Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FM 2006 Cikti

Disappear

Öne çıkan mesajlar

said:
kymophobia, 23 Ekim 2005 23:23 tarihinde demiş ki:
Bu arada FM2006'yı Daemon ve AntiBlaxx yüklü değilken (uninstall ya da sürücüleri hafızada değilken) Alcohol %120 ile yükleyin oynayın. Başka hiçbir şey istemiyor.

yukledim simdi..daemon veya antiblaxx yuklu degil, zaten hdd taze formatli, alcohol en son versiyon ile yukledim, calistirdigim zaman cdyi takin diyor.

bukadar kurdum ,yazan yontemi deniyim bari.

edit:
I did this:
1. Mount image with Daemon-Tools v3.47 or with Alcohol v1.9.5.3105.
2. Install.
3. Change fm.exe shortcut or file to Windows NT compatibility mode.
4. Play!

bunu yapinca calisti :)

[Bu mesaj GEd tarafından 24 Ekim 2005 01:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Olabilir tabi, bende servislerin tamamı oynanmış durumda olduğu için XP bile XP olduğunun farkında değildir muhtemelen.[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 23 Ekim 2005 19:50 tarihinde demiş ki:
ben 2 gundur oynuyorum gayet kral olmus oyun. pek taktir ettim. Bu sene cok daha guzel bir is cikarmislar ama Turkiye ligini research edenlerin ciddi anlamda bu isi birakmasi veya devretmesi lazim, resmen komedi haline gelmis Turk ligi.

Daha oynama fırsatı bulamadım ama neden sence?[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you
Sosyal ağlarda paylaş

said:
circirbocugu, 24 Ekim 2005 19:01 tarihinde demiş ki:
valla ben de arkdan cdy aldım ılk once bı yukleme bolumu var sora alchol yukletıo onuda yaptım sonra mds.exe programına sag tıkla mount ımage e bas dıo one bulamadım ole bısey nerde hata yapıom acaba?

bende cdden yükledim deamon ile çalışıyor cdin içinde yazıyı koyuyorum belki işine yarar

Önce FM2006 adlı dosyayı yükleyin.
Oyunu kurmadan once bu klasördeki daemon347 programını kurun.

Masaüstündeki kısayola iki kez tıklayın program görev çubuğuna yerleşsin.Resimlerden faydalanarak
sanal bir dvd yaratın.

Görev çubuğundaki daemon programının simgesi üzerine sağ tıklayıp,sırayla
1:"Virtual CD/DV-ROM
2:Device 0:,Mount image"
seçeneklerini seçin. ind-fm2006.mdf SECİN VE OYUNU YUKLEYIN.

Oyun kurulduktan sonra;

VirtualCDHide v1.0.0.4 exe sini tıklayın ve çalıştırın.

Bilgisayarınızda sağ alt köşede saatin orda ikonunu göreceksiniz.

Üzerine gelip mouse un sağ tuşu ile tıklayıp HIDE ALL VIRTUAL DRIVES seçeneğini seçin.

Şİmdi oyunu yüklediğiniz klasöre gidin

fm2006.exe yi sağ tıklayıp, PROPERTIES yani ÖZELLİKLERİ seçin.

Açılan pencerede COMPATIBILITY (türkçe windows da uyuşabilir bağdaşabilir gibi bir şey olmalı...) üstte ortadaki seçeneği tıklayın ve windows 2000 seçeneğini seçin.

APPLY deyin yani UYGULAYA basın ve OK leyin çıkın.Sonra sağ alt köşedeki virtualcdhide ikonuna sağ klikle exit yapın.

ŞİMDİ fm2006.exe yi tıklayıp oyuna girin.
Sosyal ağlarda paylaş

ya buarada..ben fenerbahce ile basliyorum ama ,bi anda 4-5 adam sakatlaniyor 3 hafta-2 ay arasi.takim dagiliyor toparliyamiyorum.
bide yeni gelen devre arasi konusma secenekleriyle cok oynamak istemedim, ozamanda adamla kizdi, biraz bizi ovsen arada iyi olur falan dedile ,dengesi nedir bunun :)

gol yollerinde direk sikinti var benim takimda, iyi taktik oturtamadim hic takima.

patch falan cikti mi oyuna?
Sosyal ağlarda paylaş

şaka mı bu ya bi kaç tane daha atsam sığmıcaktı oraya skor :-)

http://img386.imageshack.us/img386/1569/kucukkoy3uc.jpg
http://img386.imageshack.us/img386/3083/kucukkoy21ih.jpg
http://img386.imageshack.us/img386/3175/kucukkoy34gp.jpg[signature][hline]-Küçük Hüsamettindim ben bir aralar
-Yemin et
-Wtf?
Beşiktaşım hayat sensin dünyam sensin herşey sensin,
Gelecekse tüm acılar biz hazırız, senden gelsin,
Bu sevdadan vazgeçersek Allah belamızı versin!

[Bu mesaj BlackRose tarafından 29 Ekim 2005 07:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oha yaw ...
dün çıkan oyuna 90 MB patch mi olumuş ...
alın oyunu yaptık ama yarısını yapmayı unuttuk onuda burdan indirin der gibi ...
patch de ne yanilikler var bilen var mı ?
+ deamon tools vs olaylarını engelleyen bir koruma geliştirilmişmi (kısaca tekrar uğraşacakmıyız) ?[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tunch, 26 Ekim 2005 17:31 tarihinde demiş ki:
@ ray

utan be hala takımı 3lü savunma oynatıyosun.. bide rıza hocaya kızıyoduk 3lü oynatıyor diye

:) valla diğer türlü pozisyon bolluğu yaşayamıyorum kanatlardan da doğrudüzgün gole gidemiyorum zaten en iyisi böyle :)[signature][hline]-Küçük Hüsamettindim ben bir aralar
-Yemin et
-Wtf?
Beşiktaşım hayat sensin dünyam sensin herşey sensin,
Gelecekse tüm acılar biz hazırız, senden gelsin,
Bu sevdadan vazgeçersek Allah belamızı versin!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...