Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aşmış klan info takımlara ayırma sistemleri ve bişiyler işte..

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Evet burada bisürü açıklama bulacaksınız:)

Klanlara girmek için:
Klanlara girmek için bir klan bulmanız lazım
ve kafanıza göre klan açmadan önce:)
bir klan buluyorsunuz.
Klan info!
Buraya girip klanlara bakıyorsunuz
Sonra bi klanı gözünüze kestirdikten sonra
onun kurallarını falan okuyorsunuz:)
Sonra Klanı başlatanın nickine tıklıyarak mesaj atıyosunuz işte aranızda hallediyorsunuz.
Sonra KLANI BAŞLATAN klana almak istediği kişinin ismini bana öms olarka yolluyor. Listeye ekliyorum kısa süre içinde.

said:
Wastiee demiş ki:
Simdi arkadaslar. soldatta klaniniz var ya da kuracaksiniz falan diyelim, buraya abidik gubidik nicklerle kaydolmuyorsunuz; yukaridaki Uyelik Islemleri 'ne basiyorsunuz, orda detay degistirme altindan, soldat klan adinizi degistiriyorsunuz. soldata giriyorsunuz o sekilde.

Sunuculara yine normal kullanici adinizla baglanacaksiniz, o kendisi ayarlayacak nickname'inizi.

Sonra böyle yaparakta tagımızı koyuyoruz
oluyor.

Klan açmak:
Açmak istediğiniz klanın ismini tagını (5 hececiler[5h] gibi)
bana öms ile yolluyorsunuz
ben başlatan yerine isminizi koyuyorum
sora adam eklemek için bana öms ile adam isimleri yolluosunuz ekliyorum onlarıda

oluyo
Klan ayarları:
Klan açan herkez yakın süre içinde KLAN AYARLARINI yapmak zorundadır
Ayarlar şöyle:
Klan kuralları
Düşman klanı (yoksa yok yazın:) )
Alpha, Bravo, Delta ve Charlie. sistemi

Ayar yapmak içinse
istediğiniz ayarı yapıp bana öms ile yolluyorsunuz
Alpha, Bravo, Delta ve Charlie. ayarlarını çok kontrol edemiyorsunuz sadece Natural ile Renkli arasında seçim yapabilirsiniz.
Takımınızı ben seçecem nıhahah:D
Ama kardeş takımınızda (mesela alphasınız charlie takımı ile anlaşamıyorsunuz) anlaşamazsanız onu değiştirebiliriz.

Alpha, Bravo, Delta ve Charlie. sistemi:
Bunu yeni ekledik:P
Bunun için
Klan info!daki spoileri okuyosunuz
oluyo
en detaylı açıklama orada.[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Karakedi bi ara demişki: sagda solda gateler acılıyor, içinden lol diyerek insanlar çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Birde olmuyan klan tagları ile gezmeyin
istiyosanız listeye ekliyelim
ama herkez kim nedir ne klanı o bilsin istiyorum.

Bide başkasının klanına izinsiz girmeyin[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Karakedi bi ara demişki: sagda solda gateler acılıyor, içinden lol diyerek insanlar çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 31 Ocak 2005 23:47 tarihinde demiş ki:
Bide başkasının klanına izinsiz girmeyin

ahahah buna koptum[signature][hline]TheCoder demiş ki:
hocam sen güvenliği kıracaksın sen overlock için gerekli yazılımı hazırlayacaksın sen donanımın sınırlarına göre chipset ayarı vereceksin sende page scripti yaz..

Sosyal ağlarda paylaş

Aslında ben de klana girdikten sonra haber vermiştim Chemical'a. O zamanlar kimse yoktu, bişey dememişti. :)
Şimdi de sürekli başının etini yiyorum şurayı düzelt bak burda bisürü ".. tarihinde değiştirilmiştir"ler kalmış diye.
Ama dinlemiyo ki. :-)[signature][hline]Penthesilea, 04 Kasım 2004 00:40 tarihinde demiş ki:
Chem, digitürk yapsana?
Sosyal ağlarda paylaş

Klanlar çok garip olmuş aslında. birinde 12 kişi var birinde 10 kişi var birinde 3 kişi var birinde 1 kişi var :)
Eşit sayıda dağılsa millet şu klanlara daha mantıklı olur çünkü bir klan maçı yapıldığında bu kişilerin çoğu oynayamıyacak. Mesela anti-b klanında yaklaşık 12 kişi var. 3 klan daha çıkar valla içinden :)
Bence buna bi sınır getirilsin bi klana en fazla 5 kişi fln girebilirsin yedek oyuncunuz varsa bunu yazmanıza gerek yok aklınızda dursun yedek oyuncu yeter :)[signature][hline] "Eğer kişi hem akıllı hem çalışkan ise takdir et, çalışkan fakat akıllı değil ise dikkat et, akıllı fakat tembel ise ikaz et, hem akılsız hem tembel ise imha et!.."
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...