Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X-MEN Legends II rise of apocalpyse

GEd

Öne çıkan mesajlar

Benim gibi x-men manyakliginiz varsa bu oyunu kacirmayin.Ilkinin varligindan bile haberdar degildim :)
ikincisini oynama firsatim oldu (torrent sitelerinde var).
Sanirim konsol icin hazirlanmis ama ben klavye ilede baya verim alarak oynuyorum, tabi gamepad takipda oynanabiliyor.
Danger Room ozelligi , cooperative modu falan var.
Magneto ve X-Men takimlarindan 4 kisilik takimimiz ile apocalpyse karsi kapisiyoruz story modeda.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
oyunu yeni oynamaya başladım daha başlardayım ama galiba bu oyunda öldürdüğümüz yaratıklar bi daha canlanmio diablo gibin değil yani.?[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun cikali bayagi oldu aslinda ama pek haberi duyurulmadi. Yaratiklar olunce bidaha canlanmiyor merak etme ama cok eski bolumlere geri donunce yaratiklar tekrar cikiyor.

Eger x-menle ilgileniyorsaniz sakin kacirmayin oyun cok guzel x-men quiz kismi var bir suru soru soruyorlar bilirsen xp aliyorsun. Yok sabretooth'la mystique'in cocugunun adi nedir!!! bilmemkimin gercek ismi nedir... bazi sorular cok zor soyliyim. Benim ekip colossus, juggernaut, storm ve cyclopsdu ama nightcrawler(damage abariyor) ve magnetoda gayet guclu. Adamlar seviye atladiaca degisik ozellikler kazaniyor vs.. X-men hikayesi hakkinda cok sey ogreniyorsunuz, genel oynanissa diabloya benziyor(4 kisi olmasi disinda tabi).
Sosyal ağlarda paylaş

benide bayağı sardı oyun yaratıkların canlanması falan güzel bişey sevdiğim tüm adamları geliştiririm böylece :)
bide savaş sistemini kotor gibi yapsalarmış çok daha güzel olacakmış[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

legends 1 de pc için yok galiba

eskiden childrens of atom vardı dövüş oyunu x-men'in o çok güzeldi. windowsta çalışmıyordu galiba veya ona benzer dandirik bi sorunu vardı.[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Sosyal ağlarda paylaş

Oynadım bitirdim sonlara dogru bayıyorsunuz ben baydım yani cunku monotonlaşıyor oyun. Her karakterin 20-30 civari ( saymadim ) special özellikleri var level atladikca gelen puanlarla bunlari gelistiriyorsunuz.

Sitesindeki wallpaperlar super valla en cok onlari sevdim :)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on.
Tysre Freewave - Eclipse FrF - Master BH
Tysre - WoW - Paladin

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...