Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dies de...

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar dies de toplucak kafedeydik sadece diesdeki elemanlar dc olduk asılı kaldık kimse giremiyor ama daha önceden girmemiş bi charla girebildik cz de asılı kaldık böhü war mı başka böle olan? ya da tavsiyesi olan?[signature][hline]*A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn**an uben tanatha le faelas*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2die4u, 06 Kasım 2005 17:02 tarihinde demiş ki:
pek cok defa oldu cz de sawas ta 1 2 gun bekle duzelir duzelmesse gmlere yaz

1 kişi değilki baya kısının charı askıda kaldı.Bu yuzden 1-2 saat içinde duzelmesi lazım.Cunku gecen gunler serveri kapattıklarında charı askıda kalanların 1-2 saat sonra serverlar restart yedi ve açıldı.[signature][hline]seT By eXe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eXe, 06 Kasım 2005 17:15 tarihinde demiş ki:
said:
ReSSerian, 06 Kasım 2005 17:13 tarihinde demiş ki:
oyna ne saad gireceğimizi bilen biri var mı ???

Önce Türkçe konuşup yazmayı öğrensen çok mutlu oluruz...

Bu konu hakkında bilgimiz yok!!!

birader adam kıprıstan bırakta konuşsun karışma adama :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya bide konuyla alakalı deil ama uyariim nouma die nickli arkadaş kosp kullanıo cz de tek başınıza yaklaşmayın 5 5 yiyosunuz paper olunca pot minor anam ağladı ki lag fln 0 dı...

ps:nouma elmorad bugün baya küfrettik ailecek[signature][hline]*A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn**an uben tanatha le faelas*
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaş bende kufur yagdırdım o ..... ya bide 3-4 gundur herkeş bagırınıo __NoUmA__ is using kosp die gm tınlamıo bile inş. en kısa zamanda farkederler weya harekete geçerler adam 5-5-5-5 koyuo walla[signature][hline]server: Diez
nick: death_cuk
lvl: 61
np: 12xxx
master olacam az kaldı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wastyrx, 06 Kasım 2005 17:53 tarihinde demiş ki:
ya bide konuyla alakalı deil ama uyariim nouma die nickli arkadaş kosp kullanıo cz de tek başınıza yaklaşmayın 5 5 yiyosunuz paper olunca pot minor anam ağladı ki lag fln 0 dı...

ps:nouma elmorad bugün baya küfrettik ailecek

Allah onun belasını versin! Ki belasını bi kaç kez ben şahsen verdim ama yinede adam hem kaçıyor aynı anda minor ve pot içip bana 5 li saydırıyor... Haliyle defalarca da öldüm... Bu forumdaysa ne olur ama ne olur istediği programı kullanarak bi teke tek gelsin... Sonra görsün bakalım shower nereye kadar...
:hrr::hrr::hrr::hrr:
[spo1=Burda çok açık deil ama buyrun şerefsiz][/spo][signature][hline]You are connected to login server and game and zone and bla bla.... but there is still some sh*t which don't let you to play... H*ckers :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...