Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telekom'u Protesto İşe Yarıyor!!!

Davion

Öne çıkan mesajlar

eger 512'ye gecip aylik 99 milyon ucreti vereceksiniz derlerse ben adsl'i kapattiririm. terbiyesizlik yani bu. butun kuruluslar ozellestirildikce boyle olursa yandik.

said:
256/64 Kbps hızında sınırsız internet bağlantısına sahip kullanıcılar ise isterlerse aynı hızda kalacak ya da ekstra para ödeyerek üst tarifelere geçebilecekler.

ntvmsnbc

[signature][hline]'Halk icinde muteber bir nesne yok, devlet gibi,
Olmaya devlet cihanda bir nefes, sihhat gibi.'

[Bu mesaj Math- tarafından 31 Ekim 2005 18:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 30 Ekim 2005 19:50 tarihinde demiş ki:
ya işte koyun denilen
insanlar böyle oluyor
ya mantıklı konuştuğunu sanıyorsun ama bilgi eksikliğin var bu konuda araştır biraz.

ne biçim konuşuyosun sen ya biliyoruz neyin ne olduğunu merak etme sen..ben protesto etmiyelim demiyorumki ama bi zamanlar bunlarda yoktu şimdide millet çıkmış yok film download edelim adsl çöksün yok patlasın nedir bu olay ben bunu anlamıyorum..evet sesimizi duyurmamız lazım evet bi şeylere isyan etmemiz lazım ama bu kadarıda fazla yok çökertelim yok patlatalım..biz de protesto ettik biz de kafamızı soktuk ama benim anlatmak istediğim eskiden bu kadarıda yoktu[signature][hline]çocuğunuz hangi takımlı olcak tıklayın öğrenin
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
kimsenin dlye abanmasıylan net patlamaz zaten millet fantazilerde.Bunun yanında telekome ne yapılsa hakediyorlar.[signature][hline]Wow:Satanix [PT] 60 NE Rogue of Magt. , Satanix UD Rogue of The Maels.
Daoc:(iskoç)Trex lvl 50 paladin DEL,SataVir lvl 50 ice wiz DEL
Trex lvl 50 Bm
Coh:Satanix Electrical blast/Electricity manipulation
Swg:Viru Jan-Tiran BH on Ecl.
Osi:Virus The Baltazar of Atl
Horizon:Satanix The Dragon..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fenerbahce, 31 Ekim 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
said:
ya işte koyun denilen
insanlar böyle oluyor
ya mantıklı konuştuğunu sanıyorsun ama bilgi eksikliğin var bu konuda araştır biraz.

ne biçim konuşuyosun sen ya biliyoruz neyin ne olduğunu merak etme sen..ben protesto etmiyelim demiyorumki ama bi zamanlar bunlarda yoktu şimdide millet çıkmış yok film download edelim adsl çöksün yok patlasın nedir bu olay ben bunu anlamıyorum..evet sesimizi duyurmamız lazım evet bi şeylere isyan etmemiz lazım ama bu kadarıda fazla yok çökertelim yok patlatalım..biz de protesto ettik biz de kafamızı soktuk ama benim anlatmak istediğim eskiden bu kadarıda yoktu

eskiden şu da yoktu muhabbetleri sıkmadı mı artık ?
eskiden fb mi vardı?[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity
Sosyal ağlarda paylaş

said:
December_Flower, 31 Ekim 2005 19:33 tarihinde demiş ki:
said:
fenerbahce, 31 Ekim 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
said:
ya işte koyun denilen
insanlar böyle oluyor

ne biçim konuşuyosun sen ya biliyoruz neyin ne olduğunu merak etme sen..ben protesto etmiyelim demiyorumki ama bi zamanlar bunlarda yoktu şimdide millet çıkmış yok film download edelim adsl çöksün yok patlasın nedir bu olay ben bunu anlamıyorum..evet sesimizi duyurmamız lazım evet bi şeylere isyan etmemiz lazım ama bu kadarıda fazla yok çökertelim yok patlatalım..biz de protesto ettik biz de kafamızı soktuk ama benim anlatmak istediğim eskiden bu kadarıda yoktu

eskiden şu da yoktu muhabbetleri sıkmadı mı artık ?
eskiden fb mi vardı?

tamam özür dilerim napıyosanız yapın kafamı sokuyonuz bacakmı sokuyonuz kolay gele[signature][hline]çocuğunuz hangi takımlı olcak tıklayın öğrenin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_AvengeR_, 01 Kasım 2005 13:50 tarihinde demiş ki:
http://www.haberturk.com/news/203520.html

fiyatlar cok normalmiş

http://www.ntvmsnbc.com/news/347859.asp

buda ntvdeki haber saat 14.10da ntvye sorun programnıda konu adsl..

[Bu mesaj _AvengeR_ tarafından 01 Kasım 2005 13:57 tarihinde değiştirilmiştir]
konuk Mehmet EKİNALAN [signature][hline]

[Bu mesaj _AvengeR_ tarafından 01 Kasım 2005 14:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

internet kullanimini engellemez bilakis yayginlastirir. 29 ytl`ye adam film-muzik indirmeyen, oyun oynamayan sadece site gezip, mail okuyan, gunde sadece yarim saat baglantida kalan adama hizmet goturuyor. gerisi zaten yasadisi. Diyeceklerdir cevap olarak. Ben bunlarin orumcek kafalarini icne edeyim. Kore salakti. adamlarin ilk isleri herkeze genis bant sinirsiz internet hizmeti sunmak oldu. korenin 15 sene once ekonomik olarak bizden farki yoktu, imkanlar ayniydi. simdi blizz server aciyor bu ulkede. ufuklari yok, eksikler.[signature][hline]

[Bu mesaj rahatsiz tarafından 01 Kasım 2005 14:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bana gelen bir haberden söz etmek istiyorum . Bi arkadaş mühim kişi bana şunu söyledi :

Bu 512lik artış sadece belirli düzeydeki kullanıcılarda olucakmış (sanırım) . Yani mesela sınırsız kullanan ve öğrenci paketi olmayan kişilerde . Ama tabi bunu söyleyen kişi bunu nereden öğrendi nekadar gerçek o konuda bir şey söylemem .

(bunu yazmamın nedeni sizi biraz daha gaza getirmektir) . Telekoma sonsuza kadar kafam girsin .[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
--------------------------------------------------------------
| Sahip olduğun gücü asla gösterme !
|B_L
Sosyal ağlarda paylaş

Degişme oldu biraz,meclise taşindi konu mecliste bençe tepkilerimizi göstermeye devam etmeliyiz özellik şu dk kada ntv ye emailleri atmaliyiz canli yayinda emaillere cevap veriliyor.[signature][hline]

[Bu mesaj ocean tarafından 01 Kasım 2005 14:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...