlık dünya ile aydınlık dünya. Humanlar daha bir organize, daha fazla yardımlaşıyorlar ve yapı olarak da daha medeniler. Orclar ise tamamen vahşi, kıyıma dayalı, hatta aç kaldıklarında birbirlerini yiyorlar. Oyunda da cok farklı değil aslında karakterler. ister savaşta, ister cz de olsun, herhangi bir orcdan swift istediğinizde alma olasılığınız % 5'i geçmez. Aynı parti içinde bile defalarca tekrarlamanız gerekir talebinizi. Birbirini yeme meselesine gelince.... KS cilerle uğraşıp birbirimizi paralamaktan adım atamıyoruz ki :-)
Tüm bunları alt alta yazıp topladıktan sonra savaşa dönelim. Son zamanlarda sadece 2 kez Orclar kazandı. Geçen hafta 3 dk içinde Karus'u istilaya geldiklerine tanık olduk (bir orc oldugum ipucubu da vermiş oldum). Şimdi yine karuz işgal altında ve ben yerde yatmaktayım. Kalkmayıp da forum yazmamın nedeni.... Luferson'da Orc kalmadı. Humanlar şu anda içerde cirit atıyorlar. Town alt üst edildi. Öyleki, şu anda saldıracak bir Orc dahi bulamıyorlar içerde ve sakin sakin geziyorlar. eğer Orclar da durumun farkına varmaz ve organize hareket etmezlerse, sanırım biz daha çoook np kaybederiz..[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel özetlemişsin, yalnız bu anlattıkların server' a göre değişkenlik gösteriyor bu birincisi.

İkincisi ise;

Organize hareket etmediklerinden yakınmışsın. Aslında xigenon' un büyük clanlarına bakarsan ( ki bilmiyorum clanlarını :< ) içlerinde çok iyi clanlar vardır, dolayısıyla "iyi organize" olmuş PK partyleri, orcların yenildiklerinde invasion' a gelen humanlardan daha fazla NP kazanıyorlar.

En azından Ares' de durum bu. Hiç bi zaman top clanların " yaaaa yine kaybettik savaşı, tüh tüh nolacak halimiz" dediğini görmedim. :)[signature][hline]****
**
Sosyal ağlarda paylaş

ilk yazan arkadaşa kesinlike katılıyorum eskiden humanlarda mage'im vardı 62 lvl bıraktım arkadaslar orcdiye assas actım bunuda şu an itibariyle 60 lvl yaptım ama humanlara dönicem!!!Bende en son yattiğimda yani saat 5.40 itibariyle dc oldum ve yeni bağlanmak içimden gelmiyor.Bir daha ki savaşta lider olursam "60+ go x2 " böle bir yazı geçicek...Adamlar linate alıyor gidip alıyoruz bir bakmışın lufersondalar oraya gidiyoruz başka bir yeri almışlar.Bu kadar ezik orc sadece x1 servar ında var adamlar ok basıp kalkmadıkları gibi birde muhabbet ceviriyorlar ki sormayın...bu kadar ks ci oyun bilmez insanlara karşı saygısını yitirmiş bir servarda oynamak istemiyorum lütfen diğer servarlar daha iyiyse soleyin gecicem oraya artık bu kadar ezik bir yerde oynamak istemyorum.Belki aynı seyleri yazıyorum ama kusura bakmayın.
Bir örnek vereyim bugunku savasta dowolfy(leader) mi her neyse doğru yazılışı kelluga da durmuş noob avlıyor.

62 warrior seeking açmış party arıyor.40 lvl adam görüyorum benle birlikte adamlara dalıp np si kalmamış lvl düşüyor.Demek ki yüksek lvl olunca millete noob diyip popusun duvara dayayıp oturmak gerekiyormuş.Bügün 1K np gitti(35k kaldı) ama uzulmuyorum en kötü biter alırım a.q..
herneyse tüm benım gibi x1 de oynayan tüm lvl lerdeki rc eziklere selamlar saygılar.

[Bu mesaj gaba tarafından 07 Kasım 2005 05:52 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj gaba tarafından 07 Kasım 2005 06:07 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj gaba tarafından 07 Kasım 2005 06:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Konu başlığında da belirttim, bu sadece Xigenon'daki durum. Diğer serverları bilmiyorum doğrusu. Haa, 3 ay önce cypher'da bir mage açmıştım ama lvl8 de bıraktım.
Büyük klanlara gelisek... O kadar "büyük" klan var mı bilmiyorum doğrusu. Zira olsaydı sürekli savaş kaybetmezdik gibime geliyor. Bu serverda klan arkadaşlarım ve bunların dışında gerçekten sevdiğim kişiler olmasa lvl 55 demeyeceğim, server değiştireceğim neredeyse. Bakalım, bizim "ortak" da çıkmazsa piyasaya, bu gidişle o da olacak....[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

Şu da bir gerçekki sağlam clan konusunda humanlar kadar iyisi yok..
1.savaşta güvenli alanları kullanma
2.kosp macro
3.dupe (aldığım tüm chitin shell ler insanlardan ve shard+8 ler)
4.birde gm miz varki: geçen gün geçen yazı "NOTE:ORCLAR CZ DE ÜSTÜNLÜK SAĞLADILAR NERDESİNİZ HUMANLAR "
Sosyal ağlarda paylaş

dupe arrow shower hack saolsun 1 ay önce humanlanlar çok nadiren savaş alabiliyodu.ne zaman dupe arrow shower hack hortladı humanlar lufersonun içinde cirit atıyo.Gerçekten helal olsun çok iyi yardımlaşıyolar bravo...[signature][hline]
"Yaratılışımdaki yegane mükemmeliyet, Türk oluşumdandır. Benim için tek övünç kaynağı budur."
[b] Mustafa Kemal Atatürk
Sosyal ağlarda paylaş

İyi güzelde Xieg'de iki 61 charı olan biri olarak söyliyim sana..%70'i human %30'u Orc bu durumda yenilmek gayet doğal değil mi sence..CZ de birini kesiyorum bir bakıyorum 10 tane nova kafamda ee yani abi ben 411 değilim veya 3:15 değilim.[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

Peki o geçen attığın novayı, kaç lvl la attığını da sorabilir miyim? Ayrıca madem o kadar ezikler, her savaşta Luferson'da ne arıyorlar? 3 dk da savaş mı kaybedilir be?!! Şimdi x1' e bi gir bakalım, şöyle yarım saat seyret, sonra bir daha konuşalım[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

1 orc başina savasta 10 human düşüo. oLay ordan bitik zaten. Ne kadar çabalasan da boŞ[signature][hline]___________________________________
Server: Xgenon
Charname: _DarkReIgN
Irk: Karus
Job: Assasin
Lvl: 60 %60
cLan: GoLD
------------------------------------
Server: Xgenon
Charname: BabyBaby
Irk: Karus
Job: Priest
Lvl: 51
cLan: -
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız bir noktayı göz ardı etmemenizi istiyorum. Savaş süresince ölü sayısını takip ederseniz, humanların daha fazla kayıp verdiğini görürsünüz. Hatta nerdeyse 2 katına dayanan ölü sayısı farkına rağmen, Orclar'ın keeper'ı koruyamaması ve savaşı kaybetmesi de bir çelişki değil mi?[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

yok örnek olsun diye söledim rogue lardada +8 dual shard var merak etme yani warriorundada +8 raptoru axe ı eksik olmuyo bilmemkaç yıllık myko serverında 2-3 tane olan itemden xig de 10 larca var allah allah ya o adamlar angut upg yapmayı bilmiyolar çözemediler 5 senedir ya da bizim bu server süper önüne gelen +8 basıyo önüne gelen 9 tane iron belt 9 tane elf belt buluyo bi de drop rate e bok atıyoruz bak cık cık cık....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...