Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu GM Ne yapıyor o_O (Diez)

eXe

Öne çıkan mesajlar

o shop gerçekse alıcam hemen[signature][hline]sunthewitch, 07 Kasım 2005 15:58 tarihinde demiş ki:

resmin çok güzelmiş senden hoşlandım lilynessy benimle çıkar mısın? eğer sende benden hoşlandıysan resmim 61. sayfada istanbuldaysan bigün buluşalım isterim . Çok ciddiyim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
death_cuk, 07 Kasım 2005 18:06 tarihinde demiş ki:
diezde gm die bi kavram yok bence cz ye bi gidiom 30 kişi birden 5li ok çakıo shouttan bagırıoz ama nafile ....

Bence çok ii çalışıyor hangi server bu kadar temiz? Ve aynı zamanda inkar etmiyorum jingling yaptım sadece 2 saat sonra ban SS leri de bazı konularda war bakabilirsin.. Bi de senin o 5li ok atıyo dediğin adamlar bence ertesi gün oyunda olmuyor. Bunun için GM ye bi alkış :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shaytan, 07 Kasım 2005 18:42 tarihinde demiş ki:
said:
death_cuk, 07 Kasım 2005 18:06 tarihinde demiş ki:
diezde gm die bi kavram yok bence cz ye bi gidiom 30 kişi birden 5li ok çakıo shouttan bagırıoz ama nafile ....

Bence çok ii çalışıyor hangi server bu kadar temiz? Ve aynı zamanda inkar etmiyorum jingling yaptım sadece 2 saat sonra ban SS leri de bazı konularda war bakabilirsin.. Bi de senin o 5li ok atıyo dediğin adamlar bence ertesi gün oyunda olmuyor. Bunun için GM ye bi alkış :P

sen alkışla daha gm i nezman uynırsın __NoUmA__ denen human alçaa sıralamaya gircek kosptan haberin yok 3-4 gundur kosp yapıo paso bugun girmedim gerçi belki ban ymişitri ama sanmam[signature][hline]server: Diez
nick: death_cuk
lvl: 61
np: 12xxx
master olacam az kaldı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...